Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nam Romer King Plus fajnie się sprawdza 🙂

Asienka - a siebie przypinasz?
Nie oceniam, ale wydaje mi się że bardzo dużo ryzykujesz

SOLENIZANTOM MNOGO BUZIAKÓW


Gu zakatarzony po pachy
a dopiero co wyszliśmy z trzydniówki
i znowu trzeba było na piątek kombinować zwolnienie 🤢
a na poniedziałek i wtorek przyjedzie moja mama - to będzie jej debiut w samotnej opiece nad Gu 😉 więc da dodania otuchy wzięła sobie tatę na kawałek poniedziałku 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asienko- nie zapinasz pasów dobrze przeczytałam? czy literówka?
My mamy pasy zapinane tak jak w MC Cabrio fix.

Agata no juz przesadziliśmy na tył tam podobno najbezpiecznej.
Najlepiej pośrodku tylniej kanapy jesli pasy masz takie przez cyc a nie tylko przez pas.
A potem siedzenie za posażerami z przodu bez roznicy z której strony ale praktyczniej na skos od kierowcy bo wiecej widać szkraba.

Ha miala jedna przejażdzke z przodu i była zachwycona i super ważniak. Pół gębkiem się nie uśmiechneła.


Ha tanczy do wszystkiego ma niesamowitą potrzebe.
I robi mi pierdziochy w brzuch. odłasnia go i pierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo masz racje ryzykuje, nigdy nie zakladam najgorszego a przynajmniej nie mysle o tym a powinnam bo to chodzi o bezpieczenstwo mojego dziecka dlatego napisalam ze przyznaje sie bez bicia 🤢 w dalsza podroz pozapinalabym dziecko a nie mysle o tym ze tuz za blokiem moge miec stluczke 🤢 postanowienie zapinac Adasia za kazdym razem !
n u d y 🤢
tak klapi dobrze przeczytalas fotelik jest zamocowany a adas siedzi luzem poprostu nie zawsze go zapinam 🤢 zlinczujcie mnie to sie za siebie wezme 🤢 a w zasadzie za bezpieczenstwo adasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To masz spokojne dziecko ja też mam cocneco zenith z dodatkowym osłonami na bokach . Gdybym pasów nie zapieła pewnie nadine bylaby za 2 min na podłodze samochodu bo mój ogniodym ma "owsiki" w dupce 😉
Maxi cosi ożeniłam z przesyłką za 270 zł - nowy 350 - glupie ludzie 😁 dla mnie si si si 😆 a w to miejsce poleci mamusia i kupi misiowi nowe ciuszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam ta wersje z dodatkowymi boczkami moje zaniedbanie byc moze wynikalo z faktu ze zawsze siedze z dzieckiem z tylu i sobie tlumaczylam ze to chwilka ze to moment, rzecz jasna ze jak ja prowadze to zapinam i dziecko i siebie, okej koniec tematu wiem ze robilam zle 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New no to zajebiscie bo tez mam MC do sprzedania w wkładką i ze śpiworkiem.
chociaz ostatnio jak Brzy wziął auto z fotelikiem starszym to maiałm w czym Ha do lekarza zawieść.
Bo jeszcze tragedii nie ma wiec moze potrzymam go z braku laku jeszcze troche.
Mamy 2 auta i zazwyczaj fotelik jezdzi ze mną ale moj ma wakacje bo nie zmilam mu opon wiec teraz stoi.
Chociaz w styczniu jak byly te upaly to nim smigalam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no adasko tez jest zawodowym gryzaczem 😜 pogryzl swoje lozeczko tak bardzo ze w niektorych miejscach az powygryzal wiory 🤪 no i co nas zezloscilo na maxa to pogryzl wanne w lazience no i pozostana slady na zawsze 🤢 no i opanowal perfekcyjnie chwytanie w 2 paluszki jakis babrochow jak napotka na swej drodze aha i zaczyna sie puszczac jak stoi przy czym jak narazie ze skutkiem dwukrotnego upadku na glowe poczym usiadl i podotykal sie za tyl glowy ale nie plakal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie chociazby z tego powodu co pisze Sztunia poprzednie foteliki byly niezastapione, teraz jak adas sztywno siedzi to na zakupach wrzucamy go w wozek w ta odchylana czesc siedzisko, ale wlasnie planujemy wypad na basen i tak sie zastanawiam co z nim zrobie jak go ubiore? jak siebie ogarne chyba posadze w suchym miejscu na reczniku na ziemi 🤢albo maz sie ubierze i podam go do meskiej szatni juz ubranego a sama sie ogarne bo nie chce mi sie juz fotela starego z komorki wypakowywac b szczelnie zastreczowany czeka na 2 potomka 😜
zmykam bo siada juz bateryjka
udanej niedzieli 😘
spokojnanoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
sobota mineła goscinnie 🙂
maja bosko maluje łapkami,teczowa,hmm dziwna ale ja juz nie takie mamy widziałam,asienka jesli kochasz swoje dziecko nad zycie to nawet po swoim miasteczku,jak jedziesz 50h zapinaj mu pasy,chcesz filmiki jak ti sie konczy?zapinaj dziecku pasy w innym przypadku nie wkładaj w ogóle do fotelika,bo i po co?
sory,ze tak ostro ale razi mnie to ogromnie jak ktoś sie do tego przyznaje,mam nadzieje,że zaczniesz dbac o bezpieczenstwo najwazniejszej osoby w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co?
moja emilka ostatnio całe noce sie kreci 😞
juz było tak dobrze.
Zasypia normalnie,kłade do łóżeczka,a ona po godzinie z płaczem sie budzi,próbuje zasnąć w łóżeczku na nowo ale nie może,biore na ręce,kłade się z nią,zasypia u mnie na łóżku,spi może 3h i znów,budzi sie ale juz nie płacze,po prostu sie przewala z boku na bok i tak do 4 rano,pozniej mocno zasypia do 8-9

