Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie dźwigałam tylko na podłodze wszystko układałam przyszły dziewczynki ze szkoły to postawiły i komoda złożona :laugh: jestem z siebie dumna [img size=320]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/20100107_001_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja leżałam na patologii ciąży od 4 miesiąca do 8 jak byłam w ciąży z Werką tragedia nawet siku nie mogłam wstać ale urodziła się zdrowa.
Jeśli chodzi o komórki macierzyste to na pewno je oddam wiem co się dzieje jak dziecko choruje i nie ma skąd dostać ratunku szukałam już krwi dla dziecka i nikomu tego nie życzę teraz niech krew czeka na Maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiedziałam Tatuśkowi że jak przyjdą meble czy łóżeczko to też sama chce je składać jakby on nie mógł. Oczywiście nie mam zamiaru dźwigać. A Tatuśko jak zwykle stwierdził że woli to sam zrobić - czyli nie bardzo wierzy w moje umiejętności. Pewnie sądzi że wszystko się rozpadnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Amii zdrowiej i trzymaj się cieplutko.

Amii się odezwała to jeszczew Kirke się gdzies zapodziała.

Mebelki macie śliczne.J robie szafę wnękową więc mebelków nie mam 🙂

Ktoś pytał u uzanie dziecka poczętego, więc ja już jestem po.

Umawiasz się na wizytą w USC, nie ma rejonizaci więc w jakim kolwiek.musi to być wizyta prze kierownikiem USC. Matka musi mieć (dowód, zaśiwadzenie od lek, o wieku ciązy i akt urodzenia, ojciec tylko dowód.
Podpisujecie protokół i już.

W szpitalu ten protokół okazujecie i odrazu w zaświadczeniu o urodzeniu jest wpisywany ojciec. i on już sa moze też zarejstrować dziecko po narodzinach inczej musicie być oboje.
Rejstracja noworodka w USC pod który podlega szpital.

the end 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki wydatek od razu na dzień dobry. Szkoda że to takie drogie. Ja ze względów finansowych się nie zdecyduje niestety.

Monia gratuluję zdolności manualnych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...