Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzin dybry:laugh:
monia, współczuję daremnego głodzenia brzuszka
zakupów zycze owocnych i przetanich
co do zgagi, to ja też ją złapałam po herbacie z cytryną ale tylko dla tego, ze popiłam jedzenie.
sama herbata nie powoduje zgagulca u mnie bo pije ją na okrągło 🙂
ja z kolei słyszałam (nie odważyłam się na sobie wypróbować), ze jak ręką odjął robi zjedzenie podczas napadu zgagi chociaż połówki cytryny. ponoć kwas ma ją zabić momentalnie.
ale jak sobie wyobraziłam, ze mam kwachem dopalić moją i tak już płonącą rurę, to aż mnie otrzepało :laugh: :laugh:
na zakupki wybieram się w poniedziałek - mam nadzieję, ze jeszcze coś dla mnie zostawicie :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie też czeka glukoza i chyba w piątek się wybiore bo wyniki potrzebuje na wtorek. piszecie, ze z głodu ciężko wytrzymać.
może jestem ewenementem ale ja zwyczajnie teraz jadam sniadanie po 10-ej i Aaron nie budzi mnie ssącym żołądkiem 🙂
w razie czego wezmę ze sobą jakąś parówę zeby zagryźć po wszystkim bo moze wypicie tego ulepka powoduje jakieś napady głodowe :laugh: :laugh:
i jeszcze jedno - zauważyłam, ze mój mały urwis zaczął być aktywny w nocy i śpię na tzw. czuwaniu :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 anka moja Julka tez w nocy szleje 🙂 godz 22 to jej poczatek harców 🙂 ostatnio chyba trenowała chodzenie albo boks bo jak sie ułozyłam do spania na boczku to czułam takie bicie 🙂 w wersalkę 🙂

ja dzis mam podobne postanowienie co morphinum 🙂 len cały dzień 😁

jaki laktator jest najlepszy?? no i w miare w rozsądnej cenie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny w Nowym Roczku, wyjatkowym dla nas 🙂
piszecie o glukozie ja sie wybieram w piatek na szczescie mam 50g wiec tylko godzina czekania na kolejne pobranie krewki 🙂
po swietach i nowym roku jestem tak przezarta ze nie moge patrzec na jedzenie ale to ja a dzidzius wrecz przeciwnie potrzebuje dobrego jedzonka.
w poniedzialek wizytka u gineksa i zwolnienie juz do porodu.
aha wczoraj dostalam zestaw lovelki, proszek, instrukcje prania, czapeczke i łapki niedrapki to pierwsze ubranka dla mojego synka, wzruszylam sie sa takie malenkie az nabralam ochoty na zakupki ale grzecznie sie trzymam do lutego/marca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

Niestety w 2 dzien Swiat zaleglam w szpitalu 😞
wiec teraz nie dam rady doczytac wszystkich zaleglosci ...
dopiero wczoraj odzyskalam wolnosc 😉 wiec zagladam co u Was !

Mam nadzieje, ze wszystko ok, w tym Nowym Roku czujecie sie rewelacyjnie a Wasze Dzidziaszki rosna zdrowe i piekne 🙂

Bede zagladac, ale teraz wracam dochodzic do siebie ...

Milego dnia Dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka współczucia 🙂
coraz bardziej myślę o tym żeby po powrocie do domu z glukozy puścić sobie pawia na zyczenie :laugh: :laugh:
Ja nie wiem czemu mój bąbel tak mnie bombarduje w nocy ale chyba dlatego, ze pozwalam sobie ostatnio polegiwać na brzuchu w takiej dziwnej pozycji na żabę bo tak juz mnie plecy bolą, ze i leżenie na bokach momentami bywa nie do zniesienia 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moje kochane,żyć bez was nie moge 🙂
odebrałam wyniki swoje,mam mega anemie,nic sie nie poprawiło 😞
chyba czekają mnie zastrzyki tak juz na serio,jutro sie dowiem
😞hemoglobina 10,4

glukoza na czczo 80 po obciążenu 75 glukozy wynik 100.

Wogle jakosmi słabo 😞

agatka wspolczuje ci,zdrówka życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki
Nawet nie mam za bardzo jak się odezwać. Co chwila jest cos do roboty. Od dwóch dni mam ogromniasty apetyt na słodycze. Już nawet jak mi się niedobrze robi to jakoś tak ręka sama chodzi hehe Ale mamy postanowienie z Tatuśkiem że nie kupujemy słodyczy żeby nie kusiło.
Dzisiaj idę do lekarza to pewnie dlatego się tak opycham - na złość jemu żeby miał o czym gadać hehe Mam to teraz już w dupie - niech sobie stęka. W końcu to ja się bede później odchudzać i nic mu do tego.
Ja pewnie dzisiaj dostane serie badań do wykonania.
Nie liczę że mi USG zrobi - nie ma szans. To ten gin co uważa że USG może być szkodliwe. Umówię się na 3D i się nacieszę bobaskiem - chyba że znów się złośliwie ułoży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

wróciłam po zakupach 🙂 kupiłam 3 pary małych skarpeteczek i 4 dostałam gratis 🙂 powoli zaczynam kompletować wszytsko.

Agatta współczuje szpitala

Iskierka ja mam niski poziom leukocytów i gdyby nie to że jestem w ciąży to takie wyniki oznaczają nowotwory i inne takie straszne rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej, macie wyrzuty suienia że się źle odżywiacie?
Bo ja w zasadzie nie jem tylko tych rzeczy co niemożna, nie piję i nie palę.Staram się kupowac produkty lepszej jakości. Ale jem jakby tak normalnie.
Bo jak patrzę na te wszystkie diety ciązowe to mnie to przeraża.5 razy dziennie warzywa i owcoce,nabiał, mięso ryba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...