Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kahna ja tak miałam 2 msce temu- ja miałam urodziny, a na drugi dzień Oliwka kończyła 4 miesiące 🙂

Ja też gotuję raz w tygodniu, a po każdym karmieniu tylko myję butelkę 🙂 Jak mała zrzuci smoka na podłogę- biorę do buzi, jak na ziemię na polu to wtedy wyparzam, bo jeśli wcześniej np. jakiś pies nasikał tam to moje oblizanie smoczka raczej nie wyczyści go z moczowych bakterii 🙂 Jedzenia małej też próbuję z jej łyżeczki, żeby sprawdzić temp. Aha no i jeszcze próbuję mleka czy ma już dobrą temp, bo nie ufam swojemu nadgarstkowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze jedno-
dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tych zlotów !!!
Bogusia i Ilonka my też musimy coś wykminić, bo najbliżej mamy właśnie do siebie 🙂

A co do poczty wrocławskiej- kiedyś tam pracowałam i nie dziw się Bogusia, że bab paczki nie dostała- paczki w rejonach zalegają tam po kilka miesięcy... Jak tam pracowałam to wykopywaliśmy te najgłębiej wrzucone, żeby ludzie je w końcu dostali i tak np. był grudzień a paczki z września dawałyśmy do wysłania... noł koments 🤨

A swoją drogą jakie ludzie rzeczy wysyłają pocztą... raz był pomijając 2 fotele bujane i kilka par sanek... SAMOCHÓD w częściach- osobno drzwi, wydech itd. 😮 i niech ten bidny listonosz taszczy to do kogoś... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Basik!


Moja mam pracowala na poczcie i mowi ze to co sie tam dzeje to tragedia.
Do mnie zwyklym listem nic nie doceiera. wysylam na mame, bo ma jeszcze znajomych na poczcie.
teraz jak probka kaszki do mnie orzyszla to widac ze kopetra rozrywana, a ze to kaszka to odpuscili. tylko ze uszkodzili tez opakoawnie od kaszki i musialam ja wyrzucic. iwec nikt nie skorzystał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama dzwoniła, pytała się czy w ciąży nie jestem, bo już kilka razy jej się śniło 😮
Z tatą źle, atak bóli miał, rzyganie, nieprzespana noc i zjechał już 3 kilo 😞 To samo działo się przy pierwszym nowotworze- masakra- z tym, że to podobno efekty uboczne leczenia 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak zaczelam sie brac za robote o 11.30 tak teraz prawie skonczylam, czekam na meza az mi poodkurza, a pozniej przetre podloge, musimy czekam bo mlody polegl i nie chce go budzic 😜

mlody byl dzis na podworku z ojcem swym, a ja w tym czasie umylam okna, wypralam i zawiesilam firanki, zrobilam drugie pranie, zaraz zmienie posciel, powycieralam kurze, zrobilam obiad, wyszorowalam lazienke i usiadlam teraz na dupie 😜 i pije coca- cole 😁 a i jeszcze przebralam Igora bo ojciec dziecka oswiadczyl, ze on pampersa z kupa nie przebierze 😜 🤢 🤢, powaznie sie obawiam, co to bedzie jak wroce do roboty, a Igor z tatusiem bedzie 😜 🤨 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody tez 2 kupy dziennie robi, ale mi to pasi, bo kiedys nawet 4 dni nie robil i to bylo norma.

wczoraj pojechalam do reala tylko po pieluchy i chusteczki i wydalam 211 zl 😮 🤢, bo kupilam jeszcze blender , mleko piwo lech free 🤪 i pare pierdol i tak sie uzbieralo :P

ja tez rzadko kiedy wyparzam smoczek i butelki, im wiecej steryzlizacji tym gorzej, zakladam .cmok :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...