Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ooo brzucholki jeszcze nie spią...ja juz po pierwszej drzemce...i musze sie pochwalic,ze moja córka mnie ..obsrała!! 🤪 🤪 no w trakcie przewijania,niby spała niczego nie swiadoma,a jak wystrzeliła..no salwa! i wlasnie pierze sie kocyk,ubranka i moja pidżamka m.in!! a tatus ktory akurat wrócił z pracy chodzi za mną i smieje ze mnie !! he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek też wczoraj tak strzelił kupą na przewijaku, że byłam pod wrażeniem mocy rażącej... 🤪 Na szczęście zdążyłam uskoczyć 😜 😜 😜
Za to niedawno obsikał mnie (i wszystko dookoła...) jak go przytulałam podczas przewijania 😉
Ach te siusiaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Synuś ma od dwóch dni (a raczej nocy) dziwny zwyczaj: po karmieniu około 2, jak już myślę że się położymy, mały robi oczy jak 5 złotych i jest mega aktywny 🤨 🤨 🤨
Dzisiaj zasnęliśmy dopiero po 2,5 godzinach (Madziaa - pozdrawiam 😉 ) No i niestety po godzinie była pobudka...
Potem zasnęłam z piersią na wierzchu, mały do niej przytulony no więc jak się obudziłam - synek spał w kałuży mleka (prześcieradło, pieluszka tetrowa, ubranko, włoski - wszystko było mokre 😜 😜 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam slonecznie 😘
jozo hahaha ja tez tak czasem mam ze maly na nocnym karmieniu aktywny i potrafi ssac godzinke a ja jak jestem padnieta to sie klade reazem z nim ale moje spanie to bardziej czuwanie choc i tak wtedy to ja pierwsza zasypiam, jozo tylko sie cieszyc ze masz duzo pokarmu 😉
teraz maly spiocha a jka tylko sie obudzi to przewijanie karmienie i spacerek, maz zestawil mi stelaz mam nadzieje ze jeszcze nikt mi nie ukradl 🤢 bloki bez windy dla matki to armagedon jest 😠 nasz maly spiocha juz bez beta i jak wstaje w nocy to go szukam w lozeczku bo sie okreca jak szalony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...