Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam moje kuleczki 😉

widzę, że zakupy i przygotowania pokoi idę pełną parą. Teraz zastanawiałam się nad rozmiarem ubranek. Ja jak się urodziłam miałam tylko 48 cm, mąż 50cm więc może i dzidziuś nie będzie za duży, chociaż teraz to większość dzieci ma ponad 50 cm.

Klapoucha nie wygłupiaj się i zjedz coś. Jak Cie mdli to niech to będzie np kisiel albo bułka z masłem, ale nakarm trochę Hanie 😉

Ja się dzisiaj z wielkim trudem zrywałam z łóżka, od około 9 dzidzia zaczęła się wiercić i kopać, więc leżałam jak kłoda z rękami na brzuchu i cieszyłam się sama do siebie 😉

Pozdrawiam gorąco 😉

W ten weekend szkoła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wtorku ide na zwolnienie wiec tez zapisze sie do klubowiczow spiochow:P potem to juz ciezej bedzie o cisze spokoj wyspanie i blogosc 😉 ale nie moge juz sie doczekac tego momentu jak dzidzius zamieszka w domciu, bo kazdy to tylko straszy ale przeciez na tym polega rodzicielstwo. moze kwietnioweczki beda miec wyrozumiale spokojne dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wtorku ide na zwolnienie wiec tez zapisze sie do klubowiczow spiochow:P potem to juz ciezej bedzie o cisze spokoj wyspanie i blogosc 😉 ale nie moge juz sie doczekac tego momentu jak dzidzius zamieszka w domciu, bo kazdy to tylko straszy ale przeciez na tym polega rodzicielstwo. moze kwietnioweczki beda miec wyrozumiale spokojne dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morphinum,jaki wstyd? to chyba dobrze ze wypoczęta wstajesz,a dziecko w czasie naszego snu,wiesz..najwiecej sie rozwija!! 🙂

dziewczynki z sesyjkami,nie zazdroszcze,kurcze jeszcze takie sniegu a tu trzeba sie przedzierac na uczelnie...ehhhh
ale zycze powodzenia,a profesorzy na takie brzuszki musza przychylnie spojrzeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja powiedziałam lekarzowi ze potrzebuje zaswiadczenia o wieku ciązy do usc i pan mi dał taki swistek 🙂
Nic specjalenego imię nazesko presl chyba i wiek ciązy. oni mja takie gotowe 🙂

Uznnie jest za darmo, tylko sprawdz czy masz aktualny akt urodzenie swój.
Jaj nie wiesz jak to sprawdzic to pytaj, ja już wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie
Dopiero doczytałam zaległości. Dzisiaj znów było co robić w pracy. Ciekawe czym mnie jeszcze zarzucą.
Zjadłam już wszystkie kanapeczki i teraz muszę wytrzymać do 17 do obiadku jak wrócę do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dzisiaj dostałam stażowe stypendium a już wydałam połowe na łóżeczko z allegro. Ale nareszcie będę mogła się nacieszyć tymi rzeczami dla bobaska. W przyszłym tygodniu jak przyjdzie to je zacznę skręcać 😁 Jeszcze się pojawią meble o sofa więc radocha większa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wczoraj stopy okropnie spuchły. Ręce dzisiaj też lekko opuchnięte. Chyba się zaczynają kłopoty.
Mnie czeka dopiero glukoza. Muszę sobie kupić w aptece. Ale co mnie zaskoczyło to to że będę to badanie u gina robić. Siuśki też mi weźmie do badania i krew na chemoglobine (i znowu pewnie żelazo słabe wyjdzie). A wcześniej też tak nie mógł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki 🙂

O kurcze moniad i Ania73 ranne ptaszki 🤪
Wstyd sie przyznac, ale ja wstalam dopiero o 11.30 ☺️
Chyba odsypiam ten szpital bo tam to sie raczej nie pospi -
pobudka o 24 w nocy ( jakies leki, zastrzyki, ktg ) a pozniej od 4 rano pobudki co godzina ( bo u kazdej Dziewczyny w pokoju trzeba wykonac inne badania, dac leki a to niestety budzi wszystkich na sali )

Ja na badania i glukoze lece w poniedzialek - zobaczymy jak mi wejdzie :P

o bogusia lozeczko z szuflada - fajne
ja rozgladam sie za czyms takim w kolorze jasnej sosny ( pod sypialnie ) bo Malenka bedzie narazie w pokoju z nami ...

a teraz ide cos podezrec 🤪
w sumie powinien byc prawie obiad a bedzie sniadanie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...