Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak bogusia, zimną też podaję.
zrobię gdy podejrzewam, zę właśnie chce mu sie pić i jak nie wypije naraz to odstawiam i tak stoi do kilku godzin, a potem ewentualnie drugą robie, jak podam mu chrupy czy biszkopta. zawsze po suchym mu proponuję herbatke - mam 2 rózne i tak na zmianę. uspokajającą z meliską a druga to jakaś malinowa z czymś tam. oczywiście te granulowane mam.
czasem dam łyzeczką swojej a ja mocna dość piję, ale to raz do buźki 😉
właśnie - Hanka - cudo w tym jesiennym złocie 🙂
Kahna - pracodawca nie ma obowiązku przedłuzenia umowy zarówno na macież, jak i na wych.

Morfi, a niech cię 😉 😆najwyżej bedziemy bawić, no co 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnei wczoraj tak sobie myslałam, ze chciałabym być w ciązy teraz.
mimo, iż wygladałam jak słoń (tak mi przyjaciółka powiedziała), to czułam sie wyjatkowo i byłam bardzo szczęśliwa w związku ze zmianą w moim zyciu.
miałam Aro tak blisko, zawsze przy sobie.
ech... rozczuliam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow znalazłam informację ze danonków nie powinna się podawać dzieciom poniżej 3 roku zycia. podają ta wiadomość na swojej infolini natomiast nie pisza na opakowaniu. No i ma to 15g cukru na 100 g produktu. Masakra.

no i trzeba uważac na wit. D. Bo jest ona w Danonkach a dzieciom sie podaje w kapsulkach no i jest w MM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje danonki. rzadko ale daje. Witaminy D ekstra w kapsułkach mu nie podaje więc chyba git. dzisiaj poczęstowałam Miśka kawałkiem prażynki. Jak sie można było spodziewać posmakowało mu. Ale więcej nie dostanie bo paprykowe były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aro ma waśnie wieczorną drzemkę 🥴 - tak sobie chłopak ustalił 🤔
zaraz sie zbudzi, moze cośik opierdoli na ciepło, przed 21-sza kąpiel i posiadówka z mamusią przed tv i zabawy do jakieś 23-ej.
nocny marek mi sie trafił. zresztą dla nas dobrze bo my też nocne marki.
za to mój Babalut do 8/9 -ej teraz sobie pośpi. nieraz nawet i przed 10-ą wstajemy 😆
a co z Iskrą bo nie doczytałam?! gdzie się podziała? chyba smrody nie nasrały jej aż tak na głowę, ze nie moze się wygrzebać ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia wysyłaj poleconym, drozsze ale bezpieczniejsze....
morfi, mi tesciowa wmawia ze jestem w ciazy...zle sie czulam ostatnio, zrobilam test i wyszedl negatywny ale mam jakas schize ze jestem i sie boje...nie chce teraz nastepnego bejbika...
spadam dzidzie ogarnac dzisiaj klade ja pozniej spac moze pospi troche dluzej w nocy, modle sie o to bo ja padne zaraz z niewyspania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...