Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie,

U nas pierwszy dzień w domu rewelacyjny.
Mały obudził się tylko raz w nocy także oszczędza swoich staruszków 🙂
Wogóle tylko je i śpi dziecko marzenie 😜
Własnie dostał cycusia i poszedł spać razem z tatusiem 🙂
Trzymam kciuki za kolejne porody bo coś zastój ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

Dziewuszki też Was tak nogi bolą?? spać nie mogę bo czuję się jakbym Rysy zdobywała a wczoraj mało co chodziłam 😞 może to przez to że mało i powinnam więcej 🤔 cholera!

a tak wogóle to wstawać już!!! słoneczko też już wstało 😉

zjem sobie jogurcik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuleczki i Mamuśki ale tego naskrobałyście nie wiem kiedy to przeczytam wszystko poproszę o streszczenie w pigułce chociaż zanim przyjadę ze szpitala to znowu będę miała wiele stron do przeczytania. Dzisiaj Młody ma cystografię i od tego badania wiele zależy.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to trzymam kciuki by badanie wyszło pomyślnie...utul Areczka od nas,

na brzuszku tak w skrócie to była MOHEROWA KUPA ŚMIECHU Z TRUSKAWEK 😉 wszystkie czekamy jak zaczniemy wylęgiwać nasze pisklaczki i doczekać się nie możemy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia trymam kciuki za Areczka i cala asza rodzinke 🙂

co do tesciowej tez Wam o mojej napisze
6 lat temuu w Polsce poznala faceta-dzis jej obecny maz-przeprowadzil sie do niej do domu a my mieszkalismy wtedy u niej wiec w ramach rewanzu odstapil nam swoje mieszkanie i poszlismy tam mieszkac z roczna Majeczka-ciagle mowili nam,ze to bedzie nasze mieszkanie jak tylko bedzie nas stac na jego wykup to mozemy je sobie wykupic-tak wiec w miare mozliwosci inwestowalismy w nie-male remonty itd...po 3 latach mieszkanie moj maz wyjechal do Irlandii dzien przed moim wyjazdem tesciowa dalej gadala,ze to nasze mieszkanie i jak uzbieramy kase mozemy je wykupic itd,ze zawsze mamy gdzie wrocic-itd..
wynajelam je kolezance za oplaty-po 3 mcach wyrzucila te kolezanke i postanowila to mieszkanie sprzedac0dowiedzielismy sie o tym od znajomych z Polski nawet nie raczyla nas poinformowac-byla straszna awantura-stwierdzila,ze skoro wyjechalismy nie jest nam ono potrzebne a im sa potrzebne pieniadze-w rezultacie nie udalo im sie tego mieszkania sprzedac-ale my juz nic do niego nie mamy,mieszka tam jakis ich znajomy

postanowilam dam ic druga szanse pomyslalam,ze sciagniemy ich do siebie
kupilismy im bilety na przylot,tesciowa odrazu znalazla prace-farciara zna jezyk wiec to podstawa-aby mogla dojezdzac do pracy-kupilismy jej auto-takie byleby jezdzilo za 800 euro-jak mieli stanac na nogi mialo byc moje bo bylam w trakcie robienia prawa jazdy
mieszkali u nas oboje przez 5 mcy-nie bralismy od nich pieniedzy za nic nawet za jedzenie-aby sobie odlozyli i poszli na swoje
po naszym przyjezdzie z urlopu z Polski w kwietniu zeszlego roku stwierdzili,ze wynajeli sobie apartament-mysle super
kilka dni pozniej badz wczesniej miala wypadek-w wielka sobote-miala dachowanie-auto poszlo do kasacji-jej sie nic nie stalo!!!!!
za auto dostala wiecej pieniedzy niz My zaplacilismy i dolozyla sobie i kupila sobie nowe-wiec ja zostalam bez auta bo mialo byc moje 😁 😁
pracuja oboje przychodu na ich 2 maja niemalze 4000e!!!!!!!! w Polsce 2 mieszkania wynajete i zyja sobie jak paczusie-ciesze sie,ze im sie ulozylo-ale mnie kasuje za wszystko nawet jak jadac po drodze do nas kupi mi chleb to kasuje 1,69e
smiac mi sie chce bo tyle dla niej zrobilismy
kupili ostatnio pol swini to przyjezdzajac do nas na grilla przywiezli mi slonine i kosci 😁 😁 😁 😁a za kielbase,ktora kupili po drodze skaoswali nas 😁 😁 😁
ale ja to olewam wiem jedno
zle rzeczy wracaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...