Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Bry i zzz
Dzisiaj na szczepienie. Tydzień temu dzwoniła baba z przychodni z wielkim wątem czemu jeszcze na szczepieniu nie byłam 😠
Seksić też mi się nie chce. Na szczescie okres dostałam 😜 i mam twarda wymówke hehe
Fociaki i dzieciaki super.
Anka nie załamuj się. Bartek poza Aronem nie ma zobowiązań innych wiec walcz o jak najwyższą kwotę i mów wszystko co kombinowała parówa śmierdząca. Nie wywinie się niczym. Prace ma i napewno najniższej krajowej nie zarabia. Nawet skarpetek bym szczynowi nie zostawiła.

Kciuki za Bartusia.
Baj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂

a my dzisiaj spalismy do 9.45 ! 🤪
ma spane ta moja LOlka
chociaz w sumie zawsze miala ...

dobrze sie tez juz czuje, pogoda super
wiec nareszcie mozemy wyjsc na zewnatrz

dzisiaj tez ogladamy nowy magazyn
trzymajcie kciuki Laseczki prosze zeby udalo sie go tanio wynajac
musi nam sie udac !

Ps. mina Xa od rana
bezcenna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie myslalam, ze dostane zawalu
wchodze do kuchni bo slysze, ze LOla zalatwia tam jakies "swoje sprawy"
patrze
a ona wlazla na swoje krzeselko do karmienia
i stoi na samej gorze
cala szczesliwa
jeszcze jakies dekumenty sciagnela ze stolu
matko !
na 5 sekund juz nie moze zostac sama ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Xa z rana taki usmiech zapodal ze dzien od razu lepszy sie zapowiada 🙂

Zebole nas mecza w nocy.
Oczywiscie nie mam na co narzekac, bo ani dziecko nie ryczy ani nie goraczkuje tylko niespokojnie spi.

