Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sztunia - to ty byłaś z tą owulacją opóźnioną prawda ? Ja tak samo, o 3 tygodnie. Według okresu powinnam rodzić w połowie marca, ciekawe czy mi też się termin przesunie. Narazie mam na 8 kwietnia, a ostatnio nawet na 6. Dowiem się za tydzień. A co do płci powiedziano Ci na 100%?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mi tez lekarz powiedział zeby sie moj przygladnal dokladnie bo narazie to tylko rozciecie widac, wiec chyba chlopaka nie da sie z tego juz zrobic pytal sie nas nad czym pracowalismy a moj zeby tylko bylo zdrowe a doktor ze narazie wszystko rozwoja sie prawidlowo u dziewczynki ale to nie na 100 % bo czesto dziewuszki okazuje sie przy porodzie chlopakami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ale śliczna dziewuszka 🙂 i jakie ma zgrabne stópki 🙂 psiochy ja też nie widzę, ale nie jestem specjalistą od usg 😉
a ja jeszcze prawie dwa tygodnie muszę czekać na usg...
próbowałam wpisywać te wymiary tutaj: http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1
ale jakoś nie działa ta strona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Mam pytanko: Czy któraś z Was miała bóle w podbrzuszu przypominające ból pęcherza przy przeziębieniu??? Przeziębienie raczej bym wykluczyła, bo nie miałam za bardzo gdzie się przeziębić. Dlatego to dla mnie takie dziwne. Nie boli mnie tylko wtedy kiedy leżę, ale kiedy chcę przekręcić się na bok, to boli, no i jak chodzę to też. To jest takie uczucie kłucia:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...