Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kasiula 🙂

bogusia na pewno znajdziesz w jakims najmniej oczekiwanym momencie ... ja tez jak szukam czegos to dupa a pozniej prosto tylkiem na tym siadam ...

... ciekawe co u Amii 😆

wstawiam krupniczek 🤪
bo chodzi za mna, chodzi i nie przestaje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkurw wkurw wkurw i to przez własna mamę 😠
ostatnio jej normalnie na mózg coś siada, nadupiam od tygodnia że robie urodziny Michała w niedzielę, przedwczoraj przez przypadek dowiaduje sie od taty że jadą w góry, no to przekładam na piatek ( w sumie faktycznie wtedy są urodziny) informuje wszystkich że startujemy po 17.00 a ta teraz mi mówi, że przyjdzie przed 19 bo z dziećmi idzie na drogę krzyzową, no kurwa mogła mi to jutro powiedzieć, a najlepsze jest jeszcze to że w te jebane góry nie jadą bo jest halny i nie ma sniegu.

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 i jeszcze mi tort zrobili jakiś z dupy, zjebałam ich wszystkich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotarlam do domciu, bylam na spacerze strasznie sie dotlenilam, cieplusio 15 stopni 🙂
widze ze jeszzce cisza z wiesciami od amii wiec cierpliwie czekamy 🙂
sztunia trzeba bylo msze urodzinowa mezowi zamowic i razem na drozke isc 😉 nie ma co sie napinac 🙂
ide legnac przed tv zobacze co u madrej drzyzgi, kuzwa dziewczyny nie moge opanowac laknienia wpieprzam jak jakas nienormalna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, powróciłam do domku, ale jeszcze trochę mnie czeka roboty domowej 🥴
klapki zakupiłam w dziale męskim roz. UWAGA : 41 :laugh: :laugh:
leżą jak ulał na moich ulanych "calineczkowych" stópkach :laugh: :laugh:
zwykle noszę 38 ☺️ ☺️ ale wygodnie ma być i tyle 😉

ciepełko fajniusie aż sie zgrzałam w polarze i umęczyłam na maxa: na plecach plecaczek, w jednej łapie siaty z zakupami, w drugiej suka, która chodzi przecinakiem.
ech, teraz herbatka i ładujemy pralkę praniem codziennym bo łazienka Egipt przypominać zaczęła - piramidy pobudowane z brudnych ciuchów :laugh: :laugh:

dziś załaduję drugą torbę szpitalną i zrobię do niej listę z instrukcją obsługi 😉
musze jeszcze przed tym wysterylizować laktator
no i naszykować moją KSIĄŻKĘ :laugh: :laugh: :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja to z Ciebie nie mogę cyborgu Ty :P
Dziewczyny bez nerwów, ja jeszcze humor dobry mam, ale zaraz mąż z pracy wróci i może być różnie :P:P:P:P:P:P
Niech już mi się kończą te gile, bo nie wyrabiam- dzisiaj nie mam siły palcem ruszyć, a już chcę mieć wszystko skończone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... kupilam delicje, jakas nowosc Milki i sa pyszne 🤪

Sztunia nalezalo sie to opierdolilas 😠
... i dobrze 😉

NEW jak juz wozek dotrze - chwal sie koniecznie 🤪
... jak dla mnie Fudge jest piekny i jest ladniejszy niz Chili takze na pewno bedziesz zadowolona ... a ja bede Ci zazdraszczac 😉
... ach no i oklachem sie odwdzieczam 😉

asienka nie jestes sama ...
ja tez wpieprzam jak najeta ☺️

Morfi ja tez standardowo mam 37 a kupilam 39 ☺️
... mam nadzieje, ze to woda a nie, ze giry mi tak urosly 🤢

czesc oncia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc lachony 🙂

wróciłam ze szpitala..zrobili mi echo serca, wyszło perfekcyjnie, pomierzyli mi ciśnienie i tętno, zrobili ktg i jeszcze dziś moja gin pokazywała na mnie praktykantom jak się robi szczegółowe usg z pomiarami serca i wszystkich narządów, z pomiarem przepływów płynów, krwi..więc jeszcze popatrzyłam bonusowo na synka.. 🤪 w trakcie usg zsiusiał się 🤪

termin z usg: 30.04.2010

możecie opisać w skrócie co się działo od środy bo chyba 140 stron 🤪 nie dam nadrobić..jak Madziaa,czy już wyszła i czy zamieściła zdjęcia dziewczynek, czy Ami już urodziła i czy jest już kandydatka na 3 miejsce na podium..

pozdrawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do szpitala biore 2 pary kapciochow, jedne do skarpet a drugie tylko pod prysznic pewnie jakies basenowe japonki wezme.
aaaaaa chce juz rodzic, kuzwa naprawde mi sie nie widzi w swieta sie turlac jak kwoka, wolalabym juz na cycu z synem przelezec.hmmmmm zastanawiam sie bo Wy tak o tym ktg piszecie ale mnie nikt nie wysylal wiec chyba nie ma potzreby pchac sie na sile skoro wszystko jest okej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kasia przebadana od gory do dolu wrocila 😉
fajnie, ze badania wypadly pomyslnie 😆
Madziaa Dziewczynki juz 2 razy pokazala 🤪
dzisiaj rano drugi raz !

Amii miala cesarke o 12 i jeszcze nic nie wiemy ...

nastepnych w kolejce jest kilka Brzuszkow ...
czekamy 🙂

moja Mala tez sie wczoraj zsikala na USG 🤪

asienka ja tez ktg nie mialam robione ...
chyba jak jest wszystko ok to nie pchaja sie zeby robic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...