Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agatka ja tam bez słodyczy mogę żyć ale bez owoców...a zwłaszcza czereśni 😞 ale i tak jak zjem jedną na drugi dzień dwie a na trzeci 3 to chyba przyzwyczaję małą do nich i nic się nie stanie...myślę żeby wszystko robić małymi kroczkami i powoli wprowadzać wszystkie owoce oprócz cytrusów bo nie lubię ich tak długo obierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm, cycki. u mnie narazie w porzo. brzuch mi opadł na kolana a cycki zostały na miejscu.
myslałam, że jak stracą podpórkę to zwisną ale narazie prezentują sie całkiem, całkiem.
ciekawe co będzie po tym apogeum nawału i ogólnie po karmieniu ☺️

oststnio nic w sumie mi nie smakuje bo niewiele czuję smaku - tak mam nos zatkany.
ma tak któraś?
nie to, ze non stop jakiś katar tylko gdzieś wysoko w zatokach coś mam zatkane, wysuszone czy no samam nie wiem co to moze być.
oddycham normalnie przez nos ale jakby "wąskotorówka" jakaś to była.
powonienie mi nawaliło, a jak to nie działa to i smak zrąbany.
czuje tylko mocne smaki i wiem, ze właśnie za cytrusami będę tęsknić najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agattka o piciu to nic nie mow ja wczoraj mialam susze wypilam 4 litry wody i wiecej nie mialam a gotowanej nie cierpie bo mnie w gardlo drapie no ale mus to mus musialam pic dlatego dzisiaj ryzykowalam z maja sraczka 😁 i lecialam po cos mokrego 😁
A co do diety hmmm sie okaze ja raczej nie mam problemow zeby se czegos odmowic ale ostatnio to nie reczej za Swoja silna wole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no rozumiem Cie ...
ciekawe jak u mnie bedzie bo ja w ogole nie mam cisnienia na karmienie cyckiem ... wiem, ze to zdrowo itp itd, na pewno sprobuje - ale zmuszac sie nie bede no chyba, ze zobacze jak maly pisklaczek sam cyca szuka - wtedy nie mialabym serca zeby jej odmawiac ☺️
no chyba, ze w ogole nie bede mogla karmic ... wszystko sie dopiero okaze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka najgorsze jest to, ze pic sie chce a niczym napic sie nie mozna ... przynajmniej ja tak mam ... woda srednio mi teraz wchodzi, po kompotach i sokach mam zgage ... juz nie mam pomyslow na napoje 😮

Ania ja tez mam jakis nos zatkany ( jedna dziurke ) ... juz nawet sie zastanawialam czy to alergia jakas nie jest 🤔 bo to w sumie ten okres sie zaczyna ... nigdy wczesniej nie mialam, ale w ciazy juz spodziewac sie wszystkiego mozna ...

dobra ide skarpety zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłam Wam że jak wracaliśmy z Wrocławia jakiś dupek tak z naprzeciwka szybko jechał aż mu kamyk odprysł spod kół i prosto w naszą przednią szybe strzelił 😠 wygląda to teraz tak jakby ktos na Jacka zamach robił 🤢 bo został slad jak po pocisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie mam to samo Agattka niczym nie moge sie napic a wlasnie w swieta mialam kompocik z truskawek no pycha raj wogole kocham truskawki ale co ja przezylam po tym szalenstwie to lepiej nie mowic mi nawet reni nie pomagalo taka zgaga ufff zle wspomnienia 🤔
Co do karmienia to ja nie wiem jak to bedzie bo ja wogole nie czuje zeby mi sie zbieral pokarm nawet jak se naciskam na te cycole moje to nic nawet kropelki zadnej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny po tygodniowej przerwie 🙂 Ciągle w dwupaku 😠 w sumie termin wg USG mam na 14, więc niby jeszcze czas, ale już mam dosyć.
Ten ostatni tydzień dał mi nieźle popalić- tak skałam tyłkiem, że już zaczęłam panikować czy z małą wszytsko w porzadku i czy jej nie odwodnię ☺️ dopiero dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy normalnie mogłam się załatwić. A wycierpiałam się jak cholera- skurcze w jelitach miałam, w tym samym czasie skurcze macicy- chodzę tak już od kilku dni z kamieniem zamiast brzucha, tak mi twardnieje. W środę byłam u gina i powiedział, że mam szyjkę krótką, zamkniętą, wypisał mi skierowanie do szpitala na w razie "w", a jak nic sie do środy nie stanie to mam powtórzyć badanie moczu i w środę znowu do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do picia- to ja też wogóle nie mogę się niczym napić, a suszy mnie ciągle bez litości.

Wkurza mnie jeszcze to, że jak tylko wyjdę na wioskę, kogo bym nie spotkała, każdy- "Ty jeszcze nie urodziłaś?!" -straszne zdziwienie 😠 😠 😠 Skoro łażę z brzuchem to nie urodziłam, Ci ludzie są tacy wkurzający, że masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik dobrze że wpadłaś bo się zastanawiałyśmy co tam u Ciebie...widzę że Ciebie też namolni ludzie napadają z pytaniami...wiecie kto jest w tym najlepszy koleżanki z którymi gadasz od święta nagle piszą codziennie czy już urodziłaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...