Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Morf, a tatusiek jaki szczesliwy, az oczy przymknał 😆
u nas wietrzony pokoik cały czas wiec swieze powietrze jest zawsze.
maruda tez przed drzemka sie załacza i to co Aro teraz wyprawiał tez skończyło sie spankiem przy cycu choc przez pół godziny nie mogło sie dziecie zdecydowac co chce.
moze wczoraj az tak pózno mi odleciał bo jakis skok ma czy co?
tak, to 23-a i spi juz do rana.
a tak w ogóle to musze wam napisac co zauwazyłam :
odkad przeszlismy na mleko nr2 w ciagu dnia i obiadki słoikowe, to Aro tylko raz cyca w nocy 😆
spróbuje odłozyc smroda do łoza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i Gu też zasnął
oczywiście pewnie tylko na pół godziny, ale przynajmniej dzisiaj makowca ukręcę intymnie, a nie w towarzystwie młodego 😉

Agatta - dzisiaj jednak nie zdecyduję się na wycieczkę
mam do załatwienia parę spraw w Ząbkach, a jutro jadę w Wawy na plotki i biznesy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My również używamy nivea na każdą pogodę.

Co do drzemek to ostatnia zazwyczaj jest nie pozniej niz 17.

Spamy piękna nie ma co 🙂

Anka 78 nam wczoraj tez znowu pokazała się lekka ciemieniucha lae wczoraj ja ostro zaatakowaliśmy i już po sprawie.

Co do drugiego bejbika to bardzo chce mieć ale jescze troszeczke poczekamy ( jakieś 2-3 lat) nacieszymy sie Młodym i bedziemy działąc 🙂

Morfi ja to nie moge przeżyć tych włosów. Młody też miał takie bujne czarne kłajdy jak anielka a pozniej wyłysiał.
Teraz za to w ekspresowym tempie mu rosna włosy i ma takiego bajecznego kogucika na czubku głowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
i juz z ranca leb mnie boli, nocka jak zwykle czy full pobudek a od 6.40 nie spie 😜
mlodego od 3 dni gryzie komar, przedwczoraj mial 2 slady z tyłu glowy, wczoraj 1 za uchem, dzis 2 na buźce, wkurzona zaczelam glupia komarzyce szukac, i mam nadzieje ze znalazlam, bo tylko slad na scianie po niej zostal.

mlody wlasnie zasypia w lozeczku, juz bylo jedno podejscie, zobaczymy czy teraz padnie bo juz 3 godziny z hakiem nie spi 😮

a ja w poniedzialek zapomnialam tabletki wziac i wzielam we wtorek o 9 rano, a zazwyczaj biore po 22giej, wiec 12 godzin nie bylo, ale i tak sie wystraszylam- moja pierwsza zapomniana tabetka a z przerwami biore tabsy od 4 lat,ech

ide zaglosowac i was doczytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka my już po rozmowie. Zobaczymy kiedy wszystko wróci do normy. Ale i tak chce wyjechać do rodziny bo jestem tu sama jak palec. Babcie swoja widziałam ostatni raz w czerwcu a w domu byłam w grudniu. Więc nic dziwnego że mi odbija.
misiek też śpiocha. Coś czuje że zaraz będzie pobudka bo o 11 butla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta z Filipa to smiejemy sie ze to taki niespokojny duszek nie usiedzi spokojnie minuty 🙂
W nosidle przekreca sie na boki wypina klate az sie boje ze kiedys przekolysnie sie z tym sprzetem.
A na kolanach jak sie go trzyma to strzela mostki zeby patrzec ci w oczy.
Normalnie zywe sreberko z niego 🙂
A wlasnie musz e poczytac o gltuenie czy juz jakies produkty mozna podawac bo sie zgapilam i kupilam kaszke manna i ona ma gluten i nie jestem pewna czy juz moge mlodemu ja zaserwowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a u nas drzemka się skończyła z próbą odłozenia do łóżeczka.
szkoda JoZo, ze nie jedziesz bo byłoby mi raźniej a tak pewnie sama będę dymać.
Aro rozbudzony musiał z mamą sracz zaliczyć i również, jak to u nas sie juz utarło, w bujaku zwalił druga kupę.
teraz leży i walczy z opakowaniem po chusteczkach 😁 😁 😁
w bujaku Aro też skłaniał sie ku jednej stronie zawsze ale teraz juz jakby korzysta nawet ze srodka 😉 od niedawna w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hanka normalnie siedzi w leżaku.Co do wyrzucania zabawek. To Dzieci nie robią tego złośliwie. Tylo badaja czy jak upuszczą to czy na pewno spadnie. One o tym nie wiedzą. za 1000 razem skumają.
A u nas z Brzydkim poki co, fajnie.Ale i tak chciałabym żeby mi sie oświadczył 🙂 BVo co taka brzydka bede na zdjeciach slubnych za 10 lat 🙂 🙂 🙂

