Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi ale to co sie dzieje mala placze czy poprostu nie moze zasnac czy ma kolke czy co??
przysiegam ze kladlam syna na pieluszce 😜 😉
[URL=http://img140.imageshack.us/i/zdjcie0215b.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/245/zdjcie0215b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć, sypie się sypie worek z dzieciakami fajnie 🙂

sieńka ale wiercipieta niesamowite, moją jak położe to lezy jak kłoda, jedyne co to z boku to plecki ją gibnie

dzisiaj jest pięknie i ciepło już teraz, mała chyba odpada, wiec jak się zbudzi to robimy wylot, WOW oglądam pogodę 25 stopni 🙂 upał i w co ja to dzicko mam ubrać ?

gratuluje wszystkim wczorajszym mamuśkom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi moze mala przechodzi teraz taki etap ze potzrebuje czulosci czy jak 🤢moj mial podobnie ale wtedy przewaznie trzymalam go tak dlugo przy cycu az zasnal czasem nawet ponad godzine a sut to jak nos pinokia sie wydluzal 🤪 moze poloz sie z mala w lozku i zasnie na cycu.
sztunia no wlasnie to ubieranie doprowadza mnie do szalu zeby nie przegrzac i zeby nie zmarzlo 🤢 ja chyba trdycyjnie czapa koszulka geterki kombinezon z polara i cos lekkiego na przykrycie nozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i trzymam kciuki za porody oby poszlo szybko i jak najmniej bolesnie 🙂 🙂 🙂moja kruszynka przespala wczoraj niemalze caly dzien. w kapieli nie plakala,odpadl jej pepuszek ,miala pierwsza koze i obrzygala mnie 🤨 😁 😁 😁przespala slicznie noc-wstawala do cycucha,nadal spi w lozeczku i teraz zas spi/.... cos zagrzecznie mi to wyglada.... smoczka poki co jej nie daje chociaz ciagle chcialaby ssac... 😁 😁zycz\e milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałyscie to????
http://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w

ja uwazam tak:

koro pis może dawać foty zmarłej pary prezydenckiej żeby do samych wyborów
jechać ludziom na emocjach to inni mogą się z nich nabijać
nie obrażają w tym tekście zmarłych tylko Jarusia który jak struś pędziwiatr
pędzi do pałacu celem kontynuowania dzieła brata, dyrektor stacji się
wypowiedział w tej sprawie i nie widzi w tym nic złego
faktem jest,że ludzie podpisują się na ich listach, miałam wczoraj okazję do
obserwowania przez chwilę stolika wyborczego pisu w Szczecinie i cały czas była
kolejka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie muszę wyżalić... Z góry przepraszam ale nie mam gdzie i do kogo tego zrobić... Ostatnio wk*rwia mnie mój stary... I to coraz gorzej... Nie będę ukrywać, że przed ciążą byłam palaczką (i paliłam dużo). Powstrzymywałam sie przez całą ciążę i ten (krótki ale jednak) czas karmienia piersią od nałogu, ale od początku powtarzałam, że do niego wrócę. Natomiast co niektórym chyba za bardzo poj*bało sie we łbie i używaja za często słowa "nie"!!! papierosek NIE, piwko Nie, zakupy NIE, wspólny spacer NIE, wolna chwila dla mnie NIE, za to TAK dla prania, sprzątania, gotowania, siedzenia w domu jak pokutnica, zajmowania sie dziećmi 24h/dobę i za przeproszeniem dawania dupy... Wiecie, nie chodzi mi oo razu o jakies tam melanże czy coś, ale piwko raz w tygodniu przy grillu to chyba można wypić, co? Tym bardziej, że zanim zaszłam, prowadziłam luźny tryb życia i nie ukrywam, że bardzo mi pasował... A calą ciążę do tej pory przesiedziałam sama w domu jak je*any osioł... A mój organizm nie trawil i do tej pory nie trawi zakazów, zwłaszcza partnera. Mam mózg, którego zreszta potrafię używać i to on podpowiada mi co wypada a co nie. Ja rozumiem, że jestem juz matką i takie tam, ale ku*wa mam dopiero 24 lata i dla mnie troche za wcześnie żeby zasiąść na grzędzie... Na zostanie kurą domową mam jeszcze czas, np koło 50... macierzynstwo n ie oznacza, że mam rezygnować z tego co lubię, mam rację? On myśli, że u nas w związku i w rodzinie będzie jak u Niego- słowo Ojca to świętość i do tego dyscyplina i takie tam bla bla... Ja pier*ole takie życie!!! U mnie nikt nigdy nie mówił nikomu co ma robić, nie było zakazów ani terroru i jakos wszyscy wychowaliśmy się i żyjemy szczęsliwie ( w miarę) 🙂 Zresztą jakie On ma prawo, żeby mną rządzić?! Chyba żadnego... Ma tylko taka przewagę, że pracuje i ogólnie jestem na Jego utrzymaniu co mnie też wk*rwia, ale to chyba żaden powód do takiego ograniczania... Gdybym tylko mogła poszłabym do pracy, uwierzcie... HELOŁŁŁŁŁ czy odrobina wolności, swobody i rozrywki to za wiele?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zreszta nawet na np grillu ja siedzę w domu z dziećmi, a jak chce, żeby On poszedł choć na chwilę to słyszę :Kochanie ja musze odpocząć po całym tygodniu i się odstresować" A ja to ku*wa nie muszę!?!?! Szlag go trafia po 10 min jak dzieci płaczą a ja to muszę znosić całymi dniami i nocami, ale ja w jego pojęciu jetem matką i muszę to znosić a on jest ojcem, więc nie musi bo to jest mój obowiązek... Nie myślcie, że jestem wyrodna matka albo że mam lekko w głowie, ale czasami psycha siada i przydalby się odpoczynek, tym bardziej, że jestem tu sama i tylko na Niego moge liczyć... Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi bo piszę rozwlekle, ale mam nadzieje, że wiecie jaki jest sens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia według mnie pracujesz dużo ciężej niż on, bo jestes non stop z dwójką maluchów które wymagaja nieustannej uwagi..
wydaje mi sie ze jak bys piwko jakies wypila od czasu do czasu i zrelaksowala sie troche to wyszloby ci to tylko na dobre..
ja popieram cie calym sercem..trzymam kciuki zeby chlop ci na oczy przejrzal..

a tak zmieniajac temat, zauwazylam dzis siare na moich cycuchach 🤪 ludze sie ze to moze zwiastun rychlego porodu ☺️ 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...