Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi oby im tylko taka spokojność została 😉 a studentów niestety nikt nie szanuje za bardzo...

Ilona a widzisz, jakby mąż był sprytny to by Ci co innego podsunął do ośliniania :P :laugh:

pospałam a teraz pogram w simsy ☺️ i poczekam na męża, bo cherlawy był dzisiaj - muszę mu jakąś dawkę uderzeniową podać, co by go szybciej na nogi postawić. a jak będę spała to wiadomo, jak chłopy mają: dobra, może samo przejdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 😉

strasznie przemarzłam..chciałam się poskarżyć na nasze kochane PKP. ledwo zaczęło więcej śniegu padać i chwycił mrozek i znowu wszystkie pociągi mają opóźnienie minimum 40 min. Dla przykładu mój pociąg, który miał być 19.20 w ogóle nie przyjechał i musiałam czekać na dworcu ponad godzinę na następny. przemarzłam strasznie..potem jak już przyjechał następny jechaliśmy jak sardynki, taki był ścisk. Na szczęście jakaś miła dziewczyna zobaczyła mój brzuszek i ustąpiła mi miejsca 😉
Teraz ciepła herbatka, prysznic i do łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka_ania25 napisał:
Ania78 napisał:


Ilona a widzisz, jakby mąż był sprytny to by Ci co innego podsunął do ośliniania :P :laugh:

hahahahahahahhaahhaha
ania ja płacze ze śmiechu 😁 😁 😁
ale co racja to racja hahahah 🤪


Zupełnie nie rozumiem tego żartu 😉 :P
Dobranoc 🙂
I dzięki za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od tych smyków cudownych i lipa, jestem sama, mój mąż imprezuje z kumplami, obiecał że do domu wróci- ciekawe czy słowa dotrzyma... a coś czuje że jutro wojenka się szykuje, a raczej już dziś 😠 😠 😠

sukienkę kupiłam w H&M- 10zł, a butki są z Nexta za 2zł, więc podejrzewam niepowtarzalne 🙂

zaśnież jest przeokropny, latałam bokami po moim dzielnicy 🙂 ale pod dom ledwo podjechałam bo mamy na małej górce.

Słodkości misiaki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamunie 🙂

... ale mi sie dzisiaj dobrze spalo, nera nie bolala, siku latalam tylko 4 razy - rewelacja ! :laugh:

serdeczne zyczenia dla klapouszka bo dzisiaj swietuje
( z tego co widze na n-k 🙂 )
wszystkiego naj ... naj ... naj ... dla Ciebie ...
a przy okazji buziak od ciotki Agaty dla Hani 😉

dzisiaj znowu lece pobiegac za ciuszkami dla mojej Krolewny
moze uda sie cos upolowac :P [img size=235]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/01409_d.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie bambaryłki
klapoucha- życzę Ci tego czego sama sobie życzysz 🙂
dla Hani dużo głasków po brzuszku 🙂
Agatta widzę, że i Ciebie w końcu opętało w związku z zakupami ciuszkowymi :laugh: :laugh:
Jak już się zacznie to nie ma odwrotu :laugh:
torcik w dechę - mogę ucho ?! 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha jeszcze raz wszystkiego najlepszego 🙂
No ja już bo badaniach i powiem Wam, że straszyłyście tą glukozą (fakt miałam 50), a ja ją na miękko w siebie wlałam i cytrynka nie potrzebna była. Wyniki ok, chociaż nie takie rekordowe jak u innych brzuszków 🙂 81 przed 130 po 🙂 W drodze powrotnej zjadłam herbatniki a teraz wcinam ptysia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...