Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytalam co nie bądz i teraz moge sie Przywitac,póki malutka drzemie..

Tatuśko dzis na imprezie firmowej,no jak on mógł.. 😉 😉 😉

dziewczynki ja mam dylematy ad kupki..kurcze
bo małą prawie od samego poczatku dokarmiam na noc sztucznym mlekiem,najpierw przez 1,5 msca bylo to nan,i kupy juz sie normowały,tzn 1 taka fest na dobę,konsystencja i kolor musztardy wiec chyba zdrowa...potem ktos mi poradzil zeby podac bebiko bo jest gesciejsze,wiec mała bedzie sie najadac,a tymsamym dluzej pospi w nocy,tak tez zrobilam..ale chyba od tamtej pory zmiana kup!!robi ze trzy razy albo i wiecej mniejsze kupki,takie kleksy,podchodzące pod zielone,ze sluzem...wyczytalam ze to albo zla reakcja na mieszanke mleczną,albo co gorsza wirus jakis....Narazie zmieniam mleko na nan HA,od wczoraj..czekam na reakcje,ale jesli kupy sie nie zmienią to w pon ruszam do lekarza...mysle sobie ze w przy wirusie bylaby moze goraczka,malo by spala,co? choc kurcze,moze cos tam miec,bo jak ssie cycka to na koniec czesto sie wierci,placze,jakby cos jej przeszkadzalo...Dziewczynki wiecie cos na ten temat??moze ktoras poradzila sobie z czyms podobnym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka ja miałam podobnie , najpierw karmiłam małą bebilonem HA i AR - jest na ulewanie co prawda mała nie ma za często tej dolegliwości ale mleko jest gęstsze i ma składnik regulujący kupę - robiła musztardowe 1 na dobę albo mega wielką na 2 dni. Jak zmieniłam na zwykły bebilon- a to ta sama firma co bebiko to zaczęła robić kleksy zielone 😮wróciłam 2 dni temu na bebilon ha i dziś zrobiła znów musztardówkę 🙃
Podobno zielona kupa jest reakcja organizmu na składnik mleka którego organizm nie toleruje - niektórzy pediatrzy nie zalecają zmian mleka. mnie ta zielona przerażała wiec jeszcze miesiąc polecimy na Ha i znów zmienię na zwykłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 😘
dziecko nam sie popsulo, robi akcje po poludniu od 2 dni od 15 do kapieli 21/22 koszmar.
wkrecam sobie ze moze pokarmu mu mojego nie starcza, wciaz ssie raczki ale nie placze przy tym wiec sama juz nie wiem 🤢
czy wasze dzieci spia z otwarta buzka? bo nie wiem czy to oznaka jakis zatok czy jak.
foty przeslodkie, ale dzis upal juz nie wiem jak bobasa ubierac. generalnie od wczoraj mam dola, ilonka powiedz mamie otwarcie co czujesz, choc ja do mojej mowilam wielkimi literami ale i tak zbyt malymi bo nie kapowala i robila wszystko nie tak jak ja prosilam, za to tesciowa rozumie za kazdym razem nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
dalej se pobeksam bo znow cos mnie dolujacego zlapalo koszmar jakis 😞 iskra trzymajcie sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki NEWYORK!! bede obserwowac,wrocilam do nan,wiec wg tej teorii powinno byc ok...Ooo!ale teraz mała zasadziła bakala,o la la! 🤪 jak stara"..spi od 18.30 cos zawczesnie jak dla niej na nocne juz spanie..czekam az sie obudzi,zapodam butle i mam nadzieje,ze dalej pojdzie spac..do rana he he...marzenia...

Kalina czesto zasypia w wozku z rozdziawioną buzią,takze musze jej domknąć,coby mucha nie wpadła...nie wiem czy to skutek zadziwienia na otaczający swiat, drzewka,ludzie,chmurka... 😉

zaczela sie Liga Swiatowa,jak ja to lubie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja do mojej mamy to mówię nawet więcej niż większymi literami 😉 i nic...ja też mam problem z Małą bo ssie te piastki jak szalona to dam jej cyca rzuca się na niego a potem wszystko co zje to uleje 🤢 🤢 sama nie wiem o co jej chodzi bo wodą pluje strasznie nic innego nie toleruje oprócz cyca.

Ramka nie wiem co Ci poradzić ☺️ ja nie spotkałam się z takim czymś ale wierzę że uda Ci się zwalczyć zielone kupolki potworki.

