Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o Monia dobrze Cię widzieć..
mam pytanko kadrowe 🙂

co w sytuacji gdy, w czaie wychowawczego kończy mi się
umowa..tzn. czy pracodawca moze jej nie przedluzac czy musi..
pomóż bo zielona jestem 😉
a i jeszcze, czy w czasie wychowawczego opłacają mi ubezpieczenie?
Z góry dzięki 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba wybiore sie z Iggim na spacer, ale chyba wezme chuste.

mlody zjadl dzis ponownie banana z jablkiem i 2 biszkopty, chyba norma glutenu zostala wyrobiona ? 😁

maz z tesciem znow na skacie a my sami w domu siedzimy

na TVP 1 bedzie o glupich ludziach ktorzy polykają tabletki z tasiemcem zeby schudnac 🤢 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej i czołem 🙂
sto latek dla Ksawka i Guta 🙂
Morf - wspieram duchowo was 🙂
zlocik wstępnie - bardzo chetnie - jak tylko czas pozwoli 🙂
Aron kupczy mi teraz po kilka razy dziennie - dziś juz 5 ą kupę ogarnęłam.
no ale co sie dziwić, jak słoik hippa na raz idzie, mleko 2 i rózne inne dodatki zapodajemy.
herbatka non stop w pogotowiu do popicia pomiędzy mlekiem sztucznym.
nawet nie wiedziałam, ze Aro zwyczajnie chce się pić bo taka herba go uspokaja i pije ją z radością. nawet, jak cyc przeważa w ciagu dnia (bo nieraz sie tak zdarza choć rzadko) to herbatka mile widziana gdy są grane te suche chrupy - dziecku chce sie pić.
nawet KARMI podchodzi - oczywiście kropelka z palca choć chęci na więcej widać w oczach 😁
a jak sobie przypomnę te tortury codzienne, jakie musiał znosić mój Cyś to...
nawet ja sobie juz na duuużo wiecej pozwalam 🙂
co do wyparzania to polewam wrzątkiem i smoki i butelki i lyżeczki. nie gotuję butelek w ogóle - tylko raz po zakupie. raz na tydzień zy 10 dni wyparzam wszystkie grzechotki, gryzaczki i to co się da, a szmaciaki piorę z praniem małego. piorę nadal w dzidziusiu bo lubię ten płyn i nawet piorę w nim wszystkie swoje górne części odzieży, staniki oraz majty coby moja pussi miała milusio miękko 😉 😁
a no i nie prasuję bo nie mam czasu i też sie da żyć choć chętnie bym prasowała te małe ciuszki bo lubię zwyczajnie, jak są takie "równiutkie" i tych bobków spilingowanych nie widać - ale to juz jest mój bzik czy pierdolec, jak tam kto chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BTW ja też się zważyłam i przybyły mi dwa kilosy od ostatniego razu- szok, wydawało mi się, że jem mniej, a po wczorajszym mega rzyganiu to już w ogóle spodziewałam się przyzwoitej wagi, a tu dupa, no chyba że mi sadło w mięśnie idzie, bo ostatnio ćwiczę 😁 A tak serio, to nie będę się łudziła, mąż mi dzisiaj test kupuje, bo przez te sny matki to mam dziwne przeczucie, z resztą już od jakiegoś czasu mnie prześladuje 🤢 Ale byłyby jajca- kuffa 3 czy 4 podejścia do seksu jakoś 4 tygodnie-1,5 miecha po porodzie i wtopa- o noł, noł, noł 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna - mi się skończyą umowa w trakcie macierzyńskiego i nie przedłużyli bo nie mieli obowiązku (ZUS wypłacał kasę do końca macierzyńskiego), więc na wychowawczym pewnie tym bardziej nie muszą przedłużyć

Klapi - Haniutek w wersji jesiennej piękna 🤪 🤪 🤪
i jakie śliczne niebieskie oczka

Morfi - no ja tak właśnie rano pomyślałam sobie że ty może w ciąży, ale nic nie pisałam 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...