Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monia1111 witamy na kwietnióweczkach 🙂
Ania78 - plackiem poleż trochę bo to nie ma żartów !!!
Ja też ciągle w gacie zaglądam, mimo całego szaleństwa, tzn. biegania po mieście ostatnimi czasy, to jednak muszę przyznać, ze się naprawdę oszczędzam.
Jak nie mam siły to zwyczajnie siadam i odpoczywam i nie ma, że się śpieszy. Bobik chce odpocząć to mamusia siada i sie relaksuje 🙂
Czesem mam wyrzuty sumienia, ze się tak opitalam, ale to nic w porównaniu z ty, jakie bym miała gdyby cos sie stało niedobrego.
Dziewczyny, oszczędzajcie się w mirę możliwości, a szczególnie te, które pracujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorową porą brzuszki ja właśnie ochłonęłam bo pojechałam zatankować samochód i po prostu odleciałam zatrzymałam się po drodze i wymiotowałam jak kotek a nigdy mi nie przeszkadzał zapach teraz wypiłam herbatkę i już mi lepiej
Ania78 uważaj na siebie i maluszka zresztą wszystkie musimy uważać na siebie i swoje skarbeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć nowa mamusiu 🙂

dziewczyny, dziękuję za troskę 😘 wszystko będzie ok, musi być! Wy też musicie uważać na siebie. szczególnie teraz, w tym szalonym okresie przed świętami.

jeszcze dwa dni do wyjazdu i zakupy muszę porobić, więc trochę się jeszcze pokręcę niestety...ale teraz już dziadziuś mnie będzie obwoził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry śpioszki my już po śniadanku a teraz ze stoickim spokojem słucham awantury pod tytułem dzień dobry bardzo czyli standard poranka 🙂 🙂
Niestety dzisiaj nie poleniuchuje bo wczoraj nie umieli puścić deklaracji do zus więc trzeba się wyszykować i wyjść do ludzi 😠
życzę miłego dnia i odezwę się jak wrócę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Baloniki
Ja już od 7 w pracy 😞 Coraz bardziej przekonuję się do L4 w styczniu. Te dojazdy i wczesne wstawanie mnie wykończy. Trzeba będzie pospać póki jeszcze będzie na to możliwość 😉
Dzidziol rośnie jak na drożdżach. Coraz ciaśniej w brzuszku bo kręci się coraz więcej i mocniej. Jak dupkę lub coś innego wypnie to mam krzywy brzuch. Zawsze gulka z lewej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry miłe Mamusie 🙂
Dawno nie zaglądałam. pierniczki upieczone 😉
A wczoraj byliśmy całą gromadą (Iga 12 l., Tymon 3,3 l i Mężuś) na USG 4D.
No i DZIEWUSZKA !!!
Tym dowiedział się, że nici z "braciszka Mateusza", którego sobie wymyślił, córka szczęśliwa, bo marzyła o siostrzyczce. Mężusiowi opadła szczęka, chociaż trąbiłam Mu o moim przeczuciu od początku..
Dzidzia przez I część badania pokazywała tylko plecki i pupkę i chowała buźkę w ścianę macicy jakby "kryła" w chowanego..
W końcu jednak na chwilę się odwróciła - PODOBNA DO MNIE!! Przynajmniej mój nos (Maciej ma bardziej zadarty).
ZDROWIUTKA!
teraz tylko imię...
Właśnie patrzę na zdjęcie "tej Małej".. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie!
ja juz po szczegolowej analizie tzn po polowkowym usg, widocznosc dla oka rodzicow moze słaba ale najwazniejsze ze lekarz wykluczyl wszelkie zmiany genetyczne typu wodoglowie, zespol downa, roszczepy twarzy,serduszko okej, pepowinka okej, wody plodowe w normie, na 100% synus no i wazy 587gram 🙂 dlugosci nie poznalam bo niunius niezbyt chetny do pomiarow byl:P ale to co lekarz uznal za stosowne i najwazniejsze to pomierzyl i na tym etapie ciazy wszystko jest dobrze. dostalam skierowanie na glukoze i tradycyjnie mocz i krewka, kolejna wizyta 11 stycznia no i chyba wtedy juz pojde na zwolnienie.
dziewczyny czy macie juz skompletowane prezenty na swieta bo u mnie woreczek pusty 😞 dzisiaj planuje nadrobic zaleglosci 🙂
udanego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...