Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka, będzie dobrze bo inaczej być nie moze 🙂 już my sie o to postaramy
miałam dziś doła, ze cały czas sama siedze bo bartek zapierdalanko ma w robocie i rodzić nie powinnam jeszcze bo w każdej chwili musi jechać i kręcić, jakby co.
no ale ta jego praca to taka trochę służba i nie moge sie czepiać tylko mi smutno.
zadzwoniłą mamuśka, pogadałyśmy, wyzaliłam się jej i przeszło troszku.
ogarnęłam chałupke bo teraz to juz codziennie coś tam ogarniam zeby sie nie nasyfiło na maxa.
muszę tego debilnego PITA ogarnąć i zapłacić za rzeczoznawcę do wykupu no i kwit dostarczyć do urzędu i to mnie przerosło własnie dzisiaj i było głównym powodem zdołowania, że wyjdę i mnie złapie na mieście.
oczywiście postąpiłąm w myśl zasady: co masz zrobić dziś, zrób jutro 😉
oby tylko jutro nie było futro.
jak ja nie cierpię tych papierowych debilnych rozliczeń, przelewów i świstków wszelkiego rodzaju to chyba nie macie nawet pojęcia 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ginekolog mówiła, żeby w domu nie robić lewatywy, bo to poród przyspiesza- więc wychodzi na to że lewatywka lepsza od kawki 😁 😁 😁
Ja też do szpitala 16 z rana, bo jutro mi termin strzela- ciekawe co tam wyjdzie bo ja ostatnio na badaniu w 37 tc. byłam 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sraczki bez wywoływania i tak nic się nie dzieje...jadę dzisiaj do rodziców bo coś tak czuję że teraz długo mnie tam nie będzie 🤨 mój tato to już codziennie się pyta czy dzwoniłam 😉 nie może się doczekać 🙂 mówi że wszystko Lence kupi i będzie z nią na spacery chodzić byleby tylko nie płakała tak jak ja jak byłam mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...