Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie,

U nas weekend mega dany.
Pogoda dopisała więc mały cały czas praktycznie spędzął na dworze. Budził się tylko do jedzenia i to i tak po długim długim śnie. W sobotę był na pierwszym wyjezdzie zakupowym i spisał się na medal 🙂
A ja ostatnio chwaliłam się że mamy nawrót pokarmu i wracamy do karmienia piersią.
Niestety pochwaliłam się zbyt wczesnie. W boże cialo od rana do godziny 16 mały był na moim mleku i budził mi się co pół godzinki z rykiem. Myślałam że może ma ciężki dzien do spania ale jak zrobiliśmy mu mleko modyfikowane to poszedł spać i przespał 5 godzin. Jak się okazało zamiast mleka miałam samą wode, dlatego tez definitywnie konczymy karmienie piersią. Niestety ale co zrobić.
No to teraz spróbuje was doczytac chociaż bedzie to zapewne nie lada wyczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tez jadla i spala normalnie ale miala temperatute podwyzszona troche i polecialam do lekarza bo takie kupy sa niebezpieczne dla maluszkow ale wyniki zrobili i wszystko ok teraz gdybym miala taka sytuacje to bym dzien poczekala jesli mala je to sie nie odwodni bo ja to panikara jestem ☺️ ale to moje pierwsze dzieciatko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki, ja dzis bylam u lekarza w zwiazku z kupkami zielonymi,ze sluzem itp..poki co diagnoza: reakcja na mleko modyfikowane,ktorym dokarmiam na noc..mam sprobowac niedokramiac...tylko czy tak sie da...dostalam lakcid i espumisan,bo ona jak nawet jje to cos tam jej przeszkadza ze sie rzuca" placze,ze nie moze dojjesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odnioslam sukces chusciany 😎 i zawiazalam bez lustra 🤪
wlasnie wrocilismy - Mala oczywiscie w chuscie - BETON 😉

klapi burzy brak, ale zmoklismy
no, ale jak juz zawiazalam to odpuscic wyjscia nie moglam 😉

Dziewczyny z Wawy taka propozycja
moze maly zlocik Mamuskowy w weekend na polach ? 🙂

inne Mamuski tez oczywiscie mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłysmy 🙂 majkoski odwiedził babcię, w międzyczasie pogoda się troszke popsuła to walnęłysmy sobie drzemkę, potem spacer do parku i powrót do domu, w połowie drogi dopadł ja atak histerii, trwał jakieś 10 min i zasneła 🙂 a teraz od kilkunastu minut ma zawiechę na parasolkę złozoną przy wózku na której powiesiłam miska pozytywkę 🙂
czasem jak widze jej te zawiechy to aż serce mi ściska taka jest przy tym słodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...