Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja w pierwszej ciazy lezalam juz po terminie w szpitalu,zaczely mi sie skurcze co 15-10 minut ale regularne-nie przechodzilo to wzieli mnie juz na porodowke 🙂 i zostalam i urodzilam,.ale mialam je co 15-20-10 minut,potem co 5 minut i na wykresie tez do 100 dochodzily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak podpinaja pod KTG to taka kartka sie drukuje nie wiem czy nie zmieniona,ale z tego co pamietam to jedna kratka to bylo chyba 5-albo 10 minut i jak byl skurcz to wykres szedl do gory i na pionowych kratkach byla sila skurczu... zaczelo porzadnie bolec jak skurcze byly co 5 -3 minuty i trwaly dluzej ok 1 minuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku dziewczyny a co to są skurcze??????takie porodowe,przepowiadające???a tego nie mam,twardnieje mi sadełko ale bez bólu!
Tak samo miałam w 1 ciąży.
Byłam u lekarza i się troche podłamałam,bo u Remika na gardle i podniebieniu jakieś czopy a we wtorek było juz dobrze!gardło czyste,ale dzis jakąs chrypke rano miał,i jakiś ciepły był,no i tak moje przeczucie nie zawiodło ma niedoleczoną do konca angine albo zaraził się teraz ode mnie 😞
no lekarz mowil ,ze bez tragedii ale i tak sie wkurzam noo,tyle chorować nooooooooo!
dostal do wtorku jeszcze lek i znow do kontroli,kurwa kiedy to sie zakonczy,bo osiwieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale leci ten czas dopiero co pisalysmy,ze nasze kruszynki maja juz serduszko a tu prosze....ale zlecialo szok...niby 9 mcy dlugi czas a wbrew pozorom to tylko 9 mcy w naszym zyciu ,prawie rok a z drugiej strony niespelna rok...jeso faktycznie czym sa wiec tylko te 2-5 tyg co nam teoretycznie zostalo....to tak zleci szybko,ze nawet niewiadomo kiedy ,teraz pomalu przygotowania do swiat na koncowce a Boze narodzenie spedzalysmy na polmetku.... na przyszle swieta nasze pociechy beda juz targac choinki:laugh: :laugh:
szok czas szybko leci nie wiadomo czy sie cieszyc czy plakac 🤨 dopiero po dzieciach widac jak my sie starzejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyprosiłam w myslach ten temat KTG bo właśnie miałam was zapytać co oznacza wykres na dolnej części wydruku....

u mnie więc nie ma zbytnich skurczy, tzn podczas całego badania to 2 miałam ale ledwo do 3 kratki doszły-dla mnie nie wyczuwalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka bedzie dobrze...mnie do tej pory gardełko pobolewa po anginie 😞

Ciekawe jak tam Amii 🤔 czy ma juz swoja Małą Rybkę 🙂

Mykam się przespać bo się dzisiaj napracowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 luty międzynarodowy dzień kopania rowów :laugh:

moja nauczycielka polskiego zawsze mówiła że jak nie będziemy się uczyć to będziemy rowy kopać...a ja nawet nie wiem jak się łopatę trzyma mimo tego że ze Wsi jestem 😉

Mama jak mi kazała plewić marchewkę to wyrywałam wszystko jak popadnie razem z małą marchewka bo nie wiedziałam jak taka wygląda 🙂 od tamtej pory nikt mnie do ogrodu nie wpuszcza 🙂 no i dobrze bo ja nie lubię w ziemi się bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... wrocilam z Reala i mam zapas zarcia chyba na pol roku 🤪 ... co ja poradze, ze teraz wszystko mi smakuje i wszystko mi sie przyda 😉 ☺️

... ubralam siebie do konca ( do szpitala ) i Meza ( otrzymal w prezencie swoj wlasny zestaw porodowy 😉 czyli klapki i spodnie od dresu ) ... brakuje mi tylko 1 koszuli nocnej i moge sie pakowac 🤪

monia twarda Baba jestes ...
ze skurczami podloge zmywac - no pieknie :laugh: 😉

Ania73 ja smigam jeszcze w moich "kozaczkach" ( wiesz w ktorych ) ... goraco jak cholera, ale co tam ...
a jesli chodzi o brzuch to mi sie jeszcze nic nie "odrywa" 🤔

NEW pewnie jak swoje fotki Fudge'a wrzucisz to ja bede marudzic i jeczec w domu, ze takiego nie kupilam :laugh:

iskierka Ty to masz jakis hardcore z tymi chorobami -
a to Remik a to Ty chora 🥴 nie zazdroszcze ...

ilonka zamowienie dostarczone 😉 [img size=263]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/owoce_1_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...