Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Amii kuruj się kuruj.
A to Was kobitki przegłodzili w tym szpitalu teraz to chyba od lodówki odejść nie możecie.

Morphinum ja jestem skazana na to łóżeczko bo naprawdę innego z takim połączeniem nie ma.Oczywiście czatuje ciągle na allegro czy ktoś wystawił taniej ale to głupiego czekanie.Chciałabym kupić tańsze bo strasznie dużo wyniósł nas remont pokoju.Marzyłam o takim co ma Moniadad i komodę do tego ale nie mam gdzie komody postawić a chce że pokój też jakoś wyglądał a nie nawalane wszystkiego dookoła. [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Paso_Doble_60x120_krem_500.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona looz, nie rozumiem tylko jaki palant winduje sobie taką cenę, no w sumie etykietka dziecko. Rozumiem jakieś dębowe czy coś, z wypasionym grawerem. A tu suche dechy i kilka dziurek- serio lepiej na wymiar samemu zrobić (nie mówię, że wyrko chociaż to też się da, mi tata robił i garba nie mam :P, ale chociaż szafki). Trudno się mówi, skoro wyjścia nie ma. Też będę musiała poczaszkować nad przestawieniem mebli.
Ilona tak z ciekawości, jakie wymiary ma ten pokoik dla małej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też się pisze na wyżerke.

Kciuki już zaciśnięte za Maleństwo i za USG.

A nasz dziecinny ma 13m2, ogę szaleć, ale tylko dlatego że to są dwie kawalerki zrobionę w jedno mieszkanie.Narzie upchne tam jeszcze sypialnie bo nie chce mi sie latać przez całe mieskanie do Hani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem!!! ale zaraz lecę 🙂

mam w lodówce już zapełnione, no a jeszcze młodą obkupiłam na wyprzedażach, normalnie powstrzymać się nie mogłam, myślałam że chłop mnie z domu wyrzuci jak to zobaczy. Ale jest zachwycony 🙂 jutro zrobię fotki to się pochwalę.

naleśniki, mi się chce kluchów leniwych

byłam na pokazie nowości Zeptera z mamą (robiłam za kierowcę), jebana sekta !!!

To łózeczko z dziurkami wypas

Spadam, do wieczorka mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć i czołem po raz kolejny 🙂
dzisiaj zdobyliśmy łóżeczko z pościelą i poszewkami, moskitierą i materacykiem (zwykła twarda gąbka - nie wiem, czy taki może być?) 😁 poza tym koleżanka kupiła nam taki fotelik grający, a my osobiście matę do zabawy z takim kółkiem dmuchanym, które się wkłada do środka 🙂 wszystko w szmaciakach oczywiście, więc za grosze 🙂

zastanawiam się tylko nad tym materacykiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc masmuski wrocilam z szalenstwa zakupowego dla małej
wiec tak ciuszki wszystkie na poczatek kupiony, wanienka tez przybory toaletowe takze
amii i agatta dobrze ze z wami i malestwami wszystko ok, dbajcie o siebie i sie oszczedzajcie
iskra trzymam kciuki za malenstwo kolezanki i za dzisiejsza wizyte
nie dalam rady ogarnac wszystkich zaleglych 43 stron, wybaczcie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę, że rozmawiałyście o komórkach macierzystych. też to rozważam, tylko nie wiem, czy nas będzie stać przy jednej pensji 😞

a właśnie któraś coś pisała o bólach pępka niedawno. chyba Anka...bo ja właśnie od wczoraj coś takiego czuję, jakby ciągnięcie od środka i ból jak po stłuczeniu. może mała tam napiernicza w nocy, bo widzi światełko hahaha 😉

Iskra kciuki za koleżankę zaciśnięte z całej siły! i za Twoja dzisiejszą wizytę też 🙂

Ilona zajebiste to łóżeczko!

O NALEŚNIKI 🤪 ostatnio jestem fanką!

pokoiku dla małej osobnego przez jakieś 2 lata nie przewiduje się, niestety...zobaczymy, co będzie później, kiedy nam się uda dostać większą chałupkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne materacyk lepiej zmienić, podobno gryczano kokosowe są dobre. Matę też będę miała spadkową i taki bujaczek dla maluszka. Okroi mi się jeszcze laktator, dokupię tylko lejek i membranę ze względów higienicznych oczywiście 🙂
Normalnie szwagierka ratuje mnie jak może, bo to wszystko jej dzieło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...