Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek 🙂
maly w nocy budzil sie co 2 godzinki, ale wole czesciej wstawac jak nosic go pol nocy ze wzgledu na kolke, poki co poszla sobie w pieruny i niech nie wraca 🙂
teraz mamusia bierze sie za pisanie pracki mgr armagedon jeszcze tylko 3 rozdzialy zaliczyc sesje obronic sie i laba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka z rana 😉
monia, kciuki za Areczka i za ciebie zaciśnięte tak mocno, jak mocno moja szyjka zamknięta 😉 🙂
elkka, teściowa twoja wymiata - miotła jedna, no 😠
masz kobito cierpliwość. ja bym nie chciała takiej baby znać 🙂
asieńka, ilonka - wy to macie "troskliwe" te swoje tesciówki i pamiętajcie, ze mogłyby być gorsze 😉 😉 😲 😲 😁 😁
dziś kolejny smutny dzień i jeszcze do tego pada 😞 😞
czy wam też na leżąco brzuchole twardnieją?
ja zauważyłam, ze na leżąco brzuch mam twardy i pobolewa tak skurczowo ale niezbyt mocno zwłaszcza, jak juz na bokach nie wyrabiam i jakoś tak lekko wznaka zaliczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wstały śpiące królewny 😉

Ania moja teściowa nie jest troskliwa a upierdliwa...wczoraj poszła spać na fochu bo ją do pionu trochę ustawiłam...

Ania mi też brzuszek twardnieje na leżąco a zwłaszcza jak na plecach leżę i do tego jeszcze krzyż wtedy boli 🤢 ale te boki juz mi tak się wyleżały i znudziły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co ja mam z tym sraniem ? 😠 kibelll juz zaliczony. 🤨 a produkt gęsty jak śmietana
bartek cały dzień znów w pracy i nogi muze zaciskać.
w ogóle to wczoraj mi powiedział: wiesz, dobrze by było gdybyś w weekend urodziła bo w przyszłym tygodniu mam te targi poza wawą.
no poprostu, ręce i brzuch mi opadły 🙂
wezmę sobie nastawię budzik na sobote tak na jakąś 6-ą i wywyołam "wilka z lasu" 😁 😁
o, lece srać 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się i ja z Ksawierem w brzuchu jeszcze (niestety)

przez wczorajsze "moherowe truskawki" posikałam się na koc i znowu go piorę ☺️

jak czytam o waszych teściowych to dochodzę do wniosku, że moja to skarb jest normalnie..
nic się nie wtrąca, nie czepia, nie daje "dobrych rad".. 🙂 🙂 dobra kobieta

no coś się zastój zrobił w porodach..dziewczynki nie lenić się..która następna..
Emilka chyba czas na ciebie.. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja usłyszałam o tym teraz w dtvn by nie kupować ich gazety i oczywiście jak ktoś mi czegoś zabrania to ja na odwrót robię...i zaglądnęłam na ich stronkę no i szok brrr....ale tłumaczę to sobie tym że i tak mało co widać więc to jakiś fotomontaż bo przecież pilnowali by nikt nie kamerował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę zmyć farbę z głowy...

sprzedam Wam mój patent który kiedyś mi kosmetyczka sprzedała...jak chcę żeby henna dłużej trzymała się na brwiach to trzeba dodać do niej trochę farby a że ja farbuje na czarno moje kłaczki to za każdym razem robię brwii i tak mi się trzymają do następnego farbowania 😉 tylko pamiętajcie by brwii smarować potem olejkiem rycynowym by miały witaminy bo inaczej kiedyś wypadną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... mimo szczerych checi obecnie nie da sie Wam nic klasnac bo juz wszystkie obklaskane 🤪

Monia trzymam kciuki za Areczka !

elkka no to Twoja tesciowa tez dobra ...
zgadzam sie z powiedzeniem ilonki
materialistka jedna ... chytrusek 😠

Ania73 moj ostatnio tez jakies terminy na porod mi wyznacza ...
mial byc ten weekend, ale jak widac nie wyszlo 😉

Julcia no to widac Admin nam tu jakies limity wygenerowal 😜
ciekawe dlaczego akurat 127 😮

... a ja dzisiaj noc mialam koszmarna ...
Mala chyba tak juz na kanal rodny glowka napiera, ze po prostu czuje ja juz na wysokosci spojenia lonowego ... i jak sie tam kreci to tak jakby ktos mi jakies nerwy w cipce draznil i tylko czekam az mi jakis pecherz przebije albo w ogole wypadnie 🤢 ... to MEGA nieprzyjemne uczucie ... a jeszcze dzisiaj mam wrazenie, ze to spojenie lonowe mi sie jakos rozchodzi czy cos ... bo konkratnie mnie napierdala ( sory, ale lagodniej nie da sie tego nazwac ) ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...