Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Miś po szczepieniu. Tylko postękał przy wkłuciu. Waży 13,5 kg.
Stan zębów 12 sztuk - lekarka zdziwiona ze tak dużo. Pyta czy Misio raczkuje, to ja mówię że chodzi już sam, a ona znów zdziwiona - to wtedy ja się zdziwiłąm że się można zdziwić czumś takim 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ISKIERKA Bartuś mdlał bardzo często a najczęsciej gdy płakał i nie wiem czy to nie stało się przez to że on kiedyś upadł do tyłu na główkę w chodziku dodam że na beton, oczywiście ja dowiedziałam się o tym teraz i o tym że wypadł z wózka jak był mały 😠 jestem zła na nich bo jak można nie pojechać w takim wypadku do szpitala 😠 😠 nie mam siły na komentarze.ZAL MI DZIECKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi pisałam kiedyś o nich...mieszkaja tam gdzie moi rodzice i Bartuś jest synem brata mojej mamy czyli mojego wujka, on siedzi w więzieniu, patologia, brak pieniędzy itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa to ja już wiem o kogo chodzi, o tą laskę co jak Bartuś płakał, to powiedziała, że ja mu nie kazałam i co zaniedbuje synka, co mleko chciałaś i kupić i takie tam. Szkoda dziecka, czemu one winne? Esh... Serio podwiązywać takich ludzi, żeby więcej kzywdy maleństwom nie robili!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Morphinka to o nich chodzi...

Nie mam dzisiaj weny na pisanie...sorki

dobranockuje więc

ANIA73 kcikasy za sprawę...daj popalić parówie niech z rozprawy wróci goły i chciałoby się dodać wesoły ale jemu do śmiechu nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? Tak sobie kminie o tych krostakach Anielki i wydaje mi się, że to może być od jakiś detergentów. Zdarzyło mi się zrobić pranie z ściereczkami kuchennymi, a nimi wcześniej wycierałam kurze i takie tam, ostatnio robie krótrze prania, bo ekonomiczniej i może źle się wypłukało, bo ona ma te krostki przede wszystkim na plecach, klacie, czole i szyjce, ze dwie na łydce, i po jednej nad kolanem, rączce i stopie, więc ogólnie są tam gdzie jest styk z ubrankiem, myślę że gdyby była uczulona na jakiś składnik pokarmowy to wysypało by ją całą, ale to tylko takie moje gdybanie, więc plan jest taki że dokładnie płuczę, piorę w dziecięcych płynach i odzielnie jej szmatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No A nie ma ani jednej w tym miejscu, dopiero skojarzyłam że są tam gdzie był kontakt z ubrankiem, a ona ostatnio tylko body krótkie bo przecież ciepło i tam faktycznie wszędzie wysypana, plus chustka na głowie i pod włosami i na czole też jest wysyp. No i ta skórka się tak powysuszała i kupiłam Oilatum, teraz taki przyjemniaczek z niej po jednej kąpieli. Kupi jutro płyn dla dzieci i wypiorę wszystko dokładnie i się będzie obserwować. Serio nogi, ręce, buzia od brwi do brody, i to co zakrywa pielucha są czyste, tak jak pisałam pojedyncze dżordze, tak dziwnie ją wysypało, Sorry że Wam truję, ale może Wam coś przyjdzie do głowy, broń boże nie panikuję, bo poza tymi krostkami dziecku nic nie jest, nie drapie tego nawet, tylko bida krzywi się jak podaję jej zyrtek 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 do jutra mi przejdzie 🙂
dziekuje za troske < buziak >

Morf jak pod ciuszkami to moze rzeczywiscie ta alergia na detergenta jakiegos czy cos
tak czy inaczej tez mysle, ze jak lekarz dal masc ze sterydami - trudno - trzeba smarowac
na wlasna reke mozesz Anielce jeszcze cos gorszego wygenerowac
albo bedzie goic sie tygodniami
a tak w ogole to wiem, ze takie alergiczne rzeczy nawet leczone dlugo sie goja, znikaja itp itd
kiedys od kremu mnie wysypalo - leczylam sie chyba z 2 tyg 🤢
i tez mascia ze sterydami
( tak w ogole to to niewielkie ilosci sterydow sa w tych masciach - malo szkodliwe )
jestem troche w temacie bo cos mi LOle ostatnio wysypalo na nozkach
u nas to od zmiany mleka na inne
i juz jest ok

klapi serce Ci peknie na chwile tylko 🙂
pozniej bedzie git
i bedziecie sie super bawili
i swietnie spedzicie czas
i moze na sex znajdziecie chwile 🙂
i w ogole - dasz rade ! 🙂
bawcie sie tam dobrze i wracajcie szybko
bo trzeba gdzies isc, zaimprezowac, napic sie ...
cos tam, cos tam 🙂
o! 🙂

ostatnio LOlce zdarza sie coraz czesciej zasypiac wtulonej we mnie
to znaczy - przychodzi, wtula sie i zasypia
i tak sobie np razem zasypiamy
uwielbiam te momenty 🙂
w ogole odjechana jestem na punkcie LOli
i dobrze mi z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
kciuki za jutrzejsza rozprawe ania73 oby parówa dostal to na co zasluzyl, dupek 😜

za chorowitkow kciuki

Iggi odpukac nie ma alergii a jego rzeczy piore z naszymi rzeczami, od ponad pol roku a moze i dluzej 😜 kuchenne scierki tez sie w pralce czasami znajdą, plyn do plukania tez nasz, mydlo do mycia rak i buzi tez czesto od nas jest, tylko plyn do kapieli ma swoj, choc ostatnio kąpal sie w moim zelu z Avonu i tez mu spasilo 🙂
ale wiadomo alergia to loteria, ja nie mialam a teraz mi sie na jakies pylki przyplatala 🤢 w zime robie testy 😜

za malego Bartusia trzymam kciuki (* mlody wczoraj tez zaliczyl zderzenie z panelami i rabnal do tylu 🤨 przy tesciu 🤢

a w przyszlym tyg jade do kosmetyczki na maske z sonofoneza, czy jakos tak, kupilam sobie na grouponie za 69 zl tralalala i przekuje sobie uszy bo mnie skreca jak widze takie fajne kolczyki jak byly w Wisle a ja nie mam jak tego nosic 😜

Dobranockuje juz bo chce sie wyspac przed ostatnim dniem pracy w roku szkolnym 2010/2011 😁
jutro od 11 mam WAKACJE 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moi klienci mnie wkurwiaja
a najbardziej Ci, ktorzy sobie wymyslili, ze cos ma byc
albo zafantazjowali
i oczekuja, ze jakims cudem tak sie stanie
cos co jest po prostu nierealne
oj wsciekla jestem wsciekla 😠
dlatego lepiej juz sobie pojde ...

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...