Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NEW nie smutkuj sie !
a juz na pewno nic tam na necie nie czytaj bo mozna sie konkretnie wkrecic i zdolowac ... a przeciez wiadomo, ze Twoja Blanka zdrowa i sliczna bedzie 😆

... heh, ciuszki i sprzety dla Malej mi sie do komody nie mieszcza ... a specjalnie po to byla kupiona ☺️

... ale co tam - wczoraj sie tyle komplementow od Meza nasluchalam, ze dzisiaj juz od rana ufryzowalam sie, odsztyftowalam i jestem ... BIG STAR normalnie :P 😉 :laugh: ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no oczywiście że z sympatii i miłości, ale powiem Wam że nawet fajnie było 😉 w sensie niczym nie dosrała i miła była, więc wizyta nawet udana, ale widziałam jak mnie na maxa lustruje :P

biedna monia co oni tam wymyslają, trzymam mocno za nią kciukasy, a najlepsze jest to że Michał jakiś podniecony tym porodem i co chwile dopytuje co z tą monią 🙂

obiad u mamy, gołąbki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój bartek odpalił maszynę i zjechali się motocykliści z naszego forum.
siedzę w domu, a bartek wchodzi i mówi: wyturlaj się bo chcą cię zobaczyć ☺️
jednogłośnie stwierdzili, ze nie jestm już "plecaczkiem" tylko spora "przyczepką motocyklową".
mają przesranie 😠 😠 😠
zażyczyłam sobie w ramach zadośćuczynienia eskorty motocyklowej w drodze na pordówkę :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle od wczoraj czuję nieodpartą chcęc zobaczenia moich rodziców jeszcze przed i chyba we wtorek zapakuję się do pociągu i poprostu pojadę do łodzi.
najwyzej urodze w koperniku a bartek podwiezie mi toboły 🙂

Morfi, jakby co to jaki rosołek mi dowieziesz ? 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj sie dziewczynki rozmarzyłyście....
a przeciez u nas w kraju tez niczego sobie pogoda hehehe...no nie wymagajacie zawiele...

ja nawet do kosciola popełzłam...i super wiosenny wiatr mnie owiał...mmmm

cholerka,monia jeszcze sie morduje,ehhhh synuś ją "przetrzyma"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaciskam kciuki za Monię z całej siły!

mam mega doła. jestem kaszalotem i jeszcze mi się rozstępy na cycu zrobiły, teraz tylko czekać aż się na brzuchu jeszcze porobią 😠 e, szkoda gadać. totalna beznadzieja. jak mi przejdzie to wrócę do was. nie piszcie za dużo.

miłego dnia Lachony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 nie łam się, u mnie jest więcej rozstępów niż cyca :P i mam to w takim fajnym ciemnym miejscu 😁
Anka73 Ty to jakaś czarownica jesteś, bo ja dzisiaj rosołek z ciocinej wiejskiej kaczuchy nastawiam i magazynuję na bobkowe czasy 🙂 Ale spoko świnią nie będę i się podzielę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...