Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
za Emilkę kciuki oczywiście, bo tak szybko chciałam odpisać, że nie dodałam ☺️ nasza bidulka kochana, niech szybciutko zdrowieje 😘 😘 😘

jakieś doły mam. co, jak widzę, dość popularne wśród kwietniówek 😮 😜
się dołączam do tego smutnego klubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wystarczy, że zrobiłabym teraz zdjęcie to by te Wasze chłopy moment zdanie zmieniły 🙂 🙂 🙂
nie dość, że po całym dniu zapier*** oczy podkrążone , bez tapety to jeszcze włosy do dupy bo fryzjera nie ma kiedy odwiedzić 🙂 🙂 🙂

a tak w ogóle, jaki kolor będzie lepszy na łeb: ognisty rudy, który ubóstwiam ale miałam w zeszłym roku czy blond, którego od 3 lat nie miałam, tylko jestem straszny bledziuch i boję sie, że w zimowych warunkach będe wygladac hak trup, a może zostac przy brązie, ... jak myslicie? poddajcie mi jakiś pomysł bo ja strasznie niezddecydowana jestem... 😮 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu walę piwocha z mężem,
no i Madzia maszjeszcze większe grono wielbicieli ja i mój mąż 🙂
dałam faszyście mleko z kleikiem ryżowym, może przespi dłużej, dzisiaj walnęła sobie popołudniową drzemkę 3h więc martwie się
iskierka ucałuj emilkę w gardłko, a ze służbą zdrowia szkoda gadać 😞
morfi może poprost babka się przejadła i jakie kolwiek naciśnięcie brzuska powoduje rzyga

jak dobrze mieć enkę, KAROWA pojechła a ja jutro o sobie obejrzę 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczę chyba pomyśle nad założeniem swojego fan clubu 😁 😁 😁 jak tak dalej pójdzie to może przebije liczbę fanów Lady Gagi na facebook'u 😁 😁 😁 😁 😁

Kłapi czyli gotujesz całego pomodroa z tymi pesteczkami, tak? I te warzywa (seler, marchew itd) też dodajesz do zupy? wybacz, że Cie nękam ale mam ochte ugotowac cos nowego dla moich Lasek 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka i Babusek szybciutko zdrowieć nam tu bo chuchamy na was cieplutko i masująco 🙂
Madziaa - potwierdzam - laska z ciebie, a włosy zrób na rudo skoro uwielbiasz a na tym strzel kilka dosłownie blond refleksów 😆 - będzie bosko choć mi bardzo podobasz sie w tym brązie 🙂
klapi, przyjedź i ugotuj mi pomidorową 😉

obkleiłam wózek odblaskami i teraz będę razić po oczach kierowców. jak jeszcze jakaś menda będzie udawać, że mnie nie widzi to zatarasuję mu drogę, wyciągnę z autka i wpieprze mu pompką do kół 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do tamtej sytuacji dodam tylko,zr serio nie obchodzi mnie czy ta pani sie bała lekarza zbudzic czy co,czemu była tam sama,no dziewczyny CO MNIE,NASZ ,PACJENTÓW TO INTERESUJE???????????????????/
my tam oczekujemy pomocy.
Niewierzeze ktoras z was jadac tam z chorym dzieckiem tłumaczyła by ta pania tym ze sie bała lekarza zbudzic....

juz serio nic wiecej nie pisze o tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...