Suanah gratki z okazji pępolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysia jak śpi bardzo głęboko to wtedy ma otwartego buziolka 🙂

a teraz leży miedzy nami już z godzinkę i usypała tatę 🤪

u Nas w piątek ma być 31 stopni 😮 Mysia w samym pampersiorku bedzie smigać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka - pojęcia nie mam o mieszankach bo u mnie tylko cyc, ale kupy jak u ciebie bywają różne. Głównie musztardowe z białymi grudkami, ale zdarzają się tez zielone i śluzowate.

Ilona - faktycznie twoja mama dała czadu 🤔
Bez sensu takie gadanie!
Najlepsze, że oni wszyscy te złote rady to tak z dobrego serca...
chcą dobrze a wychodzi jak zwykle 😉
Jedna (prosta ? ) rada - jednym uchem wpuszczać, drugim wypuszczać 😜

Anka73 - ja tez dzisiaj cholery dostawałam, cały dzień ryk ale wieczorem pobił samego siebie...
Teraz po kąpieli dogorywa w łóżeczku
czuwa tata, mi opadły obie ręce
może to jaka kolka była... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z mamami,to glupia sytuacja,moja tez chce radzic,i ja musze cierpliwie wysluchac chociaz,bo jak bym wyrazila inną opinie,albo nie daj boze powiedziala cos w stylu "to ja jestem matką" to by sie obrazila, i strzellilaby focha "to juz nic sie nie bede odzywac",a wiecie..czasem babcia sie przydaje,wiec dzielnie milcze 🥴 a zrobie i tak wg siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guti też od kilku dni wsuwa piąstki, woli je niż smoka często.
Mam teorię:
to jest już początek odkrywania że ma rączki 😜
jak był malutki to ssał piąstki jak udało mu się trafić do buzi, a teraz mam wrażenie że sam je sobie tam wkłada (w końcu dzieci wszystko poznają przez dziubek)
a najfajniejsze jest to, że tak uroczo wkłada sobie każdy paluszek osobno po kolei 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj dzis pospal na dworzu lacznie 4 godz a jak nie spi na dworzu to jest tragedia steka wrzeszczy, zaraz ga wykapiemy moze sie zrelaksuje 🙂 kupy na przemian sluzowate zielone kwasne a nastepna zolciuchna 🤢 mam popalone dlonie od prowadzenia wozka juz nie wiem co mam z nimi robic na spacerach, chyba kilo kremu i do przodu, maz wlasnie zaglaskuje malego na przewijaku bo mnie juz dzis zaglaskal 😜 nadal mamy zalzawione oczko malego chyba nie obedzie bez zabiegu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudzi mi się...taki ładny wieczór a Małż śpi 🤢 coś bym porobiła...zawsze to się na spacer wychodziło na lody o tej porze a teraz troche nidyrydy

o której kąpiecie swe Skrobieńczyki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam co nieco tylko, bo czas mi się skurczył ostatnio 😉

małż ma urlop, pogoda piękna, więc korzystamy i wozimy Bobka po okolicach 😁 nie narzekam, chociaż snu trochę mało,jak na mój gust 😁

trzymam kciuki za Remika i za wszystkie nasze pociechy 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania zdjecie pierwsza klasa 🙂
ilonka tez tak mam jak poczulam pierwsze cieplo i taki cieplejszy wieczorek ptaki fruwaja po osiedlu fajnie je slychac polazlabym w pieruny a tu obowiazki czekaja kapiel cyc itp 😉 my coraz pozniej kapiemy 22-23 🤢 wiaze sie to z faktem coraz to czestszego grilowania i zal konczyc impreze jak dopiero sie zaczela 😜 maly nawet dzielnie znosi takie nocne spa 😜
mam zboczenie lukania na male dzieci a szczegolnie zapuszczanie zurawia do glebokich wozkow tez lapiecie sie na tym? patrze tak sobie i porownuje jak ludzie dzieci ubieraja i chyba moglabym prace dokorancka napisac 😜 jedni pol nago niemowlaki woza a inny w kocach pozapinane po same uszy, dzis tro az zal mi bylo dziecka w swetrze pod kocem i plandeka wozka 🤪 a moj nunuc w body i geterkach luzik kopal nozkami fajne sa te spojrzenia mam jak sie spotkaja hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...