Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki,

Emilce i Lolitce życzę zdrówka 😘
Iskra nawet nie myśl o takich rzeczach.


Monia my również przelejemy pieniążki ale tak pod koniec miesiaca jak wypłąta pojawi się na koncie 🙂

My dzisiaj wręczaliśmy zaproszenia na roczek.
Moja babcia a prababcia FIlipa popłakała się jak zobaczyła zaproszenie ze zdjęciem Filipa.
Ahh samej mi sie łezka zakręciła w oku jak na nią patrzyłam.
Tak bardzo się cieszyła jak urodziłam że dane jej było doczekać prawnuka.

Nocka standard czyli spanie do rana.

A co do okresu po ciąży to trwa nie dłużej niż 5 dni z czego dwa pierwsze leci ze mnie jak z fontanny. I występuje średnio co 33 dni. A i tak zawsze wydaje mi sie ze ledwo się skonczy a juz znowu sie pojawia 😜

A jutro wyprawa zakupowa - idziemy po buciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi dziewczyny wkręciłyście do głowy z tym okresem , ja biorę tabletki od ok 6 m-cy i i od 2 m-cy nie mam prawie w ogóle okresu - wystaczą wkładki bo to w tym czasie w jakim mam mieć okres jest obfitsze plamienie . Przed ciązami też tak miałam raz tak raz normalnie - zawsze to różnie było cykl 28 dni. Naoglądałam się na TLS ciąże z zaskoczenia i już mam wkcone do głowy - a tak mi się nie chce iść do szperacza 😠 😠
Tłumacze spobie że po ciązy jestem mega oczyszczona w środku a przez tabsy tam sie mało co dzieje i dlatego tylko plamienia a nie lunięcie jak do wiadra.........eh nie rozmuślam już bo coraz bardziej sie wkręcam!!!
Choróbskom mówimy - wypierpapier - u nas też na nieszczęście jest mega katar zatokowy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ale przykre jest jak ktos odchodzi...tymbardziej ze napewno znalas go dobrze

aha jeszcze powrot do"roczku"my robimy dwie male imprezki,jedna jak chrzesna przyjedzie 10-tego a potem jak 17- tego mamy roczek w kosciele i po mszy idziemy na torcik 😉
zaluje ze mala nie bedzie miala imprezki w dniu swoich urodzin... kupie jej ciacho wloze swieczke i sobie zdmuchnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

pozniej was doczytam, jak mlody pojdzie spac i w koncu poprasuje (bo juz od miesiaca rzeczy mam do prasowania ☺️ )

chwale sie tylko ze mamy prawa jedynke gorna 🤪 , lewa wyjdzie pewnie jutro bo jest juz na wylocie, dodatkowo wychodzi nam prawa gorna dwojka, a dolne dwojki juz dawno chcialy wyjsc ale im sie nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...