Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fajne kiecki w Smyku widzialam
chyba byly na Swieta i sie nie sprzedaly
wiec teraz na wyprzedazy sa
calkiem, calkiem fajne
ale jeszcze nie wiem w co LOlka na roczek ubiore

Dziecko wlasnie mnie olalo
i poszlo sobie do Taty do kuchni
wiec moge moment odsapnac od wiecznej Wspinaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anka 73 ma problemy z netem ale kazała wszystkie kwietnióweczki pozdrowić i śle całuski dla bobasków 😁 😁 😁 😁 😁 jak będzie mogła to sama zajrzy i się wytłumaczy
ja też się napije czegoś dobrego zapraszam na nalewkę malinową 😜 😜 😜 😜
Arczi je chlebek z masełkiem szyneczką żółty serek też mu smakuje z białym serkiem lubi dżem truskawkowy a powidła śliwkowe mamusi są pycha a dzisiaj na kolacje zjadł z dziewczynkami jajko na miękko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new ja widziałam na zywca, powiem szczerze jest ok, ale na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia nie zrobiła, ale to może być indywidualne podejście 🙂

chlebek+ osełka, polędwiczka, serek żółty, pomidor 🙂 i wszystko co mam ja interesuje, tylko powiem Wam że ona tymi 4 zębami słabo jescze daje rade i czasem jej cos stanie a wtedy od razu rezygnuje z jedzenia, jajo na miekko też było, a dzisiaj jajecznice ze mna jadła tylko że wydaje mi się ze mało coś je tego "dorosłego" jedzenia tzn. za jednym podejściem nie wiem czy się najada

a spam przeuroczy 🙂 🙂 🙂 🙂

majka nauczyła się gryźć i to tylko mnie podchodzi z czajensa i gryzie mnie po nadgarstkach aż skóra się ciągnię i przy tym tak fajnie łebek wykręca, a Michała nie gryzie bo ma włosy na rekach większe i ją smyrają i jak rękę jej postawia to ta zaczyna w głos sie smaić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Kahna, fajnie że już po stresie 😜
no i powtarzam za dziewczynami - uffff
😆 😆 😆

A ja też nie mam okresu 😞
i to bardzo długo...
bo odkąd zaszłam w ciążę
(dodam że w ciążę z Gu 😉 )

Fotki dzieciaczków cudne
miło popatrzeć 🤪 🤪 🤪

Wino już mi szumi 😎
jak miło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi dajesz parówki HA?? Jak tak to jakie bo Lenka tych słoikowych nie chce a zreszta smierdza i psy zjadły dałam jej raz cielęcą to chętnie jadła.Mi Lenka dziś wszamała 1,5 kromki chlebka kukurydzianego z masełkiem osełką i lekko posmarowany dżemikiem i dlatego pytałam co Wasze malce jedzą bo miałam schize że Lenka za dużo je naszego jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladalismy z mezem lustra 2, juz sie boje spojrzec w lustro 😜

spoznione (bo wczoraj myslalam ze jest 26- wszystko przez to ze mam ostatni dzien ferii 😜)

wiec spoznione zyczenia Dla Majki z okazji 10 i dla Arona z okazji 9 i dzisiejsze dla Anielki buziak na 9 😁

dobranocka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Najlepsze i Najpiekniejsze Zyczenia
dla Naszych Kochanych Solenizantow ! 🙂

( choc spoznione to szczere ) !

( irysek jak dobrze, ze jestes ) ☺️

ogladalam kiedys "Lustra 1"
stwierdzilam, ze koniec z horrorami
bo chociaz byl glupi
to i tak umarlam ze strachu ☺️

nocka ok
zaraz jade do kumpelki kosmetyczki na paznokcie
pozniej bazarek eko
moze do Biedrony lukne skoro podobno te rajtki Disney'a sa
sie zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😘 😘

u nas też jakaś dziwna noc
mały obudził się po 12 i płakał 2h
przewinęłam go, dałam mleko,
wode za jakiś czas, a on płakał i płakał..
dopiero jak go przytuliłam to się uspokoił
i zasnął..no i obudził się koło 7.

teraz już lata i pewnie nic nie pamięta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WCZORAJSZYCH I DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW 100 LAT KOCHANE NASZE SŁONECZKA!!!!!
noc u nas super jedna pobuda na dydka ale moje dziecko zasnelo o 23:10 i obudzilo sieo 7:30 i tak juz od ponad tyg, spanie o 22 graniczy z cudem, nie je mi nic praktycznie dopiero na noc sie zapycha mlekiem szalu idzie z nia dostac bo czlowiek nie utrafi za nia, katar dalej obecny
no i zaczyna mi sama kleczec w lozeczku wiec jeszcze troche i na samodzielne wstawanie przyjdzie pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Miś nad ranem koncert zrobił. Zabrałam go do łóżka ale i tak się wiercił i płakał. Może następne zęby sie szykują.
Wczoraj sie przekonałam że Mis nieźle sobie z nami radzi. Przewrócił się i wylądował na plecach. Zaczęliśmy się z niego śmiać to nie wiedział co ma robić czy płakać czy nie. Strzlił na nas focha i czekał aż go podniesiemy. A my nic. Czekalismy az sam wstanie. Sam sie przewrócił nic mu się nie stało więc niech sam wstaje. Ale Mis twardo leżał tak z dobre 5 minut na plecach na podłodze i tylko na nas krzyczał żeby go podnieść bo on przecież taki bidulek co się przewrócił. Pewnie by tak dłużej leżal ale pokazałam mu telefon to postanowił po chwili namysłu wstać hehe
Szantażysta 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Miś ma dzisiaj 10 misięcy 🤪. Suwak mi przypomniał ☺️

Wczoraj jeszcze się ze mną przekrzykiwał. Ja krzyknęłam to on też. dziwne ze nie zachrypł. I poszedł spać o 22:30 🤢 Masakra była wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...