Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

już mnie męczy to wszystko, nie chce mi się po raz n-ty zabierać głos.
Załatwcie to między sobą. Zdjąłem bany dla wszystkich z tego wątku.

Jest mi tylko przykro, że przez taką pierdołę jak zgłoszenie wprowadzenia kolejnego ulepszenia do strony i moja odmowa w związku z tym zgłoszeniem wywołała taką sytuację. Prowodyrka i katalozatorka mają zdjęte bany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Proponowałam krakowskim targiem ehhhh 🤨
Wiem że strata będzie ogromna dla mnie osobiście wielka , stracić przyjaciół - masakra.
Dla ciężarnych które tu zostały to bardziej niż przykre .
Jak wspomniała inna forumkowiczka - wiem że wiele nas czytało i wiele też pytało.........
Bez komentarza kurwa mać!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWYORK napisał(a):
Proponowałam krakowskim targiem ehhhh 🤨
Wiem że strata będzie ogromna dla mnie osobiście wielka , stracić przyjaciół - masakra.
Dla ciężarnych które tu zostały to bardziej niż przykre .
Jak wspomniała inna forumkowiczka - wiem że wiele nas czytało i wiele też pytało.........
Bez komentarza kurwa mać!!!!!!

po raz ostatni spokojnie i grzecznie wyjaśniam. Chętnie przystąpiłbym do rozmowy na ten temat. Na Mamusiach np. założyłem do tego osobny wątek, wszystkie propozycje użytkowników przemyślałem i wprowadziłem zmiany takie, jakie dziewczyny chciały. Różnica jednak była kolosalna - tam odbywało się to w atmosferze rozmowy, wymiany racji, a u Was szantażem ze strony Klapouchej. Używanie takich argumentów jak pieniądze, reklamy, mój zarobek automatycznie ucięło dyskusję.
Piszę to nie wiem który raz. Może choć tym razem to będzie zrozumiałe.

A całe streszczenie sytuacji opisane jest tutaj - http://brzuszek.net/forum,odp-kwietnioweczki-2010,338,87429.html,str=80904#1116013

Bo nie chcę tłumaczyć wszystkiego po raz kolejny.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tu niestety powtórzę za Anią i Emilką.
bo mają dużo racji.
tak mi szkoda, że już nie chcecie pisać tu
i spróbować się dogadać
3 lata razem. kocham was jak siostry
a tu taka kicha 😞

no nic. ja mam czas i poczekam
i być może, być może, być może....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny chyba w taki sposob nie zaprzepascimy dobrych 3 lat wspolnej znajomosci.
Tyle razem przeszlysmy i teraz mamy zakonczyc watek przez jakas blahostke.

Wiec tylko napisze ze wczorajsza wizyta mocno mnie uspokoila i ukoila niepokoj.
Rozwarcie nie powiekszylo sie (ciagle 1 cm), szyjka sie nie skraca, wiec lezymy dalej i wyczekujemy 34 tygodnia, ale oczywiscie zrobimy wszystko zeby dotrzymac jeszcze dalej.
Liwcia ma sie bardzo dobrze i rosnie jak na drozdzach - obecnie wazy ok. 1500 gr.
Moje szczescie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok
Ania 73 przeprowadzila ze mna terapeutyczna rozmowe:-)
moze uda mi sie tu cos zgrabnie...
strasznie nie chcialam zeby cała ta dyskusja sie tak potoczyła
zeby była tu taka nerwowa atmosfera
i NIE CHCE zeby ktokolwiek stad odchodził
zwłaszcza Agata i Iskra (btw Dzieki dziewczyny)


trudno, Admin niechce wprowadzic zmian musze to zaakceptowac albo zniknc
a przez te klka dni tęsknilam za wami okropnie

też Was Kocham
i już niech pozytywne emocje wzbudzają w nas tylko Kasiako Sztuniowe porody!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooooooooooooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Matko i córko toż to te moje gangreny starsza i mala nie wykończyły mnie te parę dni jak te straszne wiadomości 🙃
Do przodu , i mogę się cieszyć jak dobrym drinkiem i gazetą że wejdę sobie na brzuszka dla relaxu coby poczytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem żadnych powodów by banować użytkowniczkę Bogusia.
Potrzebuję więcej informacji; jaka przeglądarka, jaki komunikat wyświetla się itp.
Może zapomniała hasła ?

