Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
New- nie jestem zadnym specjalista żywieniowym.
Ani Hitlerem, ha tez czasem dostaje gryza np ciasta, o ostatnio wsklepie zapomnialam wziac picia to kupilam soczek w kartonie ze słomką.

mam kilka prostych zasad
- do picia woda, reszta produktów nawet te dla dzieci granulaty na pierwszej pozycji maja cukier.
jak teraz przyzwyczaje pic słodkie to potem ciezko bedzie namowic na wode. pozatym zauwazylam ze słodkiego wiecej żłopie 🙂 ja tez pije wode wiec nie mam wyrzutów 🙂
- chclebek razowy, ale my tez od kilku lat tylko taki jemy.choziaz te razowe niektóóóre to gówno
- mleko krowie nie, ale polprodukty tak plasterek żółtego sera zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na wapn 🙂 , za to ser bialy w brew pozora mala go mało.
- bieluch z owocami zamiast jogurtu owocowego
- otręby owsiane zamiast platków sniadaniowych szitowych słodkich
- zwykla kasza manna blyskaiczna bo te smakowe to jakis hardkor słodki strasznie
- ja daje parówki, chciaz są przeciwnicy, ale zawsze te z najwiekszą zawrtoscia miesa. Berlinki maja cos oklo 70%, kiedys widzial te dla dzieci i maily tylko 40%

koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja do pieluch babydream sie nie przekonalam wiec jedziemy na pampersach.

Podobnie jak z chusteczkami poluje jedynie na nivea albo pampersy.

Co do wody dla malucha to u nas podobnie jak u emilki rzadzi woda filtrowana a dla mlodego dodatkowo przegotowana.
Nie kupujemy butelkowych.

A ja szukam kiecki na roczek mlodego i nic mi sie nie podoba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas bedzie na roczku tylko pare osób dziadkowie, prabacia, moj tata i moze chrzestna, chrzetnego nie bedzie bo bedzie za granica i jego zona nie pozwoli by wywalal kase by na weekend przyjechac do chrzestnicy, ale ona to taka menda jest tylko dla siebie i dla swojej rodziny a o nim i o jego rodzinie nie mysli
ale trudno dla mnie lepiej mniej szykowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

co do danonków to my się z Klapi nie zrozumiały 🙂 ja Lenci danonków nie podaje, daje jej jogurt naturalny firmy danon 🙂 z owocami ze słoiczka 🙂

co do kaszy MM gotuje jak Klapi...

do picia też woda bo Lenka soczków nie toleruje...najwidoczniej jej woda odpowiada.
parówki podaje ale kupuje tylko w jednej mięsarni i nazywają się PARÓWKI Z SZYNKI 🙂 mają 93% mięsa.
Jeśli chodzi o jogurty to kupuje te dla dzieci a jeśli chodzi o słodyze to też Lenka czasem coś dostanie a zwłaszcza od taty 😉

Pieluchy tylko pampersy ostatnio kupiliśmy hugissy i żałuje bo są jak dla nas do niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...