Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi, znalazłam na allegro takie smoki za 16,99 z odbiorem osobistym w wawie
jeśli jednak możesz je kupić (w cenie do 20 zeta), to ja bardzo proszę (odbiorę w środę)
nie będzie musiał mój chłopina jeździć specjalnie po to 😜

Środowy zlocik bardzo mi pasuje, godzina około 14 też git
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Finka chętnie Ci dziadków pożyczę na trochę 😘

u nas była okropna walka dzisiaj przed zaśnięciem 😞 serce mnie bolało i nerwy mi szarpało nieźle 😞 😞 😞 ale w końcu padła, sama w łóżeczku bidulka moja najdroższa.

Iskra dołuj się, dołuj 😜 będzie mi raźniej...bo już się nudzę sama w tych okopach 🙂

piszecie coś jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie martwie o moją Kajusię bo prawie wogóle nie gaworzy. Czasami wyda z siebie dzwięk w stylu buu. Powiedziałam o tym neurologowi wiec dał mi skierowanie na badanie słuchu najwczesniejszy termin za 2 miesiace. Jednak mysle ze słuch ma dobry bo odwraca sie jak ja wołam zreszta jak Zuzka troszke głosniej sie bawi to Kaja się budzi. Własnie obejrzałam soebie filmik Zuzki jak pierwszy raz mówiła "dadada" i obliczyłam ze nie miała wtedy nawet 5 miesiecy. Nie wiem czy poprostu Kaja bedzie mnie wygadana. Jak powiem o tym mężowi to oczywiscie powie że wmawiam sobie jej rózne choroby. Staram sie do Kajusi mówic spiewac ale własnie mam mniej czasu niz jak Zuzka była mała ale mój dom zawsze jest pełen ludzi i zawsze uwaznie słucha jak romawiamy. Jakoś bardziej o nia sie martwię niz przy pierwszym dziecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
zaraz do pracy,ale zajrzałam,bo żyć jednak bez was nie można 🙂

nie ma co porównywac,każde dziecko jest inne,naprawde!
cieszcie się,że dzieci zdrowe,reszte nadrobią 🙂
i nie wyprzedzajcie ich etapów,typu nauka siadania,chodzenia,one same to zrobia,szybciej niż wam się wydaje,a nawet jak troszkę pozniej to co?
Odkąd pracuje w przedszkolu,codzien widzę,zaniedbane etapy,na siłe uczenie czegoś czego dziecko nie pojmuję,a zanedbane zostało to co umieć powinno,i to się bierze z okresu niemowlectwa także....nie chcę się wymądrzać ale naprawdę,nie przyśpieszajcie rozwoju dziecka na siłę,ono samo wię kiedy jest czas na różne nowe osiągniecia,a wy wdety je wspierajcie i pomagajcie.
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...