Bogusia a daleko masz do rodziców. Nie maz jak tam pojechac nawet sama. Moze pociagiem i ktos by cie z tamtąd odebrał.

Zadne zdjęcia mi sie dzidiaj nie wyświetlaja 😞 😞 😞 😞

A teraz bede głosować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia mi już lekarka po 5 miesiacy kazała podawać gluten. Ale w tych złoiczkach nie ma wiec, albo daje chrypa, albo mieszam z moja zupką. Bo nagotowałam takiej jarzynowej z kasza manna i pomroziłam i łącze tak poł na poł.
wogole fajnie sie mrozi jedzonko w tych torebkach na pokarm.
Bo to sterylne i latow sie zamyka.
Mam tak pogotowane i zmiksowane jabłka pomrożone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety daleko. 4 godziny autobusem - ze 200 km bedzie. pociagiem to musiałabym na raty i podobny czas wtedy wychodzi. Musze szwagra wynajac w jakis weekend. Bo z małym i z tym całym majdanem to bym nie dała rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do leżaczków Adamo tez "krzywo" siedzi i to samo jest w wózku upodobał sobie jedna strone oparcia 🙂 teraz jak w fiszerku podniosłam oparcie młody wreszcie się dzwiga do samodzielnego siedzenia tylko to siedzisko jest pod kątem i troche mu ciężko więc łapie się za nogawki i podciaga 🙂 co do zabawek oczywiście wyrzuca je głównie z łóżeczka lezy na brzuchu i ptarzy przez szczebelki za nimi i steka 🙂 aha no i mąż pokazał synkowi że 2 drążki w łóżeczku(te co się wyjmuje) się kręcą no i Adaś namietnie próbuje też nimi kręcic 🙂
zakładka na reszte dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggy, jaki nosek marchewkowy 🙂
bogusia, pakuj walizy, zaciśnij zęby i jedx sie odstresować i zmień otoczenie - dobrze ci/wam to zrobi.
A żebym nie wiem, jak wysoko podniosła oparcie czy w leżaku czy w spacerówie to Aro i tak jedzie podźwignięty z miną taką, jakby chciał przyjebać komuś 😁 😁
on by juch chciał chodzić chyba tylko bida nie umi 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocka rewelacja! dziecko spało od ok 21:30 (zasnęła sama) do 9...ale nie wyrobiłam i wzięłam ją do karmienia przed 7, bo myślałam, że mi cycki rozerwie ☺️

spam wspomnieniowy wzruszający na maksa!

moje dziecię też kudłate było jak mamut, a teraz jakaś blondina się robi i gubi te włoski na potęgę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez niestety zdjecia sie nie otwieraja 😞

A dzwiganie u nas to juz zstandard. Ostatnio młody leżał w wózku rozłożonym i chciał zobaczyc wuja i pieknie podparl sie na lokciach glowke podniosl. Bosko to wygladalo.
I juz zaczyna sam siadac przez chwilke potrafi sam utzrymac rownowage siedzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...