Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madzikm super zakupy!!!!, pszczółka wymiata; by się Mai przydała, a kojec ma fajne kolory 🙂

ami ale ci zazdroszczę, że już ją masz przy sobie 🙂 ból minie szybciutko 🙂

jeny monia to już!!! pierwszy nasz chłopak

asienka mąż to cudowny gatunek, uwierz mi, tez trochę dziś łez wylałam aż do tej pory ślepia szczypią ale przejdzie 🙂

kirke jaki fachowiec z ciebie 😉

a ja dzisiaj przed kapielą cysia prawego trochę ścisnęłam i pojawiła się kropelka mleka, tak wołałam Michała z radości że myślał że rodzę 🙂

odmeldowywuje się, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia przyj kobietko 🙂
Ja tez się dzisiaj zryczałam troszkę, ale to dlatego że mi mąż nic zrobić nie pozwolił (sam zachrzaniał dzisiaj jak przecinak 😁), a ja w żadnej pozycji się ułożyć nie mogłam, więc się za robotę chciałam wziąć, żeby myśli zająć.
Swoją wizytę porodową w szpitalu widzę na lajcie, zero stresu- życie zweryfikuje. Jak mnie wkurzą to ich osram :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... ja znowu nie spie od 7 🙂
... ale dzisiaj humor zdecydowanie lepszejszy 😉

zagladam tak z rana czy cos o Amii lub Moni wiadomo, ale widze, ze Brzuszki jeszcze w wyrkach ...
no to dalej kibicuje ! 🤪

klapi lepiej sie przyznaj gdzie kupilas tego hafta 😉

Madzik lozeczko sliczne ( i pszczola tez ) 🙂

Ania73 ja rozumiem, ze jak zaproszenie dla dwoch osob ... to Bartek z nami nie idzie 😉 😉 :laugh:

... no to ide jeszcze polezec ...
i bede zagladac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry..

..witamy wiosnę 🤪

doczytałam i ściskam kciuki za Monię..pierwszy facet u kwietniówek..przyj Monia przyj

Ami życzę żeby bóle przeszły jak najszybciej i cieszyła się już swoją córeczką

Anka73 farciaro..zazdroszczę..może wyślij chłopa po to zaproszenie, żeby rzeczywiście limitu Ci nie dali jak zobaczą że ty ciężarna zaawansowana 🤪

Madzik kojec i pszczółka uroczę

Bogusia a propo porodów, to jak byłam w szpitalu teraz, to rozmawiałam z taką "doświadczoną" mamuśką, która radziła żeby nie oglądać tych porodów w sieci,bo każdy poród jest inny, a jak dziewczyny się naoglądają tych porodów i potem panikują i przez to niekiedy tyle to trwa

tak więc apel: nie oglądajcie, nie stresujcie się, zostawmy wszystko naturze [color=#825900][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie jestem ciekawa co u Moni?/?

będę tu cały dzień zagladać z uporem maniaka.

U nas nad morzem pochmurno i jesiennie - ciul z tym ze ciepo, wiosna słońcem powinna zawitać 😎

Sztunia jak patrze na twój suwaczek to wierzyc mi sie nie chce jak to mineło........

Ooooo moje hormony też coś chyba dają znać - ryczeć mi sie chce i wkrecam sobie filmy ze z dzieckiem cos moze byc nie tak....

Nic trzeba szukać zajecia bo nuuuuudaaaaa... albo sprzatanie albo allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladać to ja juz więcej nie będę bo od razu moja wyobraźnia działa na najwyższych obrotach 🥴

Teściowa mnie ciągnie na pokaz stołów wielkanocnych. Ciekawe czy będzie można próbować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...