Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka będzie dobrze- i nie możesz siebie obwiniać !!!!!! Moją koleżankę pies pogryzł po całej twarzy jak była mała, wyglądała jak zmasakrowana, a teraz ma 23 lata i ani śladu! buziaki dla Remiczka, Oliwcia też przesyła

A właśnie mi moje dziecko śpi na ręce i takie dziubki uskutecznia, że chyba ją zacałuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
basik ja mysle ze smialo probuj tyle ze efekty widoczne po kilku dniach u nas ustabilizowalo sie po okolo 4-5 dniach, slyszalam ze te krople tak dzialaja ze najpierw pobudzaja ataki a potem juz wszystko sie normuje, u nas sie sprawdzily i polecam bardzo bardzo. gorzej bedzie jak zacznie sie to odstawiac nawet nie wiem kiedy zaczac probowac, zmykam na powietrze slonko wyszlo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko to nie twoja wina, nie możesz się obwiniać.

Noc do bani - wstawałam 5-6 razy, sama się pogubiłam, skończyło się na tym, że młody usnął mi na brzuchu ok. 6. On dalej śpi a ja muszę zasuwać na spacer z psem...ech jak mi się chce spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka jak wstanie np. o 7.00 to po 2h aktywności robi drzemkę góra 40 min, ja mam czas na szybko ubrac się, zjeść śniadanie i dom ogarnąć 🙂 latam wtedy jak perszing, natomiast koło 11-12 idzie spać na dłużej, oczywiście na dworze spi jak zabita a w domu się przebudza.

Już mnie z samego rana wkurw łapie, dzwoni ukochana szwagiereczka no i mnie informuje czy ja wiem że teściowa pracuje a teściu na wieś jedzie i że na impre jutro nie przyjdą, spokojnie odpowiedziałam że wiem i skorzystałam z tego że nie ma u nas w domu zasięgu i robiłam "halo halo nic nie słyszę" 🙂najlepsze jest to ze przedwczoraj jej o tym mówiłam, wiec widac jak mnie debil słucha- sorry ale innego okrelenia na to nie ma, i dzwoni z takim milutkim ku...wa głosem i zawsze tak samo zagaduje" no hej, obudziłam Cię?" a ja za kazdym razem odpowiadam " nie, mam małe dziecko wstajemy wczesnie, a jakbym spała to bym nie odebrała" .ciekawe czy teście jebną fochem z tej okazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, kropelek próbowałam - miodzio 😆
tylko, ze ja zapodałam 15 kropli dzios rano przed jedzeniem bo tak powiedział "sprzedajacy", ze 2 razy dziennie po 15 kropli (rano i wieczorem) zawsze przed jedzeniem.
instrukcja obsługi kropli jest po niemiecku wiec zrobilismy, jak mówił ten facet.
teraz mam sranie czy mi Aron nie odleci w kosmos jak go pierdy wezma.
no i ze mu nic złego nie bedzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki

Iskierka przykro mi bardzo z powodu Remiczka 😞
wspolczuje Ci bardzo i Remikowi - nacierpialo sie pewnie sloneczko ...
ale na pewno absolutnie nie powinnas siebie obwiniac !
jestes swietna Matka - dajesz rade z 2 dzieciaczkow - to naprawde godne podziwu
przeciez wiadomo, ze gdybys mogla zrobilabys wszystko, zeby Remikowi i Emilce wlos z glowy nie spadl ... sciskam Cie Iskiereczko i buziaki dla Remiczka !
a Twojej siostry nie chce komentowac bo musialabym byc wulgarna 😠

noc zaczela sie dla nas srednio ...
Mala jakas taka nakrecona byla, nerwowa ze zasnela dopiero po 24 a obudzila sie o 2 i poplakiwala ... balam sie, ze chory Maluch - ale pozniej zasnela i od 2 do 7 spala, pozniej od 7 do 10 ... teraz tez troche przyzypia - takze to chyba nie choroba, ale juz sama nie wiem co to bylo ... w trakcie picia mlesia tez jakos tak szalala, wyrywala sie ... ale na pewno nie byla to kolka ani bol brzucha ... sobie tak mysle, ze wczoraj na spacerze na stare miasto ja zabralismy a tam tlumy, muzyka, glosno ... moze biedactwo to pozniej tak psychicznie przezywala w domu ? ... oczywiscie nie musze dodawac, ze mam do siebie pretensje, ze narazilismy ja na takie przezycia na miescie ... ale z drugiej strony to co ? tylko po cichych parkach spacerowac ? wydaje mi sie, ze stopniowo trzeba te nasze dzieciaki w rozne miejsca prowadzic, zeby oswajaly sie z odglosami swiata ... ale juz KUR ... nie wiem ... zla na siebie jestem 😠 😞 😞

no to zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz chyba z 3 dni robie podejscie zeby mu obciac pazurki ale nie pozwala.
ma juz\taki brud za paznokciami, ze szkoda gadac.
do tego drapie to swoje uczulenie, mnie po cyckach szczypie juz strasznie mocno 🥴

