Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiak a co sie tam u Was w robocie dzieje ?

tez slyszalam, ze zastrzyki anty lepiej sobie darowac ...

ju89l w

Lola zjadla swoj obiad, nasz obiad i jakies gotowane warzywa, na koncu deser
no po prostu total ! 🙂

----------------------------------------------

to "ju89l w" to wiadomo kto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja OSZALEJE po małym co nie co obiad na jutro zrobiony serwujemy pomidorową i bitki cielęce z ziemniaczkami , posprzątane tzn poodkurzane i pomyte podłogi lekcje odrobione dzisiaj uczyłam sie matematyki, przyrody i pisałam list do nauczyciela z angielskiego 😜
Pezaczek zasnął ale po wczorajszej nocy strach myśleć co ta przyniesie
dobra ewakuuje się lulu
Iskierka buziaczki dla Remina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam, wsyztskim gratuluje rozwjowych dzieci
bogusia mi gin jak proponowała atykoncepcje to o zastrzykach wspomniała na końcu bo nawet wspomniła ze mogą one wywoływać sytuacje podobne do przekwitania i tez mi nie polecała 🙂

jest chęć na bzyk wiec znikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
u nas mrozi ale zaczekamy do południa i sobie pójdziemy na zakupowy spacer 😜
a my wczoraj skończyliśmy 10 mcy szok jak ten czas leci jeszcze 2 mce i nasze pociechy przestaną byc niemowlakami 🤪
nauka kupczenia na nocniku trwa ale póki co tylko siku Adaś zapodaje no i mamy nocnik z melodyjką "happy birthday to you" porazka jak mozna cos takiego wymyslec i wszystko byłoby okej ale ta melodyjka sie zawiesza i gra po 3 godz az padnie i do nastepnego siku 🤢 a zeby ja wyjac trzeba oderwac cala plytke no nic lepsze to niz ciagle wycie tej beznadziejnej muzyczki.
wiem ze juz byl poruszany temat ale mam pytanie:
jakich uzywacie kremow na zime na dwór? my smarujemy sie nuvea baby na kazda pogode i zauwazylam ze jak wracamy ze spaceru i juz jestesmy w cieple to wyskakuja nam takie krostki na wieczor taki chropowaty policzek jest i wydaje mi sie ze to od kremu, polecacie jakies inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Miś poprawia sie ze spaniem. Pobudki 2. Jakby Sławek go budzikiem nie obudził byłoby super a tak zgarnęłam owsika do łóżka i spaliśmy do 8:30.
Zaczynam sie zastanawiać czy nie wyjechac do babci na 2 tygodnie. Bo jeszcze troche i pirdolca tu dostanę 🤢

ja smaruje Misia bambino. Nivea mnie zraziło po tym jak Misiek dostał odparzeń przy smarowaniu tym właśnie przeciwko odparzeniom. Dla dorosłych super dla dzieci porażka 🤢


Kahna okres niby taka straszna rzecz a ja to bym chciała. Nie wiem co się ze mną teraz dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Asieńko u całuj Adasia 10 miesięczniaka kochanego.

My Nivea NKP. Parcha brak.
Polecam kosmetyki BabyDream z rossmanna. Mamy krem do dupny i jest fantastyczny. Zazwyczaj sa one tez oznaczone Atestem niemickim Sehr God.
Mieliśy tez oliwkę na brzuchol dla mnie i byla rewelacyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna mam pytanie bo Wy "skazowi" tak jak my 😉 i czy Twój Ksawi jest na pepti czy na nutramigenie? i jakie kaszki podajesz młodemu? bo ja raz kupiłam nestle bananowa ryzowa i jak dodałam mleko to o mało sama sie nie pozygalam tak smierdzialo 🤢
Adasko to w ogóle mlekowe dziecko jest dla niego moze nic poza nim nie istniec 🤢
kłapi dzięks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...