Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak można byc takim podłym człowiekiem??jak??
Pojechałam z ojcem na zakupy ,wracam a tam moja siostra siedzi u
mamy z młodszą córką ok,fajnie,że mame odwiedza!(nie żyjemy w dobrych stosunkach i nie uważam jej za siostre,straszne wiem,ale to prawda)
ale cały duży pokój zajebany w błocie,wlazły w buciorach i
,wszytsko zajebane cały przedpokój,pokój duży,kuchnia
a dziś rano tak ładnie pomyłam podłogi
no co za chołota !!
mowie wes to posprzataj teraz a ona ,ze ona nie bedzie sprzatała bo
juz wychodzi,moja mama tez zajebista,widzi,ze w butach wchodzi to
czemu jej nie powiedziala nic ,zapytalam jej a ona nic,bo tak
przeciez ona tych podłóg nie myje wiec h... ja obchodzi!!

sory za te przeklenstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka no tak to wlasnie jest, takie juz nasze spoleczenstwo, sama sie nie narobila to myslisz ze pomysli o Tobie ze Ty to robilas i nalezaloby uszanowac czyjas prace, tymbardziej przy takiej pogodzie kultura by wymagala zeby buty zdjac.
ale co tu wymagac od ludzi wszedzie tylko chamstwo, na kazdym kroku, zero zyczliwosci, tylko nerwy zero usmiechu zrozumienia ja nie wiem jak swiat bedzie wygladal za kilka lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Brzusie Klusie 😉

doleciałam z godzinnym tylko opóźnieniem. naskrobałyście 40 stron! :whistle: doczytam wieczorem, jak mąż pójdzie do pracy, a teraz zbieram się do dentysty sadysty 🤢

widziałam tylko, że Anka ma strażaka 😁 gratuluję!podobnie jak moje tyłek pokazuje ochoczo, ale buzi nie chce...to się dobrali 😉

do wieczorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kwietniowki 🙂

Jakis kiepski humor mam od rana ...
( moze to kac po imprezie u emi 😉 )

... i od razu:

monia u Ciebie to sie dzieje ... uwazaj tam na siebie

Bogusia najlepsze zyczenia z okazji Studniowy 🙂

iskierka pozazdroscilam Remikowi sanek 🤪
i w ten weekend mojego Konrada namawiam ...
a niech ciagnie moje 56,5 kg ☺️
( mam nadzieje, ze nie wpadnie mu do glowy zebym ja ciagnela Jego 90 kg ) 🤢

... a jesli chodzi o spanie na boku to na lewym moge jak najbardziej, ale jak sie zdrzemne na prawym to juz 2 razy obudzilam sie z palpitacjami serca 🤔 trwalo to kilka sekund, ale nic milego 🤢
... podobno w ciazy na prawym boku uciska sie jakas zyle czy cos ??? i podobno tak moze bywac ...
takze jakby przytrafila Wam sie taka "przyjemnosc" to nie ma sie co stresowac ... tak czy inaczej - od tamtej pory sypiam na lewym czyli korzystniej dla Dzidziaszka ...

Madziaa trzymam kciuki za wizyte !

... od rana macie takie gadane, ze tylko tyle narazie doczytalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo mam wizytę dopiero za dwa tygodnie a hemoglobina - 11,9, Hematokryt 33,9. Ostatnio miałam hematokryt 35,6 i mówiła, że jest OK, nie dała mi żelaza. Więc nie wiem czy bardzo mi spadło, czy poczekać do wizyty, a pić barszcz i jeść zieleniny więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMII zjedz sobie codziennie lyzeczke posiekanej swierzej zielonej pietruszki! Na sniadanie jedz muesli (platkiowsiane zawieraja zelazo),pij soki szczegolnie pomaranczowy,jedz swieze owoce bo wit c wspomaga wchlanianie zelaza,bez wit c zelazo sie nie wchlonie, i napewno sie polepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się waham, umyć się czy hodować warstewkę.
ech..., idę pod prysznic i jadę do kumpelki na noc.
ma mi zrobić kebeba z fryteczkami i soczek z pomarańczek wycisnąć 😆
więc nie będę jej tego robić i się umyję - w sumie mamy spać w jednym łóżku. nie chciałabym zeby mi zeszła w nocy, jak się sztachnie moją pachą :laugh: :laugh:
to miłego popołudnia dziewczynki i spokojnych i krótkich powrotów do domków z pracy Wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam Dziewuszki na tej glukozie...nie taki diabeł straszny jak go malują 🙂 wypiłam cały kubek za jednym razem zagryzłam cytryną i przeżyłam 🙂 wyniki są już do odebrania ale ja to zrobie w poniedziałek bo dzisiaj juz nie mam siły dupci na mróz wystawiać i wlec się autobusem do miasta 🤢

A po glukozie odrazu dorwałam się do dwóch pączków 🙂 w sumie to jak weszłam do cukierni to nagle chciałam wszystko 🙂 ale stanęło na pączkach 🙂 a teraz robię coś zdrowego indyczka duszonego w warzywach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...