Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Ja od razu podzielę się wrażeniami z wizyty.
Maluda rośnie zdrowo wszystkie wymiary są w normie, serduszko pięknie bije.
No i najważniejsze wkonću dowiedzieliśmy kto się w brzuszku zagnieździł 🙂
Mialam dobre przeczucia będziemy mieli synusia 🤪
O pomyłce nie ma mowy klejnoty rodzinne zostały udokumentowane na zdjęciu 🙂
Tata dumny a ja szczęśliwa że wszystko jest dobrze 🙂
Jak tylko zeskanuję zdjęcie siusiaczka to się pochwalę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, trochę trzeba pościemniać 😉
4. pajacyk (napisane 3-6, ale jest w sumie trochę duży, więc pewnie dłużej ponosi) [img size=322]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0005__1_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ostatnie :P
5. bluzeczka z czapeczką (3-6) taka bardziej chłopięca, ale dziewczynkom też ładnie w niebieskim, nie? 🙂 [img size=278]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0005__2_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😞 Byłam dzisiaj u lekarza i mam nadal anemie. Kurcze nie wiem co powinnam jeść jem mięso(cielęcine, wołowinę) jem warzywa (brokuły szpinak marchewka kapusta sałata buraczki pomidory itp) chodzę na spacery i nic lepiej. 😞 Macie jakiś pomysł jak podnieś hemoglobine??? nom i oprócz tego przyjmuję żelazo i witaminy w tabletkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewi24 napisał:
Hej Dziewczyny 😞 Byłam dzisiaj u lekarza i mam nadal anemie. Kurcze nie wiem co powinnam jeść jem mięso(cielęcine, wołowinę) jem warzywa (brokuły szpinak marchewka kapusta sałata buraczki pomidory itp) chodzę na spacery i nic lepiej. 😞 Macie jakiś pomysł jak podnieś hemoglobine??? nom i oprócz tego przyjmuję żelazo i witaminy w tabletkach


sok z buraka codziennie wymieszany z sokiem z marchwi,jak nie masz sokowirówki to polecam kupić.My styczniówki tak radziłyśmy sobie ze spadkiem hemoglobiny.I jeszcze natka pietruszki pod wędlinę na kanapkę.Pomoże;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaś, superowo, ze zdrowo i pisankowo :laugh: :laugh:
Ewi, moja krew też nic się nie poprawia mimo przyjmowania żelaza - prawdopodobnie mój organizm ma problem z wchłanianiem tego pierwiastka (szpinak, wątróbka, sałata podobno mają go najwięcej)
Ania78 - ta druga fotka to nie pajack(?) tylko rampers
następny termin do zapamietania dla mamusiek :laugh: :laugh:
ciuszki poza tym przesłodkie i bardzo mi się te Twoje bodziaki, które jako pierwsze wkleiłaś podobają - uwiebiam połączenie tych kolorów.
sama bym takie chętnie nabyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak mowisz EMI opieka wciazy w UK nie za bardzo,ale podczas porodu jak marzenie 🙂

No i temat anemia znow powraca
Najlepiej jesc:swierzy szpinak,swierza nac pietruszki,muesli (platki owsiane zawieraja zelazo) suszone owoce, duzo swierzych owocow zawierajacych wit C,bo bez wit czelazo sie nie wchlonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka1986 czy ty masz wiedzę gdzie są w Koszalinie dobre hurtownie z wózkami. Póki co ogaręłam Tik-Taka -ale drogo. Podobno gdzieś w okolicy forum laski szaleją i jest pełen asortyment. AAA... polecam wyprzedaże w Forum - ja dla małej na dole w Reservedzie kupiłam śliczne bluzeczki 1 szt po ok 10 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu – gratuluję siusiaczka pod serduszkiem (czekamy na obiecane zdjęcie); a te kiecki przydadzą się kiedyś młodszej siostrzyczce :laugh:

Ania78 - śliczne wdzianka, ja jeszcze osobiście nic nie nabyłam 😞 troszkę ciuszków dostałam 😉 Ale pewnie jak już się wybiorę na takie zakupy to pewnie poszaleję...

Ewi24 - słyszałam, że łyżeczka natki pietruszki dziennie czyni hemoglobinowe cuda. Trzymam kciuki za poprawę wyników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...