Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tam napiecia przedmiesiączkowego nie czuje po porodzie ale jak już dostnę okres to leci ze mnie jak z kranu 😞 nigdy tak nie miałam przedtem ale wole chyba to niż ten ból co miałam kiedyś

Cieszę się że Lenka Wam się podoba 🙂

a tak wogóle mam ochotę coś upiec ale że moja teściowa w domu to nic ie upiekę bo już mam nerwy....będę piec u siebie 🙂 Powiem Wam szczerze że jestem w szoku że oprócz kredytu to jeszcze tyle kasy trzeba wyłożyć z własnej kieszeni. Nie wiedzieliśmy o tym nawet. A wiecie co jest najlepsze? że na kupno mieszkania wpadliśmy w sobotę widząc ogłoszenie i tak w niecały tydzień udało nam się wszystko załatwić ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adaś padł dosłownie na brzuch w łóżeczku i śpi, a ja na polepszenie nastroju zarezerwowałam bilety na niedziele do kina na podróż Guliwera 🤪 cośbym zjadła ale pustki w lodówce 🤢 jak już coś jest to nie ma z czym tego połączyc bo albo brakuje tego albo tamtego 😞
moze se manicure chociaż zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka no to super no niestety poza kredytem to mieszkanie na samym początku skarbonka bez dna ale warto bo to bedzie Wasze i tylko Wasze 🙂
super teraz sie zacznie jaki kolor scian jakie firanki jakie mebelki a jaki dywan jaka swieczka wazon uwielbialam to podczas naszego remontowania 🙂 teraz jak juz wszytsko dopiete na ostatni guzik to jak tak jade do jakiegos meblowego to mi zal ze nie ma co juz kupowac 🤢 ale tyle ladnych rzeczy wokół 🙂
co do okresu no niestety po ciazy nic na dobre sie nie zmienilo 🤢 lekarz powiedzial ze w wiekszosci to zasluga budowy mojej macicy 🤢 i nic na to nie poradze na bolec i leciec porazka z bolem to sobie potrafie poradzic ale jestem bezradna jesli chodzi o moje nerwy napiecie wkurzenie szal 🤪 musze se jakies prochy zakupic valerin czy cos 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my narazie tylko odświeżymy bo nawet nie byliśmy gotowi na kupno mieszkania 🤢 takie z nas wariaty 🙂 niepotrzebnie tutaj remontowaliśmy pokój i kupowaliśmy meble do niego no ale kto by wiedział że my tak szybko mieszkanie kupimy 🙂 musimy poczekać na sprawe sadowa i sprzedaz domu w wołowie to bedziemy remontować a jak już zrobie to wszytskie Was zapraszam na parapetówe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boskie te nasze dzieciaczki - slodziaczki 🙂

Adaś przed tv - jakbym widziała Filipa 🙂

Na mieszkanko fakt kasy potrzeba od groma.
My półtora roku mieszkamy na swoim a dopiero tydzien temu dopiescilismy swoje M tak do konca 🙂

I odkurzacz mi sie skitral wiec jutro jedziemy zakupic nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna uff

mlody spiocha od 15 minut, nie spal od 8mej, o 6.30 dalam mu flache wydoil 120ml i jeszcze mial malo, skoczylam po nastepna i wychliptal 80 wiec w sumie 200ml MM, wiec raczej malo co mnie cycka w nocy, zeby taki glod miec z rana, wiec od dzis dostaje butle w nocy o! mnie moze pochliptac wieczorem i z rana, o! a tak wisi mi na cycku nocnie, az mam dosc 😮

poza tym rozebralismy choinke, chcialam poodkurzac i posprzatac ale mlody zasnal wiec nie mam jak, ide robic gofry na obiad 🤪 🤪 🤪 ktoras chetna 😉

a i bylismy z mezem w przychodni, rana ladnie sie goi w pon znow na kontrole, a jutro zona pielegniarka sama mu zmieni opatrunek 😜
co do okresu- u mnie nic sie nie zmienilo, nadal 8 dni okresu- dzis juz ostatni na szczescie, hormony szaleja, napiecie jest chyba na 2 tyg przed, a mezul sie denerwuje 😜

p.s. czy wasze dzieci tez sie tak trzesa ze zlosci? czy tylko moj tak, znow mam jakies podejrzenia, chyba pojde do neurologa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adas jaki gangsta z tym lancuchem 😜 prawdziwy dresiarz hehe 😜
a lenka?slicznotka mala!nie moge sie doczekac az mojej wkoncu zrobie jakiegos kucyka na wlosach czy chociaz spineczke dac 😜

co do nerwow malej to ona mi sie odchyla do tylu i wali nogami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misikowi tez odwala. Raczkuje sobie po dywanie i nagle ryk. I kto mi powie o co kaman?
u Sławka był na rękach śmiał sie i ryk. A ja ma nerwa to potrafi się położyc na podłodze i ryczeć 😮 i się przewalac po niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja jak sie wkurzy to sie pręży jak struna i wali nogami i rękoma 😮 zastanawiam się czy to ten typ co w sklepie z powodu niekupionego lizaka bedzie leżała na glebie i waliła pięściami w podłogę 😠 starsza Wiktroia tak nie robiła.
Idę wyjąć dziecko z psiej miski z wodą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...