Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No rzeczywiscie cicho tutaj ... jak rzadko kiedy ...

STAR Gratuluje zdrowego Dzidziaszka ! 🙂

Ramka ... mi na gardlo pomaga Tantum Verde w pastylkach lub aerozolu ( w ciazy mozna ) ...
a tak to herbata z sokiem malinowym lub cytryna i do lozka ! 😉

... ja to dzisiaj zaliczylam juz pol miasta, ale tez chetnie wskoczylabym do lozka ...

do dupy ta pogoda !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki dopiero teraz wrocilam od lekarza,na 95% wyszlo ze chlopak ale nie jest lekarka pewna,okaze sie w styczniu na koilejnej wizycie wazy 380g a mierzy 21 cm.
macice mam wysoko polozona takze nic sie nie zmienilo co do tych uplaowo przepisala mi jakis lek ktory mam brac,na plusie jestem 8 kg kazala mi sie nie objadac na wigilie;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
ja dopiero teraz wpadłam bo zajęty cały dzionek w terenie.
jutro tez mnie to czeka, zusy, srusy i wymiana korespondencji z moją "kochaną" firmą 🤢
perełko, gratuluję tych męskich 95% i fajnie, ze zdrowo i kolorowo 🙂
moniadad - jesteś niezastąpiona i Twoje porady skopiowane do specjalnie stworzonego folderka 🙂
jak będziesz miała te druczki czy coś tam jeszcze to wrzuć nam.
ja postaram się sama czegos dowiedzieć ale wyjątkowo nie rozumiem o co chodzi w tej zusowskiej papierologii.
na ból gardła to jeszcze jest to płukanie wodą z wodą utlenionną w stężeniu : 3 porcje zwykłej wody i jedna porcja utlenionej.
ochydne ale skutkuje 🙂 NIE WOLNO POŁKNĄĆ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KU PRZESTRODZE!
wróciłam. po przejściach. byłam u koleżanki, poszłam sobie siusiu, nagle patrzę a ze mnie wylało się sporo brązowawego płynu. akurat udało się złapać doktora od USG, bo zadzwonił, żeby płytę odebrać. a tu brzuch twardniał jak szalony, co parę sekund 😞 dostałam opiernicz, że za dużo łażę, mam więcej odpoczywać...brać luteinę i no-spę. ech, dziewuchy - uważajcie na siebie teraz! nie szalejcie za bardzo, bo się najecie strachu jak ja 😉

teraz idę spokojnie poczytać, co tam u Was było cały dzień 🙂 jutro mam wizytę z wynikami u mojego gina. zobaczymy, co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to lecimy:

starlight a to Ci się wstydliwy dzidziuś trafił 😉 ale dobrze, że piękny i dorodny, to najważniejsze!

kahna może wasze dzieciaczki się zmówiły na kwietniową niespodziankę 😉

klapoucha ja glukozę kupowałam. z cytryną zjadliwe.

Ilonka smaki to Ty masz jak mistrz kuchni prawdziwy! 😉

perelko dobre wieści przyniosłaś i na 95% gratulujemy siuraska! cieszymy się, że dzidzia i mama mają się dobrze.

Anka powodzenia jutro ze srusami, bo te cholery są akurat najgorsze 😉


uff, nie było tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu78 ... okropnie mnie zmartwilas ...
dobrze, ze lekarza mialas zaraz "pod reka" ...
uwazaj tam na siebie, duzo odpoczywaj, nie lataj tyle !

... moze to przegiecie z mojej strony, ale ja i tak co jestem w kibelku to majtki sprawdzam czy aby wszystko ok ☺️ ( juz chyba z przyzwyczajenia od poczatku ciazy tak mi zostalo )
... teraz pewnie bede to robic czesciej 🤢

... dobrze, ze masz juz sytuacje pod kontrola - teraz juz na pewno bedzie ok ... UWAZAJ NA SIEBIE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...