dlaczego?
macie jakies pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra wiem rozumiem Cie doskonale, ale ja potrafie sie przyznac do swoich wad.
mysle ze kazdej mamie jakies fopa sie zdarza a jesli nie no to trafilo na mnie zem nieidealna matka 🤢

oj adas ma tak samo byl czas ze byla kapiel butla i spanie a teraz kapiel zabawy mleko i walka o sen i u adaska wyglada to tak ze wrecz staje na glowe wypina tylek trze oczy ewidentnie spiacy a nie moze biedactwo zasnac glaskamy nosimy speiwamy i nic az padnie czesto budzi sie siada poplakuje podejde przytule i spi dalej, czy mozliwe ze dzieje sie tak poniewaz zamienilam kokos na gryke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra ja przerabia temat od jakiś 3 tygodni, Maja społa spokojnie, jedna pobudka o 3 na mlesio i slepp do rana, teraz gniecie się o 23, o 2 i o 5 chu... nie strzela, do tego prawie za każdym razem chce mleko, albo budzi się z mega płaczem i paniką i lecimy po nią a o awrzeszczy tulimy i nic, albo poprostu mierzi i wywija po całym łózeczku, u nas opcji nie ma wziąć do łózka bo od razu jest mega nerwica, ale nie wiem co się dzieje
na poczatku powiązałam to z pampersami, bo nosi 4 i od dwóch paczek majątaką zieloną krateczkę albo to kropeczki są, są jakby większe ale zauważyłam że jej przemakają przez noc i wogóle są jakies kiepskie, kupujemy pampers premium i dupa, ale zauważyłam że daje się przebierać więc może coś jednak z tymi pampami było, dawałam jej viburcol żeby jej wkurw zelżeć bo dostawała ataków szału normalnie, ale przestałam już bo nie widziałam zadne j poprawy, melko z kaszką czy bez różnicy nie robi, nie wiem co jej jest, może to poprostu jakiś skok i tyle i mam nadzieje że niedługo minie bo jest to straszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka
10miesieczna 🙂
[URL=http://img196.imageshack.us/i/img7139h.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8277/img7139h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img25.imageshack.us/i/img7127h.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6706/img7127h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...