Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zaraz będziemy ekspertkami w sprawie zgagi :laugh:
mamy już:
- rennie
- obrane migdały
- guma do żucia Orbit (rózowa dla dzieci)

ale pyszny koktail sobie zrobiłam.
przepis na 1 sporą szklankę:
- 10 truskawek - mrożonych
- łyżka lodów śmietankowych
- 2 łyżeczki cukru
- uzupełnione zsiadłym mlekiem lub kefirem

zmiksować w blenderze

wrazenia smakowe - BEZCENNE :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia, śliczne to łóżeczko i to krzesełko do kompletu też cudo 😆
no i teraz mam problem bo łózeczko miałam już wybrane a teraz mi namąciłaś 😉
ciekawe czy mozna do niego dokupić szufladę?

ja na kolacyjkę zakupiłam łososia i pochłonę go z cytrynką :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadmiar pomaranczy i tak mysle czy z nich nie zrobic jakiegos koktajlu..
moj brzydal idzie wlasnie do sklepu po mleko i gumy jakies smakowe bo juz pare dni chodzą za mną,jak sama bylam w sklepie nie mialam cierpliwosci sama do siebie zeby ktores wybrac,wiec teraz zdaje sie na niego..hehe
a mi sie dzis nie chce przebierac zeby isc z nim,juz dwa dni nie wychodzilam nigdzie, nie jestem jeszcze pewna swego zdrowia do konca..
mnie zgaga nie dotyczy,wiec chyba powinnam sie cieszyc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂

łóżeczko juz zakupiłam hm... dawno na poczatku ciąży 🙂 zwykłe drewniane w kolorze miodowa olcha 🙂 z szuflada i wyjmowanymi szczebelkami 🙂 na ciuszki dla malenstwa musze wygospodarowac troche miejsca w regale bo na komode dla maluszka nie mam narazie miejsca :/

a co do zgagi ja pytałam mojej lekarki to zakazała mi brać preparatów typu renie a kazała pić kisielek i siemie lniane ...

dzis próbuje kisielek, ale dopiero jak ja bede miała bo dzis odpukać jeszcze nie przyszła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad fajna komoda, ja mam z tej MALM-a łózko z szafkami i komody ale te niższe i długie. A co do łózeczka też oglądałam je w Będzinie na Gzichowie, co w pawilonie jest ten wielki sklep z wózkami i resztą, fajowskie jest, też o nim myslę 🙂

kurde Wy ze zgagą walczycie, a ja dzięki bogu nic. W sumie nie wiem jak to jest ale chyba nie da się tej zgagi przeoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z pracy czytam zaległości i ....przecięłam gumkę w dresach:P Ulga jak cholera:laugh:
A rano tak się wkurzyłam na mojego brzydala( Kłapoucha pomnik za nazewnictwo) bo sięgał przeze mnie po pilota w łóżku i mówi: " Kochanie lepiej cie przeskoczyć niż objąć"nosz k..... jego mać myślę 😮 -- coś w tym jest - bebzon mi wywaliło jakbym była w 9 m-cu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam takie dziwne uczucie jakbym była mega pełna, ale chce mi się jeść, chyba Majcian się rozpycha na maxa.

boli mnie noga, tylko w dziwnym miejscu...jak rozłoży się nogi, to od pipki po prawej stronie , przypominam sobie, że w Nowy Rok jak wstawałam z krzesła to mi coś dokładnie w tym miejscu przeskoczyło, ale czy to ma zwiazek z tym ? dokucza mi to dosyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...