A i wczoraj przycielismy grzywe bo juz do oczu wchodzila, a tak to postanowilismy zapuscic mlodemu wlosy.
Uwielbiam chlopcow w dlugich wlosach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Doczytałam, ale normalnie nie mam weny żeby odpisać.
Monia, ja też byłam tą gorszą wnuczką odkąd babka wszczęła kłotnie u nas w domu, a ja stanęłam po stronie mamy. Sucz uśmiechnęła się do mnie, powiedziała że dobrze że stanęłam po stronie mamy, ale juz nigdy grosza od niej nie powąchałam, wszystko dostawał moj braciszek i równo obrabiali mi tyłek, nazywali latawicą i takie tam. Teraz ojciec żałuje że wychował potwora, bo to wpływ jego i babki, mama odpuściła dla swiętego spokoju i zajęła się mną, a ja przez długie lata wyłam do poduszki na tą całą niesprawiedliwość, bo brat i ojcec mieli ogromną siłę przebicia, i zawsze dostawałam nie za swoje i nie za swoję błędy. Serio wiem, że ojciec teraz żałuje, nie przyzna się do błędu, ale przyznaje że Piotrek jest zły i takie tam- no ukręcił sobie bat na tyłek- ja czekałam cierpliwie- zaciskając zęby- pęłna wiary że kiedyś los się odwróci, że złe uczynki wracają ale te dobre również- i tak oto Ania latawica wraca do łask, babka dawno się w piekle smaży i chu jej w du,a może i nawet nie bo to dla niej za duża przyjemność by była.
Co do parówy- serdel rozlazły, przeterminowany, najgorszego sortu!!!!!!!!!! Anka bierz z życia garciami i się ciesz, że masz święty spokój, bo po co Ci sterta gaci i skarpet do prania. Nie pisz, czekaj aż sam wyjdzie z inicjatywą spotkań z Aro, jak się odezwie to na Twoich zasadach, to on dał plamę, a Ty jako samotna matka nie srasz czasem na rawo i lewo i nie masz obowiązku sie do niego dostosowywać, Taki ojciec to nie ojciec, nie zasługuje na to miano. A Ty czy mameja, czy nie mameja jesteś super dupa i jak będziesz w Łodzi to daj znać koniecznie.
Co u mnie?
Aniela nadal wysypana, fakt recepty nie wykupiłam, bo to na masć ze sterydem a nie chce jej dawac, dzisiaj kupie oilatum i tym podobne i będę smarować, bo skóra sucha, fakt krosteczki się wysuszają, jedyne co to ograniczyłam najsilniejsze laergeny, na koty mam chętna panią spod warszawy, podaję zyrtek i nie sram pod siebie. Dziecko wygląda paskudnie, ale się nie drapie, więc jest ok. No to tyle- co złego to nie ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi,ja też próbowałam leczyć nie sterydowymi ale nie dało rady,musisz kochana wykupić ze sterydem jeśli przez dłuższy czas nie mozesz wyleczyć inaczej ,oilatum jest przesrany,u nas nie działa,zreszta nie pomoże jej na zmiany,tylko natłuści skóre co przy zaognionych zmianach jest jeszcze gorsze,bo będzie ją piekło 😞
U nas sprawdza się emolium krem specjalny do natłuszczania ale dopiero przy zagojonych troche zmianach,.
Steryd pomaga jej elocom ,niestety jak ją wysypie to nic jej innego nie pomoże,także morfi szkoda dziecka i skóry.
Popróbuj jeszcze i najwyżej wykup recepte,bo jednak jak cos leczysz długo i nie możesz wyleczyć to już musisz dac steryd,tak samo jest z antybiotykiem.
Dajesz jej zyrtec i wapno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz ogólny znaczy pediatra przepisała mi maść sterydową kiedy była tylko jedno skupisko krostek, maść gówno dała, rozsiało się po całym ciele, więć jak coś maść mam, ale się wstrzymuję, Kazała brać zyrtek i wpano. Potem poszłam jakiegoś speca zakażnego, miał być dermatolog, w błąd nas informacja wprowadziła i był zakażny, okazało się, że to nic zakaźnego, następnego dnia poszłam do dermatologa ta tylko spojrzała i że alergia, mimo że testy te ige coś tam wykazały brak alergii, ale wiem że tak może nyć. Przepisała maść ze sterydem, kazała brać zyrtek, bo ona nie ma w zwyczaju łączyć wapna z zertekiem. No i oczywiście dała listę z milionem rzeczy, których nam nie wolno jeść 😞 Zyrtek podaję i jak pisałam wcześniej nie stosuję tej diety aż tak radykalnie, bo bym zgłupiała. Krosteczki są, przysuszają się, ale skora też jest sucha, więc pomyślałam o oilatum, stosowaliśmy jak Anielka była mała i u nas super się sprawdzało. to chyba tyle. Poczekam do końc miesiąca, jej te krostki nie przeszkadzają tylko brzydko to wygląda, jak nie będzie poprawy to wprowadzę maść ze sterydem. No chyba aż tak źle nie robię, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej

Wszystkim chorowitkom zdrowia
Anka73 ja nie bardzo w temacie mięsno-przetwórczym (choć chyba sie domyślam), ale przyznaje racje koleżankom- laska z Ciebie fajna 🙂

na dymanie też u mnie ochoty brak, ale co to za sex bez tych wszystkich pocałunków i innych tam zgrywek i podchodów... 😉 poza tym troche mam stracha... 😞

spamy super

nie wiem o jakie dokładnie zmiany skórne u dzieci chodzi ale u mnie jak dziewczynki opsypywało zwłaszcza w okolicach intymnych to kupowałam maść cynkową i pomagała

jesli pisałam pierdoły to przepraszam, ale czytałam tak po lebkach ze względu na ograniczona ilośc czsu 🙂

milego dnia marcowo- kwietniowo-majowym mamusion i dziecikow 🙂

pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam ze szpitala i oczywiście tyle wiem co nic.. 😞

wchodzę na oddział i w pierwszej sali leży maleńkie dzieciątko bardzo maleńkie i zaczęło płakać a pielęgniarka mądra głowa klaszcze głośno w ręce i mówi do niego co się dzieje....a maleństwo odrazu ze strachu odruch moro...łzy mi w oczach stanęły...durne babsko stare

idę zmienić pieluchę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...