Sztunia, ty chyba tez masz sab simplex.
jak ty dozujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta chuste zamówiłam:
http://www.allegro.pl/item1061244414_pentelka_chusta_elastyczna_czekoladka_tanio_50cm.html

narazie elastyczna bo tansza od tkanej i chyba łatwiejszadla poczatkujacej mamy i bobasa.
jak sie nie spodoba to jeszcze kwota do przezycia, a jak sie spodoba to mamy w planach taka:
http://www.allegro.pl/item1059282962_chusta_babylonia_green_paprika_4_9_kur_0_gratis.html
droga, jak cholera ale bardzo mi sie podoba no i do wózka - jak od kompletu 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie patrzyłam na inne - ta mi sie zajebiscie podoba ale wydatek spory wiec na pewno poszukam zamiennika 🙂
jak sie odbiera kase za bobasa z PZU ?????
Wiem, ze któras z was odbierała.
ja jeszcze sie za to nie wziełam. niewiele tego bo 8 stów, ale zawsze, nie?
i znów ryk.
spał na cycu, tylko odłozyłam do kołyski zeby cos zjesc. 😞
zakładkaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka nie, ja miałam zamiar stosować jakby co, ale my jedziemy na esputiconie, kropelka na cycka przed wiekszym karmieniem, średnio 3 razy dziennie, Majka ma spokój brzuchowy i bardzo ładnie pierdzi 🙂 weź aronkowi wstążeczkę zawiąż na nodze, bo jak zacznie prukać żeby Ci za daleko nie odleciał 🙂 matka Ty jak cos napiszesz to leże i leje ze smiechu

agatta masz rację, a najlepsze jest to że ona prawie co tydzień jest u Mai, wczesniej widywalismy się od jakiegoś wielkiego dzwona gdy byly jakieś uroczystości lub świeta, przynosii jej prezenty że aż mnie jest głupio, i Michcio ostatnio wywnioskował że pcha się na chrzestną (bo jeszcze nigdzie nie jest), a nawet ostatnio jak teście byli i powiedziałam im kto bedzie chrzestymi to teściowa zrobiła oczy do teścia, więc to potwierdziło mi wszystko. Chyba -kolejny raz uzyję tego słowa- debil jaja sobie robi że siostrę oleje i ją wezmę buahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie sie dowiedzialam, ze jutro Rodzinka z Sopotu mnie nawiedza 🤪
Rodzice i Brat - strasznie sie ciesze ! 🤪 juz tak dawno ich nie widzialam ...
najgorsze jest tylko to, ze teraz musze chalupe posprzatac - a nie chce mi sie tylka ruszyc ...
Tatus wlasnie zabral Oli na spacer ... cobym spokojnie sprzatac mogla 🤢
tak obserwuje dzisiaj tego mojego Malolata i widze, ze chyba ma katar ... cos mi dzisiaj podejrzanie nosem charczy ... wczoraj tego nie bylo ...
pewnie dlatego tak sie przy tym mlesiu szarpie - bidulka moja kochana ...
no to frida idzie w ruch ... a jak bedzie gorzej to do lekarza polecimy ...

czy Wasze dzieciaki tez tak chetnie na TV sie zawieszaja i chca ogladac ?
bo moja glowke odwraca byleby cos tam zobaczyc - kinomanka jedna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój uwielbia oko wieszac w łazience na sprzetach.
kupal był i pierdy 🤪
dziecko postanowiło jeszcze poczekać z podróżą międzyplanetarną i teraz po przewinięciu, bąki jeszcze lecą a ile uśmiechów i gaworków i machania łapkami jak dygygencik i w ogóle uśmiecha sie i na głos śmieje.
ach...
kończę bo żal to przegapiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę, czym wy te dzieci karmicie???
mój to taki "skromny" jest.
acha i jednak postanowil chyba odpalić rakiety bo bączy non stop i to tak sowicie 🙂
beleby mu dupala nie rozerwało 🙂
znów dostał cysia i padł - łapie takie krótkie drzemki i budzi się.
czekamy na tatę i idziemy na spacer, jak wszystko będzie ok.
o i już oko na maroko i błogi uśmiech.
ja już nic nie rozumiem z tego wszystkiego.
zaraz kupal będzie coś tak czuję bo pozycje mówia same za siebie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...