Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To jakie cwane dziewuchy macie.
Miś kółka to potrafi tylko ściągać. Jak tylko dojrzy że je ułożyłam na kijku to leci z ogniem w tyłku i z diabelskim uśmieszkiem je rozsypuje. Slimak z klockami słuzy tylko do demontarzu - klocki osobno, głowa osobno po prostu wszystkow częsciach. Oczywiście najbardziej interesował go przycisk z muzyczką ale na szczęści baterie padły 🤪
Potrafi Ptyś wywalać zabawki ze skrzynki, wyłączać internet jednym przyciskiem na laptopie - a ja do tej pory nie wiem którym ☺️ jak wyjde z pokoju to jak wracam prawie zawsze stoi obok drzwi i czeka albo w nie wali żeby wyjść. Zreszta jak otworze drzwi to zawsze próbuje ucieczki na korytarz i zawsze sie przy tym chichra jak opętany.
Ostatnio Zaczął się dzielić tym co ma - daje smoczek, nawet jedzenie co mnie zdziwiło 😉
Świetnie robi bałagan.
Nauczył sie wymuszać - dzisiaj stał mi przy nogach i ryczał bo chciał na rączki, a ja go olewałam.
Pluje smoczkiem na odległość 🤔 Wogóle zaczął pluć i najgorzej jak ma żarełko w buzi.
Smyra sie po uszach - widać że mu to przyjemność sprawia bo mruczy jak mu uszka czyszcze.
Ogólnie Mis leniwy w opanowywaniu nowych zdolności.
Nadal nie załapał niekapka - za to świetnie nim rzuca 🤢


Czy wasze dzieci tez we wszystko pukają? Miśkowi ciągle łapki chodzą i stuka we wszystko.


Ale mi tego wyszło.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia- nauczy się, ha ma jakis taki motyw ze skupia sie jak jej pokazuje a potem powtarza, tez stukala i badala paluchami strukture, teraz wklada rzeczy, nakretke od aparatu do bdyniu, zabezpieczenie na kaloryfer do wiezy itd.

pokazuj mu a on penego dnia zakuma.

wogole zakocham sie w moim dziecku na nowo, przerwa dobrze mi zrobila,


Iskra- a nikt ci nie moze pomoc, mąż, tata.
Szkoda tak Szefowa zostawiac.

Agata beda i inne babki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Za wczesnie się cieszyłam ze Mis lepiej śpi. O 7 stał w łóżeczku i mnie wołał. Zgarnęłam go i spalismy jeszcze godzinke. jedna zabawka nam ożyła i sie sama włączała w nocy 🙃

Monia tule 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
a ja wczoraj pilotem od tv wlaczylam karuzele fisher prices 🙂 😁 😁 😁 taka zdolna jestem
poza tym ok lila dalej smarka nie wiem kiedy to sie skonczy, w lozeczku staje szaleje cuda wianki wyrabia juz do lazienki sie mi pcha jak wlosy robie wszedzie jej pelno
nie pamietam co mialam jeszcze napisac....
ilona zazdraszczam wlasnego konta
monia tule i jezeli bedziesz miala ochote to nam sie tu wygadaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha zapomnialam napisac ze wczoraj maz dzwonil do WAM- Wojskowej agenci mieszkaniowej, i pyta sie jak tam sprawa z mieszkaniem a pani do niego, ze naleza mu sie 3 pokoje i wie pan wszystko po kolei bo my dopiero rozpatrujemy wnioski z wrzesnia 2009 a pan zlozyl wniosek o mieszkanie w sierpniu 2010 😁 😁 😁 😁 😁, to sie troche jeszcze poczeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no witam 😉
nocka srednia dwie pobudki na smoka ale poza tym ok 🙂
kurcze ale te nasze dzieci zdolne!fajnie a niedawno jeszcze tylko lezaly i swiecily nam oczkami 🙂
monia kobietko nasza kochana gadaj co jest moze bedzie ci lzej!
ilona zazdroszcze Wam mieszkanka my narazie wynajmujemy,nie jest zle bo tez kupilismy mieszkanie od mojej babci oczywiscie niech zyje jak najdluzej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, my mamy 2 pokoje
i już się nam ciasno robi i miejsca brak
nie wyobrażam sobie drugiego dziecka
w tym mieszkaniu.
no nic, mam nadzieję, że mąż mi kiedyś postawi
ten domek..
działka jest, tylko kasy brak na
rozpoczęcie budowy 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja Wam pospamuje 😜
moja pchaczka 🙂

[URL=http://img827.imageshack.us/i/screenhunter01feb021016.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3307/screenhunter01feb021016.jpg[/IMG][/URL]

rozdaje buziaczki 🙂

[URL=http://img821.imageshack.us/i/screenhunter02feb021016.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2842/screenhunter02feb021016.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
mam zarąbiastego doła 😞 Adaś nam sie rozkłada w nocy czesto siebudził stękał pił duzo mleka szukał smoka a od rana kupa i kaszel i generalnie brak nastroju 😞
nafaszerowałam młodego lekami i śpiocha zobaczymy co bedzie potem jak sie nie poprawi trza do lekarza 😠
wkurza mnie zima wkurzaja mnie zarazki choroby itp 😠 wczoraj radosny a dziś nie nasze dziecko 😞
dziękuje w imieniu Adasia za fote Ha , jak patrze na Haniutke to mam wrazenie ze fota zrobiona w srodku sezonu fajnie ze taka ciepla zachartowana dziewczynka 😘
no nasz Adas potrafi robic papa robi czesc - podaje reke, wacha jak mu sie powie zeby cos powachal a co do zabawek to postepow nie robi 🤢 tzn z klockami fiszera ladnie sie bawi szuka kotka pieska, ksiezyca slonka kreci tymi ruchomymi czesciami, co do kolek i walka to podobnie jak Michac Bogusi sciaga ale nie zaklada, no a ksztalty to w ogole po co one niby komu 🤪
slimak poki co schowany bo adas nim krecil na plasko po podlodze i caly zrysowany jakos nie lubie jak niszczy zabawki a niszczy bardzo wiec czekam jak zakapuje i wtedy bedziemy sie bawic poki co obrabia taka wielka kostke interaktywna i nia ladnie sie bawi 🙂
dół 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka zdrówka dla Adasia 😘
teraz taka pogoda, że strach z dzieckiem wyjść
bo może coś podłapać,
ale z drugiej strony jak się ma hartować?! 😮 🤢 🥴
I bądź tu mądrą matką!
Niedługo wiosna i już żadne zarazki nam nie zainfekują dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

My już po wizycie u lekarza.
Zmiany osłuchowe nadal są ale przeciez to dopiero 3 dzien lbrania lekow wiec cudow sie nie spodziewalam.
Najwazniejsze ze diabelstwo sie nie rozprzestrzenia a ja i tak widze ogromna poprawe z tym co bylo pierwszego dnia.

Za to mnie okropnie boli gardło i taka kluche czuje blee.
Szybko dzisiaj trzeba cos wieczorkiem zapodac zeby sie nie rozłożyć.

A teraz herbatka i doczytuje 🙂

A i mamy kolejnego zebola.
Jedyneczka nam sie przenila 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...