Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to jakoś przeoczyło mi się ten detal :P Co do ruchów to moja mała robi mi falę, przeciąga się tak, że brzuch mi tańczy, a kopniaki swoją drogą. Nie odczuwam tego jako czegoś nieprzyjemnego, chociaż był moment, że miałam wrażenie posiniaczonego od wewnątrz brzucha. Anka mnie to się marzy taki baton sekatorem cięty, tymczasem z tymi sprawami bliżej mi raczej do kozy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dotis bedzie dobrze 🙂 nie przejmuj sie ja tez panikuje jak cos mnie boli i martwie sie oby Kryszynce nic sie nie stalo ...

Ania73 no Twoj Wojownik to juz pewnie na motory sie rwie ( wiatr w lysych wlosach i te sprawy ) 😉 :laugh:
... moja Mala tez szaleje a czasami z wielka gracja ( jak na Kobitke przystalo ) Tatusiowi kopa sprzeda :laugh:

Ania78 mam nadzieje, ze 2/3 tyg mi wystarcza aby dojsc do siebie po porodzie ... a pozniej to niech Dzidzia daje w kosc ile zechce 😉

tez juz bym chciala miec lozeczko w domu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasuje tylko jak mi w pęcherz zapodaje. Czuje wtedy jakby mnie ktoś igłą kłuł.
Za to w środę jak czekałam na swoją kolej u gina to tak mnie zboksował brzdąc że aż miałam wrażenie że mną całą rzuca hehe Chyba nie przepada za doktorkiem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez dzidzia wojuje ale najczesciej po posilkach i jak ide spac godzina 22.00 23.00 sie zaczyna :P
sa teraz takie mocne juz nzawet jak mam bluze to zidac hehe :P
wczoraj bylo najlepsze kopniecie :P moj patrzyl ciagle na brzucj i tak leciuctko sie podnoscil dal glowe na brzuch i jak te moje dziecie zasadzilo mu kopa w twarz to Damian az sie wystraszyl hheehhe :P

co do liczenia ruchow to slyszalam ze liczy sie je po 30 tygodniu czy jkaos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgaga come back. Właśnie dostałam kopa w żołądek.
Od jakiegoś czasu to mam wrażenie że zaczyna mi pchać łapki lub coś innego prosto w prawe płuco.
Pewnie niedługo zaczniemy oglądać wędrujące stopy albo rączki na brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski wrocilam na tarczy ze szkoly bo nic nie zalatwilam, karty egzaminacyjne beda dopiero kolo 17 wiec musze jeszcze raz isc, masakra
ania78 ja tez mam lozysko na przedniej scianie i lekarz powiedzial ze bede ruchy odczuwac mniej bo lozysk amortyzuje
ale czasami poczuje jakies wypuklenie i kopniecie pod reka wiec mysle ze nie ma co sie martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój na początku, jak Bartek rękę dokładał to milknął.
teraz już chyba poznaje tatusia i się go nie boi bo po chwili spokoju zaczyna dalej harce :laugh: :laugh:
mój skaczcy brzuchol też już widać przez swetry.
dziś mnie zbombardował w przychodni - chyba po tej glukozie tak mu odbiło :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki 🙂

Wróciłam wkońcu do domku...
Na wizycie super 🙂 mała nakryła sobie głowę nogami i rączkami i pokazała nam cipke 🙂 więcej nie udało się zobaczyć :P ale płytkę mam nagraną i bede miała dodatkową (bezpłatna) wizytę 18.01 by zobaczyć tą mordke 🙂 i wtedy jeszcze jedną płytę nagramy.

Lenka waży 760g 🙂

Wszystko jest ok 🙂 moje wyniki też są dobre a nawet bardzo dobre lekarz stwierdził 🙂

Moje twardnienie brzuszka jest spowodowane tym że nie mam tłuszczyku na nim a macica jest zaraz pod skórą więc dlatego wszytsko wyraźnie czuje.

Mykam Dziewuszki na drzemkę bo w nocy poszłam spać o 1 a wstałam już o 5 🤢
Przepisał mi normalną nospe,magnez b6, i aspargin na wyluzowanie się 🤪

Była na Avatarze ale fajowy 🙂 lubię takie drzewka i latające stworzonka 🙂

Wykupiłam pół H&M 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się do chałupki zbieram. Dzidziuś zaczyna charce. A tu tak śnieg sypie że hoho. Jak dojadę do domu to będę jak bałwanek wyglądać.
Papa Kuleczki
Miłego weekendu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...