Istnieje jeszcze jedna możliwość - jeśli iskra lub Klapi występowała również pod nickiem Bogusia, to jak najbardziej, bo ban poszedł po IP, a odblokowanie bana zrobiłem TYLKO dla dwóch nicków - Klapoucha oraz iskra_ania1984, zatem ostatnie logowanie z konta Bogusia włączyło bana, jaki był dla tego IP, a odblokowanie nie zadziałało, bo jest ustawione tylko na te konkretne nazwy użytkowników.

Podejrzewam, że bardziej może chodzić o iskra_ania1984, gdyż Klapoucha już się tu wypowiadała i nie miała problemu z dostępem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapoucha napisał(a):
E?
nigdy nie logowałam sie tu jako ktos inny niż ja sama
jak widać nie mam problemow z wyrazaniem swoich opinii
nawet pod grożbą bana

tak jak napisałem wcześniej - podejrzewam, że nie chodzi o Ciebie, tylko może chodzić o iskrę ale to również tylko moje podejrzenie. Potrzebuję informacji - co konkretnie wyświetla się Bogusi, myślę, że to wiele wyjaśni.

Tylko Ty i iskra_ania1984 miałyście ten rodzaj bana - blokadę na dostęp do strony. Podczas tej blokady, dany użytkownik nie ma możliwości dostępu do strony ze swojego komputera - bez względu na nazwę konta i ilość założonych kont. Jak widać Ty masz dostęp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...
był spoób na czytanie tego forum mimo mojego bana 🙂

doskonale wiadmo ze Bogusia jest osobnym użytkownikiem a ani ja ani Iskra nie podszywamy sie pod nią!!!

admin napisał(a):
klapoucha napisał(a):
E?
nigdy nie logowałam sie tu jako ktos inny niż ja sama
jak widać nie mam problemow z wyrazaniem swoich opinii
nawet pod grożbą bana

tak jak napisałem wcześniej - podejrzewam, że nie chodzi o Ciebie, tylko może chodzić o iskrę ale to również tylko moje podejrzenie. Potrzebuję informacji - co konkretnie wyświetla się Bogusi, myślę, że to wiele wyjaśni.

Tylko Ty i iskra_ania1984 miałyście ten rodzaj bana - blokadę na dostęp do strony. Podczas tej blokady, dany użytkownik nie ma możliwości dostępu do strony ze swojego komputera - bez względu na nazwę konta i ilość założonych kont. Jak widać Ty masz dostęp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę, że tak jest. Napisałem, że to jedna z możliwości, dla które tak się złożyło, że Bogusia nie może się dostać, choć nigdy nie banowałem tej użytkowniczki.

Proszę o informację, co wyświetla się użytkownikowi Bogusia. Chcę to wyjaśnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem spokojny.

Napisałem tylko jaki mechanizm może spowodować, że dana osoba nie może dostać się do strony - kilka razy napisałem, że to jedna z możliwości.

TO NIE JEST ATAK Z MOJEJ STRONY.
Może ja nic nie będę pisał, bo wszystko co napiszę użyte jest przeciw mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
jestem spokojny.

Napisałem tylko jaki mechanizm może spowodować, że dana osoba nie może dostać się do strony - kilka razy napisałem, że to jedna z możliwości.

TO NIE JEST ATAK Z MOJEJ STRONY.
Może ja nic nie będę pisał, bo wszystko co napiszę użyte jest przeciw mnie.


dodałam uzupełnienie do swojej wypowiedzi
żeby wszystko jasne było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...