Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

musimy osypać się mąką ziemniaczaną wtedy możemy nosić 😉

a wiecie co przeczytałam w gazecie?? że nie powinno się pudrować dzieciaczków ani mąką ani pudrem w fałdkach bo w takie upały puder wciąga wilgoć i jeszcze bardziej podrażnia 🤢 a ja raz małą posypałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie jakby to dobrze było jakby w ten upał tłuszczyk się topił 😜 byłabym w stanie to znieść a tak w domu mam nadal 30 stopni nie wiem jak przetrwamy tą noc bo okna trzeba zamknąć. Arunia wyje i wyje prawdziwy Aniołek 😉 mi kręgosłup siada a czy Was te co miały znieczulenie pp też tak kręgosłup i głowa bolą bo u mnie masakra czasami aż czuje jakby mi mrówki w kręgosłupie mi chodziły zupełnie tak jak gdyby mi ścierpł jak noga. 😮 😮 😮a to bardzo dziwne uczucie i niezbyt przyjemne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):
Morf- a co ci zrobił?

Jak zwykle o pierdołę poszło. Naskoczył na mnie, że się grzebię i że on już gotowy. A ja cycem śmigam, bo dziecko jeszcze pić chciało, wyszykować musiałam, kremem z filtrem nasmarować, a on gacie naciągnął i gondolę zamontował i wielce zdziwiony 🤢 🤢 🤢
Wiem, wiem powinnam olać, ale jakoś mnie wkurzył ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi ta Twoja Mala jest rewelacyjna 😁
ja tez mam w domu takiego ufoludka 😉 🙂

[URL=http://img149.imageshack.us/i/zezik.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8321/zezik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

jesli chodzi o make to posypalam Malucha bo miala male odparzenie w faldce pod szyja i zeszlo po 2 razach 🤪 wczesniej smarowalam wszystkim ... bepanthen, linomag, sudocrem i dupa bylo coraz gorzej ... takze dla mnie maka jest super ... ale rzeczywiscie wtedy jeszcze upalow nie bylo wiec nie wiem jakby to wygladalo teraz ... cale szczescie szyja juz wygojona wiec nie bede testowac ...

monia ja mialam zzo i zero efektow ubocznych ...
czulam sie super

Mala lezy w lozeczku przy karuzelce i chyba spi 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra syrenka przestała wyć i zasnęła to mamusia zmyka do wanny a później do łóżeczka dobranoc mamusie a naszym dzieciaczkom niech śnią się same aniołki
a jak wstawiacie zdjęcia bo u mnie pojawia się ciągle ten komunikat=No files uploaded- i nic nie wchodzi a ja jestem ciemniak i nie wiem co robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂
kuzwa mam dosyc tego ciepla jakos negatywnie na mnie wplywa jakas pobudzona jestem wszystko mnie wkurza pot i komary, dzis na spacerze maly tak sie zgrzal ze az maetracyk od wozka byl mokry 🤢dziewczyny czy wy zakaldacie w takie uplay czapki bo widzialam ze na super zdjeciu kalpi haniutka bez nakrycia, jestem zmeczona ide sie pouczyc
ja po znieczuleniu na szczesce teraz nie mam zadnych efektow ubocznych ale w szpitalu mialam bol jak paraliz od karku po nos wszyscy wlansie mi mowili ze mam duzo lezec plasko zeby w przyszlosci glowa nie bolala 🤢
maly urzadza wieczorne stekanie poraz pierwszy od dawien dawna te upaly nasze malenstwa wykanczaja
bogusia ja czesto naciagam malego siurka i czyszcze taki bialy nalot serek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia przerabiamy foty na stronie: http://imageshack.us/

a jesli chodzi o wyjscia na spacerki to my smigamy juz bez czapki ... krem z filtrem i tyle 🙂
na slonce specjalnie sie nie wystawiamy, chowamy sie pod parasolka lub w cieniu ...
ewentualnie mysle zeby jakis kapelutek lub chustke Maluchowi kupic ...

Mala juz nie spi 😮
ale lezy w lezaku i przysypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieciaki boskie, a żabka odlotowa 🙂
moniadad ja miałam zzo i bolała mnie głowa ale jakoś przez tydzień po porodzie, w plecach mnie rwało do 3 tygodni jakby mnie ktoś szpileczkami kłuł, teraz plecy też nie bolą ale to raczej ze swojej krzywizny i pochylania sie non stop
posadziłam piekne kwiatuszkiw doniczkach pogryzły mnie komary przeokropnie

dobranoc pchły na noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo,
mama pojechała 😞
wiec mam chwilkę zeby zajrzeć.
o upałach sie nie wypowiadam bo musiałabym uzywać tylko niecenzurowanych wyrazów. 😠 😠
Ajron jako tako dziś i juz opanowałam chyba te cholerne kolki sab simplexem.
tak mi sie wydaje. oczywiście nie,z ę nie ma bo ma i to spore jazdy ale wiem juz kiedy i wiem co robić aż do skutku czyli kilku sowitych pierdów izakończonych w 90% srańskiem nieraz nawet i 3 razy pod rząd oczywiście w przebraną pieluchę.
ale wybaczam mu wszystko bo jak zacznie do mnie gadać i pokaże te swoje dziąsełka mamusi w szerokim uśmiechu i zagrucha przy ty,m jak gołąbek to zwyczajnie się rozpoływam i łzy wzruszenia walą po polikach. 🙂
ja miałam zalecenie, że tak do miesiąca to napletka nie odciągać wiec nie ciągam na siłę ale delikatnie tam czyszczę. na następnej wizycie się dopytam.
zezole cudowne 😆
mój już też właśnie zaczął walić zezola bo jeszcze 3 dni temu nie zezował w ogóle.
a dziś to go tak wysypały potówy, ze hej.
uczulenie (cokolwiek by to było) juz chyba zchodzi, tylko czasu potrzebna żeby poznikały te krupki.
ciemieniucha jest obrzydliwa - tylko tyle powiem ale tez chyba odchodzi w przeszłość bo porobiły sie takie mega łuski na tej główce, które odpadaja a pod nimi czysta skórka.
mam nadzeję, zę to sie nie odnawia i jak juz zlezie z danego miejsca to będzie ok.
przed godziną wyszłam spod prysznica i już czuję, jakby mi ktoś dupe miodem wysmarował 🤢
dobra, kładę sie i nie ruszam. moze jakoś to będzie.
pstryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...