Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fotki mam ale nie wiem czy sie połapie na tym komputerze. O i zaraz pora karmienia. Już mnie cycki bolą na samą myśl. Ja to mam szczęście wszystko to czym się martwiłam spotkało inne babki albo mnie ominęło noe może poza nacinaniem. Nie zdąrzyłam skończyć zdania na porodówce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Ani78 mi sie udalo kliknac 😎

iskra Ty Lachonie - szczuplaku 😎
przeciez nawet po tej nowej fotce widac, ze z dnia na dzien coraz mniej Ciebie !

emilka powodzenia na ktg !

asienka no ja Ci wspolczuje ...
ja chyba mojej Rodzinki tak blisko nie dopuszcze do Malej zeby pozniej nie przechodzic tego samego co Ty ... bo to nawet sie nie zauwazy a juz cala Rodzina siedzi na glowie - wkrecona w "pomoc" ... a tak naprawde zawracaja tylek i tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem tak wkur...na, że mnie rozniesie za chwilę 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze 13 do zrzucenia. Jak narazie zeszły dwa kg od powrotu zez szpitala. Miałąm na plusie łącznie 23 kg. * zniknęło z brzucha razem z Michałkiem. Jak narazie minus 10. Masakra. A najgorsza ta torba na zakupy z przodu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam podobnie już na miesiąc przed porodem. Jeszcze nie pomyślałam a już byłam na kibelku. Nawet zjedzenie całej czekolady mi nie pomagało. A teraz nic nie jem zaparciowego a problem jest. Młody się budzi. Trzeba bufet otworzyć hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałam 😉
też jak sobie pośpicie to dostajecie rumieńców?? Małż się ze mnie śmieje że wyglądam jak malowana babcia 😉

Ania a naśliij na niego plagę najlepiej szarańczy bo one są ochydne blee...i żyją krótko więc zjedzą mu wszytsko i nawet nie zdąży uratować bo góra dwa dni pożyją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...