Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
praca, praca i jeszcze raz praca ...
no i szalenstawa na Placu Zabaw 🙂

ja ostatnio pelna kultura
znaczy sie - odchamianie trwa 🙂
czyli "Lektor" i "Czekajac na Joe"
POLECAM
dzisiaj znowu nowy seans "na poziomie"
wiec spadam ...
dobranoc 🙂

ach ! jutro tesciowa nas odwiedza
yeah !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
u mnie dzisiaj noc trwała wiecznie nie mogłam spać wierciłam się kręciłam no ale w końcu przed 5 minutami usłyszałam telefon mamusiu jesteśmy w słupsku po 15 godzinach jazdy pociągiem jeszcze tylko autokarem do Rowów i dziewczyny witają nad morzem 🙂 🙂 🙂 🙂
Arunia jeszcze śpi 😲 😲 😲normalnie jestem w szoku bo zawsze wstaje razem ze mną czyli o 6 rano a niech dzieciątko lula
Scoobi spał u Wery na łóżku ale też przychodził w nocy i szturchał mnie zimnym nochalem będzie tęsknił na pewno
ale jak tu cicho w tym domu
wczoraj przyszła mi sukienka która kupiłam sobie na wesele i Patka jak odpinała szarpała suwak i go wyrwała no dzwigła mi ciśnienie strasznie ( na szczęście zapłaciłam tylko 59 zł za nią więc można dopłacić 10 na krawcową )teraz trzeba dać do krawcowej żeby wszyła nowy no ale jej darowałam trochę teraz pomóżcie wybrać mi dodatki
http://allegro.pl/nowa-suknia-tuba-tafta-44-i1654824416.html
OHO MÓJ SYNEK SIĘ BUDZI
trzeba sobie zorganizować jakoś czas bo teraz wychodzenie z adhd będzie w moim i Areczka
zakresie
no znowu wyszedł mi referat a miało być tylko dzień dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
maz i tesciu w pracy, a mi tesciowa juz cisnienie podniosla jak sie zapytala czy dol posprzatalismy, bo przeciez wczoraj mielismy gosci 🤨 kit z tym ze podloge wycieralam w czwartek a wczoraj tylko lazienke i kuchnie nasza robilam 😜
trza sie ulotnic z domu, bo pewnie bede musiala sprzatac altane grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mlody marudny, chyba spiacy, ale ja nie chce go tak szybko klasc spac, bo znow bedzie na 2 drzemach i bedzie buszowal do 22giej 😜

a i mamy w koncu 7 zeba, juz 2 tyg bylo go widac a dzis dopiero sie przebil 🙂

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

a my ostatnio ...
standardowo ...
jak codzien ...
spanie do 9 😎 🤪

LOlka spioch po Rodzicach 🙂

Monia jaka kiecka elegancka no no 😎

a u nas dzisiaj nareszcie luzy
zero pracy
no prawie zero
bo pracoholik pracuje zawsze 🙂
Konrad zabral Dziecko z Babcia na cmentarz
no to wykorzystuje chwile samotnosci
i ogarniam domek
wlasciwie to juz mam blysk 😎
nawet puzzle wyszorowalam !
( swoja droga z tymi puzzlami zawsze od ch ! roboty )
koncze wlasnie scierac kurze ...
i lukam na Dynastie na Polsacie
tozto kryminal normalnie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody spi juz 1h 20 min w tym czasie napieklam nalesnikow i wstawilam ziemniaki dla Igora, ma ostatnio faze na ziemniaki i suchy chleb 😁

agatta- ja juz puzzli nie rozkladam od grudnia? mlody bawi sie na panelach, zreszta ja raz w tyg sprzatam, gora dwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zdążyłam wrócić z zakupami do domu a tu deszcz lunął ktoś pilnował żebyśmy weszli spokojnie do domu
dziewczyny na pierwszym spacerku nad morzem ZAZDROSZCZĘ IM JAK NIE WIEM
Agatta jak masz wenę twórczą do sprzątania to zapraszam bo u mnie weny brak chyba te intensywne pakowanie przez 2 dni teraz pokazuje że trza troszkę odpocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia czaderska sukienka 🙂 wpadnij do mnie przed imprezą to Ci pantofelki do niej pożyczę 😉 i torebeczkę też mam pod te pantofelki 😉 a dodatkami Ciotka Agatta się zajmie i Piotr bedzie za Tobą na kolanach szedł na to wesele i będzie prosił o przebaczenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


ja znów spakowana i znów do pracy na 4 dni konferencja jeszcze maraton do wrzesnia i zawieszam działalność bo ta praca w "domu " to bardziej wykańcza niż etet , wyjazd połączony z trudną rozmową ze wspólniczką fuck...............

Iskra tule i siadam obok bo ja też tak się czuję wiec razem będzie nam raźniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


ja znów spakowana i znów do pracy na 4 dni konferencja jeszcze maraton do wrzesnia i zawieszam działalność bo ta praca w "domu " to bardziej wykańcza niż etet , wyjazd połączony z trudną rozmową ze wspólniczką fuck...............

Iskra tule i siadam obok bo ja też tak się czuję wiec razem będzie nam raźniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...