Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bo wszyscy zapomnieli że dzieci to skarby...ile dają radości gdy pierwszy raz się uśmiechają, pierwsze słowa, kroki.Najlepiej to pamiętać tylko to co złe. Ja wiem że czasem będzie ciężko ale nie mam zamiaru nikogo prosić o pomoc stanę na wysokości zadania choćbym miała uschnąć z przemęczenia i niewyspania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii wszystkie jesteśmy z Tobą.
Kciuki w pełnej gotowości. Wszystko będzie okej.

A dzisiaj relaksik, może kapiel. Kto wie kiedy znowy będzuesz mogła siedzieć pół godzinny w wannie.

Jesteśmy z Tobą. Mała Hania w brzuszku trzyma też piąsteczki za Oliwkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii to już jutro 🙂 Klapcia ma racje zrób sobie dzisiaj domowe spa 😉 jutro będziesz wypoczęta i piękna aż wszystkich lekarzy powalisz z nóg 😉

ale tak po cichu to stresuję się z Tobą ☺️ aż byłam właśnie na kibelku jak sobie przypomniałam że Ty już jutro będziesz miała swoją małą Oliwkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dupcie 🙂
Ostatnio się nie wysypiam, ale nie ma tragedii. Chyba poprasuję sobie dla relaksu :P
Dziewczyny wille bobkowe macie super 🙂
Ilona ja to tej Twojej teściowej w mordę bym dała, ale by była zdziwiona 😁 🙂
Amii ja to Ci zazdroszczę, ja też chcę już 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Mam niusa, moja siostra w ciąży jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spa to ja już sobie od wczoraj robię :p Peeling, maseczka zaliczone 🙂

Muszę się jeszcze nacieszyć kopnięciami w brzuszku :P

Sztunia, Klapoucha, Bogusia niech któraś z was też jutro rodzi hehe będzie mi raźniej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii ściskam mocno, dasz radę, no i najważniejsze że jutro będziesz już widziała te piekne oczka, nosek, usteczka 🙂 🙂 co do rodzenia to ja bym jutro w sumie mogła, bo Misiek ma urodziny więc byłby szczęśliwy, że Maja w tatusia dzień narodzona, tylko nie wiem co lepsze porodówka czy tort śmietankowy :laugh: :laugh: :laugh: chyba wolę jeszcze tort !!!

morphinum gratki dla siostry 🙂

uciekam do mamy, bo cały czas o tych pączkach myslę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii wow,z jednej strony musisz miec ogromnego stresa bos swiadoma ze to juz jutro ale z drugiej strony to mozesz sie przgotowac a nas niewiadomo kiedy zlapie i czy zdazymy sobie maseczke zrobic albo peeling:P ale super naprawde a ja bardzo chetnie moglabym juz jutro rodzic coby otuchy Ci dodac ale poki co cisza i raczej marzec w tym stanie mi zleci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia a jaki z charakteru jest mąż ? hehhe skoro moja mała urodzi się w jego urodziny muszę wiedzieć jaki to typ charakteru :P:P

Asienka
- a może jednak się coś ruszy do jutra 🙂 Tak naprawdę to to często przychodzi z nienacka. Tak jak u mnie np. ten czop

Iskierka dzięki świetna strona !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka z rana ☺️

głód mnie wyrwał ze snu. mam tak od wczoraj, ze budzi mnie ssanie
JoZo - słoniowacizną to mnie nie pocieszyłaś, a jak tak patrzę na twój awatar to jakoś nie chcę mi się wierzyć bo takie chude tam macie pęcinki 🙂

ilona zapodaj jej taki tekst: abra cadabra stara czarownico 😠

Sztunia, ale wypasik bębenek - sliczny 🙂

a z tymi tekstami o tym, ze gorzej będzie z tymi naszymi kuleczkami to przeginka. ja tam odrazu wypaliła bym tekst: no to współczuję mamusi/ teściowej, ze taka traumę przechodziła i ze synuś tak zepsuł wygodne życie.
to by chyba zatkało kakało 😉
moja teściówka wręcz odwrotnie ale nie będę was wkurwiać.
za to teściu to zaginął oststnio i nawet nie wie, ze dziadkiem będzie - w sumie to może wie ale się nie pucuje.
oni sie rozwiedli, jak bartek był malutki - tak dla wyjaśnienia.

Morfi, super wieści 🤪
Amii - coż, naciesz się na maxa, poleniuchuj, posiedź z nami i bądź dobrej myśli, a wszystko pójdzie jak z płatka.
szybko zapomnisz kopniaczki jak ujrzysz tą jedyną najpiękniejszą twarzyczkę na świecie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ami tak wszytsko to samo,mozesz zrobic sobie lewatywke sama w domu,ja tak wlasnie zrobie 🙂bo wiesz na 2 dzien jak pojdziesz kupke to zebys sie musiala napinac 🙂
ale jak zrobisz sama lewatywke albo w szpitalu ci zrobią to nie bedzie ci sie chyba chcialo tak odrazu 🙂

ile trwa to niewiem amii,zalezy,takie planowane to pewnie dłużej,bo znając zycie zawsze sie znajdzie jakas bardziej potrzebująca 🙂

ami ty daj znac jak juz bedziesz po
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no włąśnie, jak z lewatywą?
u nas w szpitalu, nie golą i nie robią lewatywy.
mogę mieć lwią grzywę - trudno, ale zesrać sie na położną to nie bardzo mi się uśmiecha.
jak to rozwiązać?
kiedy sie robi tą lewatywę?
na ile wcześniej ona dziłaa?
żeby nie było tak, ze ja będę w trakcie, a lewatywa jesczze do końca mnie nie zczyści i tak nie będe wiedziała czy to urok czy sraczka?
moze ktras z was się orientuje w tym śmierdzącym temacie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...