Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki wiadomo cos o Ami???
ja spalam jak dzidzia 🙂 obudzilam sie znow z zalana bluzka z pokarmu..jeso a co bedzie jak urodze chyba juz zaczne nosic wkladki laktacyjne.... 🤨
zycze spokojnego dnia ja dzis musze wybrac sie pokupowac reszte kosmetykow dla Niuni co by miala jak sie urodzi bo nie wiem na co sie zdecydowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... goscie siedzieli do nocy, ale fajnie bylo 😆
nazarlam sie na noc jak swinia ☺️ i nie moglam zasnac 😠 ... dzisiaj oczywiscie padnieta jestem a nie wiem dlaczego ostatnio moge spac gora do 7 i juz mi sie nie chce ...
... no i glodna jestem znowu na maxa wiec zaraz ide odwiedzic lodowke ☺️

Ps. Sztunia sie odwdzieczam oklaskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Zasypiam po połnocy , wstaje z kurami chyba juz sie szykuje do małej dawki snu 😉

Od dzis modły o jak najszybszy poród bo dyńka nie chce mi sie przestaić- wpierw miałam przedwcześnie urodzić a teraz jak juz jest bezpiecznie to cisza......

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New york przyjdzie i czas na Cibie-jak sie zacznie nie przegapisz tego:laugh: :laugh: :laugh:
MNIE NA SAMA MYSL OGARNIA DZIWNY STRACH nie wiem dlaczego z jednej strony chcialabym,aby juz to nastapilo a z drugiej zeby jeszcze nie...dziwne uczucie ale mam jeszcze czas -we wtorek na wizyte do lekarza moze sie czegos dowiem,ale znajac szczescie trafie na nielulubionego murzyna 😲 juz mnie nerwy targaja na sama mysl 😠 a mysle,ze ja swieta spokojnie przesiedze w domu jak i po siwetach jak i po terminie.... 🥴 pewnie
wszystkie porodzicie a ja sama zostane na tych kwietnioweczkach 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry kochane mamuski
ja miałam jechac dzisiaj do szkoły ale maz mnie juz nie poscil powiedzial ze mam juz siedziec w domu a nie tyle km do szkoły jechac i jeszcze do 22 sie meczyc
ale jutro szkołe mam tez na miejscu i dostałam pozwolenie ze moge isc :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki mój Piotrek ma focha podobno scoobi go obszczekał i chciał ugryźć jak się kładł spać a zdolna pancia powiedziała pilnuj pani pilnuj i spała dalej a spaliśmy razem tylko wieloryba komórka nie objeła [img size=216]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20100320_001_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejko.
Elkka, pomacaj jej brzuch jeslli ma wielki wzdety, a dajesz jej duzo sianka to luz. A maluch mozna wymacac o ile to nie jest wczesna ciaza.Ma apetyt, bo jesli tylko osowiała to źle i trzeba szybko do weta.



Dziewczyny podobno pierwsze bociany mają byc już w przyszłym tygodniu.

Czekam na swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
łab mi peka 😞
Remik w nocy był gorący jak piec,można było smażyć kotleta na jego czole...ale serio wole jak choruje z gorączką ,bo wtedy krócej i na długo spokój a nie taki kaszel ileś tam dni bez poprawy.
Dziś posiedzimy w domku.

miłej soboty szprychy 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...