Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi jezeli tylko macie mozliwosc starania sie o wlasne M to nie masz nad czym sie zastanawiac.
A siostry nie powinny tylko ciebie obarczac opieka nad tata.
W ich obowiazku lezy rowniez troska o ojca.
Poza tym bedac na swoim mozesz rowniez zagladac do taty i w miare mozliwosci mu pomagac .
Uwazam ze jedno drugiego nie wyklucza.

Ja bynajmniej strasznie sie ciesze ze jestesmy na swoim.
Ale doceniam rowniez pomoc jaka rodzice nas obdarowuja w kwesti opieki nad Filipem - bezcenne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biznes plan to ja mam sie wyspac 🙂

Alke na poważnie.
Widzę rowiazaniia takie
1. tata oddaje wam duzy pokój, przenosi sie do mniejszego.
2. proponujecie tacie kawalerke, blisko np w tym samym bloku (macie go na oku, on mniej placi wszyscy szczesliwi)
3. staranie sie o własne mieszkanie, dzieci nie wychowuje sie dla siebie. siostry maja taki sam obowiazek wobec ojca jak i ty. I nie maja praw obarczac tylko ciebie.

rozmowa ma byc szczera, powiedz jak sie czujesz. Kazda rodzina powinna byc niezalezna chyba ze wszyscy jej członkowie uważaja inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi mam pytanko.
Wystawiałaś cos chyba kiedys na Gumtree. I jak to tam wygląda? Doczytałam jak wystawić ale jak to z odpowiedziami zainteresowanych? Na maila się odzywają czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi ja uwazam tak ja pozostale dziewczyny ( moj kuzyn ma super mieszkanie z wojska w nowym budownictwie, jesli jest szansa to trzeba to wykorzystac.) A mozna sie umowic np z siostrami ze kazda da po 100zl miesiecznie i bedzie na oplaty itp. no chyba ze mieszkanie zamienicie na mniejsze. No sory bardzo ale wy w 3 macie sie gniezdzic w malym pokoju, a tata zajmuje caly duzy, no rozumiem jakby on tez mial tez drugi maly, a wspolny bylby ten duzy- u mojej siostry tak jest ( choc siorka gora za rok lub dwa tez sie wyprowadzi, bo ma juz dosyc tesciowej w M-4)

Iggi wdrapuje sie po szczebelkach na gore ( a akurat do podtrzymanie wybral sobie dwa szczebelki ktore sie wyciaga 🤢:blink 🙂 a juz specjalnie kiedys zmienilam strone ze jak sie bedzie dzwigal to nie bedzie sie trzymal tych 😜
dziecko wie lepiej, jak matke przyprawic o zawal serca 😜

poza tym ma focha i nie pelza do przodu tylko do tylu i ryczy ze nie umie dosiegnac zabawki, ech
maz w pracy, a my sami z tesciem w domostwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nażarłam się ketanolu i zasypiam na stojąco a mój maly ogniodym pospał na wieczór i pewnie mnie północ zastanie 🤨
Jutro mam rwanie ósemki - jestem posrana ze strachu.....
Stara baba a głupia 🙂ale i tak boje sie strasznie!!
Napisze anons"chętnie urodzę za kogoś w zamian za rwanie ósemki" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...