Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z włosami to jest podobno tak, ze w I trymestrze wypadają, przetłuszczają się, w II są piekne, lśniące nie przetłuszczają się, a pod koniec znów tragedia.
paznokcie podobno maja takie same etapy.
u mnie rzeczywiście tak było i w II trymestrze włos i pazur zajebisty, ale coś długo to nie trwało.
już widzę pogorszenie, szczególnie na paznokciach - rozdwajają się, włosy wypadają przeciętnie i jakby szybciej już się przetłuszczają.
i tak co ma być to będzie i po porodach dojdziemy dopiero do siebie.
będą z nas takie dupy, ze ho ho :laugh: :laugh:
sexi mamuśki ze swoimi cudownymi bobasami 🙂 🙂 🙂

Agatta, co kupiłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki chyba mam zgagę, boli mnie pośrodku cycków troszkę nad brzuchem, ściska i najlepiej mi jak półleże i zrobiło mi się to po kawie

nie mam słów jeśli chodzi o styczniówkę, nie wiem czy będę w stanie poczytać te posty bo już beczę

u mnie ściana w paski pomalowana, osobiście o zrobiłam bo tatuś niestety nie miał siły 🙂 po wczorajszym, ale jest plan żeby resztę ścian przemalować na biało, więc remoncik się przeciąga 🙂

dziś kiełbaski pieczone w kominku, oczywiście jak tylko poczuje głoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, jak już upieczecie kiełbaski, to pożyczysz kominka 😉

a chłop niech cierpi, jak mój zabaluje i na następny dzień stęka,jęczy i cierpi, to ja wtedy jestem niewzruszona i porządki przeprowadzam :laugh: :laugh:
cierp ciało coś chciało - taka jestem wredna 😎 😠 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no głupia jestem teraz wyje jak bóbr bo przeczytałam 😞

moniadad Ty masz blisko do mnie więc zapraszam kiełbasowo 🙂
anka nie sprawy pożyczę

hehe najlepsze jest to ze dzisiaj idziemy opijać zapłodnienie do psiapsióly, aczkolwiek Michał twierdzi żę wypije tylko 2 piwka bo ma po wczorajszym dosyć- zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nalatalam sie po tych cholernych sklepach, nogi wchodza mi w tylek ☺️ a kupilam tylko te 2 pajace welurkowe bo nic innego nie bylo ...
Mielismy dzis wracac, ale tak sie rano rozwleklam, ze jeszcze siedzimy w Sopocie - wracamy jutro i od przyszlego tygodnia ruszam na podboj sklepow in Wawa 😉

sztunia ale masz fajnie z tym kominkiem ...
pieczone kielbaski, jablka i inne cuda - wypasik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam coś o włosach...moje od początku ciąży są tragiczne :/ ale ma to też swoje zalety - mogę golić nogi raz na tydzień, bo jakby wcale nie odrastały 😁 i cera po chwilowym pogorszeniu jest już też całkiem niezła, więc jakoś tam wyglądam 😉

ze styczniówką i Miłoszkiem dzisiaj cały jestem myślami...i jak tu ufać lekarzom? heh, życie jest czasami do dupy...

my dzisiaj też zakupowaliśmy...też raczej dla samca, choć dla Bobika udało się dorwać czarne body z napisem Sex Pistols 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...