Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pisuję się pod Morfi dwoma rękoma nawet Aniołom puszczają nerwy. Nic jej nie będzie. a za Werkę trzymam kciuki!


Lilkowej ksieżniczce moccccccccccccccccccccccccc buuuuuuuuuuziaków! 🙂

I spamik pierwsz klasa. daję 10 🙂


Dzięki Dotis. Możesz wziąc brzydkiego on sie jara robieniem zdjęc, ale do ani to mu jeszcze daleko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za Werke kciuki z calego serducha !
z nastolatkami no coz ...
zycie latwe nie jest ...
duzo sily Monia przesylam

spam LiLowy i Haniowy - bombowy 🙂

Dotis dzieki 🙂

LOli juz 3 krotka drzemke zalicza
marudna, nie je, oczy szparki - chore, poplakuje, wszystko do buzi pcha
temp zbilam do 37
wiecej spasc nie chce
ma 37 a przelewa sie jakby miala z 39
to chyba nie zeby
zwlaszcza,ze ten pierwszy wyszedl bezstresowo
dupa !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nareszcie chwilka dla mnie 🙂
spamy boskie do potegi entej wspaniale sa nasze dzieciaczki 😘 😘
Monia tule 😘
😘 dla 10 😘
my mielismy wspaniały weekend szczególnie niedziela tylko mama tata i dzidzius razem caly dzien poza domem w porcie łodz a jak juz wrocilismy do domu i zdecydowalismy sie na pierwszy wspolny basen to jak pojechalismy basen zamkniety do 18 lutego a dalej juz nam sie nie chcialo jechac 🤢 ale koniecznie musimy juz zaczac chodzic 🙂 bo mlody roznosi lazienke wanne podczas kapieli 😁
a wczoraj walentynkowy seksik i czekoladowy serduszkowy lizak od meza 🙂 przestalam przywiazywac uwage do tego dnia kocham moich chlopakow codziennie 😘 i jakis tam 14 luty mi nie potrzebny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad spamy 🙂

LILIANNO :* RAZY 10 🙂

Monia TY dla mnie zawsze bedziesz alfą i omegą a młoda słów na bank żałuje. Dla Wery powrotu do zdrowia.

no to jak dziewczyny trzymają tajemnicę co z Ania to ja wpadłam na pomysł że Arronek bedzie miał rodzeństwo 😉

DO KLAPI Klapciu Kochana napisz mi jak wyglądało u Was zanurzenie dzieci pod wodę?? Lenka sama głowę pcha ale ja się boję ją zanurzyć.

aha....podpisany dziś wyrok na 30 lat 🤢 🥴 😲 mieszkanie jest nasze w kwietniu się przeprowadzamy na nasze wielkie 50m2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xawi jeszcze żadnej dziewczynce nie obiecany
jeśli którejś wpadł w oko to ogłaszam że kawaler
jest do wzięcia 😜 😉

Agata, Xa je mleko rano ok 150/180ml
potem kaszę też na mleku
i na noc mleko ok 200ml
no i w nocy jak się obudzi 🙂

Ilonka, ale wymyśliłaś z tym rodzeństwem dla Aronka 🙂
chociaż kto wiem, nigdy nie wiadomo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z Tesco.
Promocje:
huggisy 104 szt (4) 56 zł
Obiadki - 2 słoik 50%
Kawa jacobs - 8 zł mniej
herbaty i słodycze

Hania wymusiła kupno soczku. Chialo jej sie pic wiec jej dalam soczek dla dzieci ze slomką, jeden okzal się za malo i musialm wrocic po drugi bo awantura na pol sklepu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonko
sadzm dzicko na krawedzi basenu, polewam jej glowe wodą. ona wtedy zamyka buzie. polewam ja tak dwa razy a za trzecim razem mowie nurkujemy i zanurzam pod wodę. ale nie pionowo tylko takim ruchem ze czubek glowy w wode. czyli buzia do dna basenu i tak poziomo a potem wynurzenie czubek głowy najpierw. czyli robie taki U. Nie wiem czy zroumialas jak nie to nagram filmik na jutuba. czasem staje blisko ratownika 🙂

Ha wciąga
900 -240 MM
11 drugie sniadanie
13-15 obiad (moja zupka) lub nasz obiad
18 kasza manna z otrębami przenymi i owasianymi/. derser./ kisiel
21.00 240 MM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah ta ciekawosc babska 😜 ja inaczej sobie pomyslałam o Ani ze to nie bejbik tylko co innego ale nie jestem wtajemniczona wiec tez wypisywac tu domyslow nie bede 🙂
Adamo wolny także no i zakochany w Ha nie ukrywam jak mu pokazuje foty to sie jara jak na swoj widok w lustrze 😁
Agata ja mam w domu mlecznego zarłoka u nas jedzenie wyglada nastepujaco:
6 mleko 150
9-10 mleko 150
12-13 mleko 150
16 obiad to co my jemy to i Adaś chapnie czasem domaga sie mleka wiec po 30 minutach dostaje 90
19-20 mleko 150
1 w nocy 150 i riplej
miedzy mlekami przedpołudniowymi dostaje czasem herbatnika czasem deserek czasem banana bulke roznie no i jak mu cos przypasuje to wtedy jedno mleko nam wypadnie ale generalnie lodowka adasia kreci sie wokol mleka mleka mleka poki co nie ma nadzieji na wykluczenie nocnego karmienia a dzienne stale i tak nie wystarczaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...