Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 Wlasnie Agattka apropo w typie meza do wszystkich Kobitek ktore mam na nk sory za moje go jak bedzie cos pisal do Was 😁 bo on mi tam zaglada i se patrzy jak on to mowi na fajne lachony no a Wy to bez wyjatku NIEZLE LACHONY takze sorki z gory ale mam nadzieje ze mi nie narobi siarowy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie kość łonowa już od dawna napierdziela i chyba wszystko w tej okolicy, zwłaszcza przy zmianie pozycji, ciężko mi wybadać te skurcze, coś tam twardnieje napina się i ciągnie jak na okres dosyć często i to tak konkretnie od dobrego tygodnia jak nie dłużej.
Kahna przypomniały mi się Twoje swędzące giry, pocieszam też mam napuchnięte, swędzą i kują do tego 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka to fajnego masz chłopa 🤪 🤪 🤪
Iskra ja nad Twoją Emilką to się każdorazowo rozpływam- jest debeściarska 😁
Tak mi się przypomniał początek ciąży i mój nerw, że termin mam na 15 i że baran będzie, a ja byka wolałam, a teraz jak nie rodzę jeszcze, to mam nerwa że przenoszę- nie dogodzisz babie normalnie 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo u nas od poczatku taki zwiazek ja jak widze fajna dziewczyne to mowie mu zobacz jakie ma nogi co 😁 albo fajnie ubrana jest 😁 kazdy sie dziwi no ja taka dziwaczka jestem ale jak ma mnie zdradzic to w pokoju obok to zrobi. Bo jak widze co moje kolezanki robia
to paranoja pilnuja tych chlopow swoich ze szok a co niech se popatrzy tyle jego 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to już nie jest spojenie tylko rozspojenie łonowe i dlatego tak boli 🤨
jak po mega gwałcie.
mnie to tak zmasakrowało od tygodnia, jak mi ten czop odlazł. no własnie dziś minął tydzień.
ale to i tak nie ma co gdybać.
wszystko się moze zmienić w każdej dosłownie chcwili i chyba tak z dokładnością to sie nie przewidzi.
no np. w nocy mnie męczyło a teraz spokój - oczywiście jestem bardziej obolała ale skurczy np. brak.
ponoć w nocy porody sie zazynają bo oxy sie po ciemaku wydziela 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jukcia ja z moim też rozmawiam kto mu się podoba i zawsze jak widzę laskę to mówię NIE UKRYWAJ ŻE NA NIĄ PATRZYSZ BO WIEM ŻE JEST W TWOIM TYPIE i brechtam 🙂 ale tak jak mówisz jak będzie miał zdradzić to zrobi to nawet na moich oczach i takie krótkie trzymanie to jest bezsensu chociaż nie powiem że nie jestem zazdrosna bo wtedy to bym musiała być jakaś nienormalna...ale zazdrość a zachowywanie się jak nastolatka to dwie różnice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...